Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek, na tym zdjęciu to jest "Rolex to have" gdybym go nie znał już bym biegł do salonu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie dziś też był Roli

 

Normalnie ładniejszy niż w rzeczywistości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Robert x2, Jaro i ten Gościu z zamku - bujajcie się :P Piękny jest na żywo! B)

Aha Roberciki mozecie sobie do salonu biegac ale ten prawdziwy klasyk jest juz dawno wyprzedany, he! W sprzedazy teraz dostepne sa tylko brzydkie Milgaussy, to fakt ;-)

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mierzyłem winogronowego w Warszawie. 

 

post-6729-0-28028400-1502134045_thumb.jpg

post-6729-0-34259100-1502134980_thumb.jpg

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczepcie się, dobra? :-D

Zdjeć nie picuje, nie mam czasu takze piekny na zdjeciu jak i w rzeczywistosci!

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem i nie widziałem. w Gdańskim Kruku jest straszna bieda. W gablotach nigdy nie ma standardowych stalowych modeli takich jak: Sub, SD, DS, GMT, ExI, ExII, ale też i OP, DJII, DJ41. To co jest i długo "leży" to Cellini, modele w złocie i two tone oraz damskie DJ i męskie DJ36. Nie było nawet żadnej nawet najbardziej dziwnej wersji/kombinacji DJII czy DJ41. Te dwie wersje DJ41 ściągali dla mnie z Krakowa i Katowic.

 

To chyba ja mam szczęście, bo rzadko bywam w Galerii Bałtyckiej, a czasem coś sportowego zobaczę. Ex II w czerni i bieli, w ten weekend mieli DJ41, ale to chyba dla ciebie sprowadzone, bo był jubilee i z oyster, a teraz Air King nowy jest do obejrzenia (strasznie traci na żywo), ale faktem jest to, że mało chodliwe modele mają na stanie.

 

Gratuluję zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Xpovoc" post="2061412" timestamp=" biegłbym po niego napięty jak plandeka na Żuku. :P

 

Zakrztusiłem się ze śmiechu :D :D :D

 

Zaraz ten tekst sprzedam kumplowi, który nadużywa powiedzenia " mam grafik napięty jak baranie jaja". Będzie miał wersję ocenzurowaną.

 

Datejust piękny, niech się dobrze nosi. On pomimo Jubilee ma Easylinka, prawda?

 

Bartek, piękne zdjęcie.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@bartek - myśle, że w tej konstelacji też mojej córce by pasował

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki raz jeszcze.

 

 

 

No tak właśnie pomyślałem, że będzie już na stare lata :lol:

 

Na stare lata to two-tone...

A ten stalowy ile na metce u naszego NAJdroższego AD?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój model miał być poniżej 30 tyś a tu cena z kosmosu i to przy słabnącym franku. W EU cena wyjściowa ( od której jakiś rabat jest zawsze możliwy ) waha się od 6700 do 7000 Euro. W GB 5500 GBP a u Donalda 7450 USD...

Nawet z rabatem Kruk jest najdroższy ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ41 gładkie bezele: na oyster 31390 zł, na jubilee 31890 zł, karbowany bezel na jubilee: 41890 zł.

Jeśli dobrze zapamiętałeś to oznacza że Kruk już sobie podniósł ceny ... Poniżej zdjęcie zegarka w ostatniej konfiguracji sprzed wakacji.

post-55792-0-62046600-1502207763_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, mnie Pani w Katowicach uprzejmie poinformowala, że DJ 41 mm, niebieska tarcza plus oyster to na metce cena taka jak na zdjęciu Desmo. A tak na marginesie, mają go w tygodniu sprowadzić do przymiarki, gdyby ktoś chciał obejrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni są cenowymi hipsterami, ponoszą zanim na świecie jest to modne :D.

