Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem, ze tak jak kiedys, mialem problem z uchronieniem przed ryskami bocznych elementow (polerowane), tak teraz caly zegar jest czysty a na zapieciu od spodu rysy jakbym gdzies reke na kamieniach opieral :D  Niewiele - ale nawet nie jestem w stanie powiedziec na Boga kiedy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny zegarek, niestety w starciu z zielonym przegrywa, choć o dziwo mniej rzuca się w oczy :)

 

DSC_1749.jpg

 

DSC_1757.jpg

 

DSC_1767.jpg

Edytowane przez Ulotny

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze gratuluję, Tudora też. Jeżeli zakup Batmana był w Kruku długo czekałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pytałem o Batmana jakoś w maju to było 4-6 tygodni oczekiwania, czarny był od ręki.

Ma coś w sobie ten zegar, cały czas jest na mojej liście chociaż właśnie tego rzucania się w oczy się trochę obawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pytałem o Batmana jakoś w maju to było 4-6 tygodni oczekiwania, czarny był od ręki.

Ma coś w sobie ten zegar, cały czas jest na mojej liście chociaż właśnie tego rzucania się w oczy się trochę obawiam.

Jak pytałem w zeszłym tygodniu to kolejka do pół roku. To chyba ostatni moment na zamówienie, aby zdążyć przed podwyżką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwyzki w tym roku (jak nigdy) jeszcze nie bylo, wiec albo szykuja jakas jedna, ale "dubeltową" np. przed swietami, albo... - jak juz slyszalem - jest jakis kryzys na rynku i nawet Rolex to odczul/odczowa.... :rolleyes:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pytałem w zeszłym tygodniu to kolejka do pół roku. To chyba ostatni moment na zamówienie, aby zdążyć przed podwyżką.

Nie zdążę. Jak żyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy kotos sie orientuje jaka jest cena rynkowa w Polsce Rolexa Daytony 116520 (stal-czarna tarcza), zgarek nowy i uzywany (V series)?

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to nie wiem bo my tu nie kupujemy takich drogich zegarków ale na Chrono24 masz pełen przegląd cen życzeniowych sprzedających ( transakcyjne będą niższe) ... No i chłopie spóźniłeś się, teraz wszyscy chcą ceramikę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwyzki w tym roku (jak nigdy) jeszcze nie bylo, wiec albo szykuja jakas jedna, ale "dubeltową" np. przed swietami, albo... - jak juz slyszalem - jest jakis kryzys na rynku i nawet Rolex to odczul/odczowa.... :rolleyes:

Mariusz, "dubeltowa" podwyżka była właśnie w zeszłym roku, jej skala była tłumaczona waloryzacją kursu złotówki względem euro, które nagle skokowo podrożało zaraz po wyborach parlamentarnych.

 

Wieszczyłem brak podwyżki w tym roku i się sprawdziło.

 

Przykładowo: Batman 34390- 37990, Polar 30190- ponad 34000, Sub z datą 31990-35990, Datejust 116234 Jubilee z ok. 30000 na bodajże 33790.

Mogłem gdzieś pomylić ale najwyżej końcówki.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PL nie muszą podnosić cen bo już są wyższe niż w innych krajach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest po prostu odkręcona.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z dolną koronką? One są dokręcane?

Tak, jak chesz uruchomic Chronograph to musisz najpierw odkrecic zabezpieczenie koronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak chesz uruchomic Chronograph to musisz najpierw odkrecic zabezpieczenie koronki.

?

Jeśli tak , to słabo...

;)  ;)  ;)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w każdym chronografie z sensowną wodoszczelnością.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu uważam to za słabe rozwiązanie.

Mało praktyczne.

To chyba zart :blink:;) , bo wszystkim wiadomo po co to jest i szczerze - osobiscie wole moc plywac w zegarku i dokrecac koronki niz nie musiec dokrecac i zdejmowac zegarek przed kazdym wejsciem do basenu B)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie żart.

By pływać w basenie nie są potrzebne zakręcane pushery, bardziej potrzebny jest czepek :)

Bo my tu piszemy o nich, nie o koronce która zakręcana jest wręcz pożądana.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zrozumilem... :unsure::(

 

ps

pushery czy koronki myslalem, ze skrot myslowy jest dopuszczany, ale ok - purysci sa wszedzie :ph34r:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pływanie z chrono bez zakręcanych pusherów to proszenie się o zalanie zegarka. Osobiście znam przypadek zalania Carrery na basenie. Czepek kolega miał, ale nie uchronił zegarka przed zalaniem  ;)

Masz rację.

Same pushery posiadają ringi uszczelniające, jeśli jednak one są w złym stanie....zakręcany daje dodatkowe zabezpieczenie.

 

Moim skromnym zdaniem wystarczy zamieścić w kopercie, jako jej stały element , wodoszczelne membrany na które działa pin z pushera, wtedy ewentualny kontakt z wodą by dotyczył jego samego, nie wrażliwego mechanizmu zegarkowego.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj wrażenia z noszenia DJ 41mm Rhodium na Jubilee - ja wlanie takiego będę kupować zaraz.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie ceny na metkach? Zwłaszcza Explorera?

PCL, czyli co? Dobrze kombinuję, że to polished central link?

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.