Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Piekny zegarek.

 

Powyzsze zdjecia potwierdzaja to, ze jesli bransoleta jubilee, to bezel tylko gladki, a z karbowanym bezelem tylko oyster.

DJ41 z karbowanym bezelem na jubilee to juz przekombinowany (imo)


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Moim zdaniem jubilee zdecydowanie lepiej wygląda z karbowanym bezelem :)

Przymierzałem ten zegarek w takiej konfiguracji i musiałem się mocno trzymać za portfel żeby go nie kupić ;)

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wyrobione zdanie na temat co pasuje do czego w tym modelu Rolexa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

A jaki?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem karbowany bezel i jubilee świetnie pasują. Ten zegarek ma taki charakter vintage i to wszystko jest spójne. Co nie oznacza, że w innych konfiguracjach mu źle.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@awi: Mariusz miał dwa SD43 z tego co pamiętam spekulant obmierzły :D.

Kit Ci w oko B):D

Tak - mialem dwa i jeden jest u mnie a drugi juz cieszy inna raczke, gdyz z tegoz forum nikt go nie chcial :)

A moja zona pozwilila go wystawic, choc dla niej on mial byc, jednak za duzy i za ciezki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xpovoc gratulacje. Świetny wybór. Bardzo mi się podoba ta wersja.

 

Co do oferty w Trójmieście to faktycznie jest lipa. Kilka miesięcy temu leżały dwa Ex II, biały i czarny, ale szybko zniknęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jubilee zdecydowanie lepiej wygląda z karbowanym bezelem :)

Przymierzałem ten zegarek w takiej konfiguracji i musiałem się mocno trzymać za portfel żeby go nie kupić ;)

Mądrego to zawsze miło posłuchać

 

Clou DJ'a to właśnie karbowany bezel + jubilee


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądrego to zawsze miło posłuchać

 

Clou DJ'a to właśnie karbowany bezel + jubilee

 

100% racji Mario.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądrego to zawsze miło posłuchać

Clou DJ'a to właśnie karbowany bezel + jubilee

Moim zdaniem za dużo cukru w cukrze, co pasuje amerykańskim emerytom ( do sygnetów) nie spodoba się europejskim 30-40 latkom ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj przymierzałem w Galerii Mokotów w Wwie Datejuste'y 41 mm i karbowany bezel z jubilee wygląda świetnie. Niestety, przez to białe złoto jest poza moim budżetem. Miałem kupić szarego Oyster Perpetual (takiego jak sprzedawał Xpovoc), ale teraz, po przymiarce, chyba będę iść w stronę Datejuste'a 41 mm dark rhodium na jubilee, tylko że z gładkim bezelem. Po zobaczeniu Jubilee teraz jestem do niej o wiele bardziej przekonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% racji Mario.

Moim zdaniem za dużo cukru w cukrze, co pasuje amerykańskim emerytom ( do sygnetów) nie spodoba się europejskim 30-40 latkom ;-)

To musisz się zestarzeć Robson a wtedy kupisz w złocie lub two tone

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musisz się zestarzeć Robson a wtedy kupisz w złocie lub two tone

Eee, to wolę naturalnie się starzeć a nie "dziadkowym" zegarkiem za ponad 40 kzł Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, to wolę naturalnie się starzeć a nie "dziadkowym" zegarkiem za ponad 40 kzł

A kto mówi o postarzaniu się ????

Za 15 lat może zmienisz zdanie....


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak , zestarzeć się z Rolkiem (Rolkami ) tylko , to by było smutne normalnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi o postarzaniu się ????

Za 15 lat może zmienisz zdanie....

Ja tu mówię o naturalnym procesie krok po kroku - jubilee akceptuję a na karbowany bezel jestem za młody ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Robert, tylko ten karbowany bezel i jubilee to kwintesencja tego modelu, niezależnie od rozmiaru. DJ z gładkim bezelem na oyster traci cały swój urok…to coś jak Moonwatch z szafirem, niby ok, ale tak nie do końca, kompletnie brak klimatu ;)   Chociaż ja mam podobne odczucia do Ciebie, że na DJ'a mam jeszcze czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Kwintesencją tego modelu jest lupa. Reszta to konfiguracja wg upodobań użytkownika. Mój krok w dojrzałość kończy się na jubilee. Dodanie karbowanego bezela powoduje że ozdobników jest w nim za dużo. Dopuszczam odwrotną konfigurację tzn bransoleta oyster i karbowany bezel. Nawiasem mówiąc to najpopularniejsza odmiana DJa na przykład w Hiszpanii czy Włoszech. Ale karbowany bezel powiększa też optycznie tarczę więc coś co było dla mnie pożądane w 36 mm staje się niepożądane w 41 mm. Konfiguracja kolegi Xpovoc jest wg mnie optymalna dla 41 mm.( choć miłośnicy większych zegarków dadzą radę z odwrotną konfiguracją ) Pozostaje tylko wybór koloru tarczy, bo ja już do DJa dojrzałem :-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Jednak, jak to mówią "nie to jest piękne, co jest piękne, ale co się komu podoba" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie do desmo. Odnoszę wrażenie, że na DJ 36mm karbowany bezel dodaje zegarkowi biżuteryjnego charakteru ale w nienachalny sposób. Natomiast nowoczesne większe wersje DJ z karbowanym bezelem ze względu na rozmiar wyglądają już bardziej ekstrawagancko.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.