Raz już musieli korygować swoje "ambicje"

A to ciekawe, mnie Pani w Katowicach uprzejmie poinformowala, że DJ 41 mm, niebieska tarcza plus oyster to na metce cena taka jak na zdjęciu Desmo. A tak na marginesie, mają go w tygodniu sprowadzić do przymiarki, gdyby ktoś chciał obejrzeć :)

Czyli podnieśli - Tu mówimy o wersji maxi w stali ( jubilee jest chyba trochę droższa od oystera ) a złoty bezel oczywiście istotnie droższy niż stalowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie do Was jako znających temat. Zastanawiam sie nad rozpoczęciem "przygody" z marka ale nie do końca rozpoczynając od modelu "poprawnie politycznego". Poniżej link z chrono24. Sea-Dweller Deepsea Deep Red. Uprzedzając Wasze uwagi. Zegarkow raz kupionych nie sprzedaje. Wiec ewentualna strata/ zysk na odsprzedaży zupelnie mnie nie interesuje. Co myślicie o takim wyborze?

 

https://www.chrono24.nl/rolex/sea-dweller-deepsea-deep-red--id6513835.htm?SETLANG=nl_NL&SETCURR=EUR

Edytowane przez radekvintage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie nie dyskutuje, ale jak Ci sie podoba, to bierz :)

Jednak pamietaj, ze takie... "dziwne" projekty szybko sie nudza i chcac wrocic do klasyki okaze sie, ze niewielu bedzie go chcialo a i w serwisie nie bedziesz mial lekko B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis Rolexa ma obowiązek oddać zegar w specyfikacji zgodnej z jego referencją. Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś bardzo tego przestrzegali i wymieniali wszystkie części( były przypadki obciążania właściciela dodatkowymi kosztami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Szczerze, Nie rozumiem pytania. Czy mamy Ci podpowiedzieć ze jest ładny lub nie i od tego to uzależniasz? Czy o co konkretnie Ci chodzi?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

@artme - czy ty już sprzedałeś swojego SD43? Pytam, bo go chyba miałeś na Alle, jednak go tam już nie widzę.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Tak, ale Mariusz chciał drugiego sprzedawać

 

BTW: ten "Red" jest Custom

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, ze ten Deep Red to taki AMG - Mercedesa? "Ulepszany" / zmieniany wizualnie Rolex przez firme Jaztime z US. https://www.jaztime.com/.

 

https://www.jamesedition.com/watches/rolex/other/rolex-deepsea-116660-men-s-44mm-custom-pvd-dlc-red-stainless-stainless-steel-black-2017-1292799

 

To chyba faktycznie jednak slaby pomysl z zakupem takiego "wynalazku". Szczegolnie, ze pisza na stronie, ze jak chcesz inna "limitke" z innym kolorem to chetnie Ci zrobia ....:( Odeszla mi ochota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Tak jest

 

Jak chcesz koniecznie Deepsea to albo czarny lub Niebieski (ale ten ze strony rolexa). Za tę cenę dostaniesz oryginalny fabryczny, który cieszy i nie powoduje zamieszania.

 

Jakieś zmiany typu "custom made" zawsze mogą być bardziej uciążliwe w temacie: odsprzedaży / zegarmistrza / gwarancji itd...

 

Ja osobiście, nie lubię takich rzeczy, ale oczywiście każdy człowiek na inny gust i inne priorytety

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie lubie takich rzeczy, ale jak ktos lubi to nie ma problemu serwisu.

Te firmy, ktore to robia daja swoja gwarancje i serwisuja u siebie.

Tak samo jak firmy tuningujace nowe samochody. W serwisie nie daliby se z tym rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, za jak ktos kupuje cos takiego, to nie kupuje juz Rolexa tylko dzielo jakiejs firmy.

 

Z odsprzedaza tez nie powinno byc problemu, ale oczywiscie nie na plytkim rynku polskim, gdzie dalej pokutuje CCC ;)

Zeby tylko jak najtaniej.

Czasami sie zastanawiam ilu z ludzi aspirujacych do bogactwa, a przez ogol juz uznanych za bogatych, gdybym powiedzial, ze opuszcze im tysiac jak klekna i poliza mojego buta zrobilaby to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym wygląda jak two - tone ;-) ...daj jakieś "ąfas"

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.