Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Po czym dokładnie? Jako laik nie zauważam. A chciałbym się czegoś nauczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie widać takie "zaoblenia" przy dziurkach na teleskopy i można po tym łatwiej poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem, ze jest to przede wszystkim spowodowane za miękka tarcza do polerowania. Ale myśle ze jak robią to profesjonalnie to zabiezpieczaja je w jakiś sposób np. Wkładając coś do środka?! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W klubie Tudora piszą, że w Kruku nie przyjmują już zapisów na Daytonę. W 2013r więcej chętnych niż na wspomnianą Daytonę było tylko na Dark Seida. Pomimo skomplikowanego procesu produkcyjnego  Omega jednak szybko ogarnęła temat i kolejki zniknęły. Ciekawe czy Rolex nie może, czy też może ale nie chce. To chyba jedyna firma prowadząca taki marketing z takim sukcesem.

A dzisiaj cieszy Batman.

post-89160-0-71037100-1511289330_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Daytona tak bylo, jest i bedzie - taka ich polityka, ktora od lat sie sprawdza. :)

 

Batman jak zwykle - fajny B);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ciekawe czy Rolex nie może, czy też może ale nie chce. To chyba jedyna firma prowadząca taki marketing z takim sukcesem.

 

 

Przypomina mi się sytuacja, kiedy"ładnych" parę lat temu balowałem w nocnych klubach. Często zdarzało się, że przed pustym w środku klubie stała kolejka od drzwi do najbliższego skrzyżowania. Obsługa wpuszczała co jakiś czas po kilka osób aby w ten sposób zrobić lokal bardziej atrakcyjnym, niby, że ma aż takie obłożenie. Kiedy w końcu człowiek dostąpił zaszczytu przekroczenia progu przybytku czuł się, jakby wdepnął w gówno i jeszcze go poklepali upapraną ręką po plecach.

  Tania to zagrywka i choćby z tego powodu nigdy nie kupię żadnego Rolexa. Jak widać firma może spać spokojnie, ma swoją oddaną klientelę, która da sobie wmówić wszystko i jeszcze będzie zadowolona, że została wydojona z kasy. Prestyż panie, prestyż na dzielni to najważniejsze.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż Solus wcale nie odniosłem wrażenia,  że wlazłem w odchody ani tym bardziej że ktoś mnie wydoił z kasy.

A w porównaniu z innymi nobliwymi manufakturami to nawet okazja. Też kiedyś bywałem w nocnych klubach a nie atrapach i nie brakowało tam klientów z "prestiżowymi" zegarkami i to układa się w jakąś logiczną całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Repsak - to pewnie kolejny poczatkujacy "milosnik" zegarmistrzostwa, wiec nie powinno dziwic takie nastawienie i podejscie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solus uwierz, nikt nie będzie Cię namawiał na zakup Rolka. Na czele z Rolkiem. Także masz luz.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

No cóż Solus wcale nie odniosłem wrażenia,  że wlazłem w odchody ani tym bardziej że ktoś mnie wydoił z kasy.

A w porównaniu z innymi nobliwymi manufakturami to nawet okazja. Też kiedyś bywałem w nocnych klubach a nie atrapach i nie brakowało tam klientów z "prestiżowymi" zegarkami i to układa się w jakąś logiczną całość.

 

Touche!

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Repsak - to pewnie kolejny poczatkujacy "milosnik" zegarmistrzostwa, wiec nie powinno dziwic takie nastawienie i podejscie ;)

 

Tak,tak. Bo prawdziwi "miłośnicy" których tutaj na forum jest pełno, kupują piękne,wyjątkowe czasomierze by po miesiącu, góra dwóch się nimi znudzić lub z nimi "nie dogadać" a następnie wystawić je na sprzedaż na bazarku. No Panie, prawdziwi zagorzali miłośnicy zegarmistrzostwa.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne mecze szkoda, że Dortmund zniżkuje ale nie zawsze jest niedziela.

Souls, największy miłośnik kobiet naszych czasów niejaki Julio Iglesias przyznał się do 3000 bardzo bliskich z nimi znajomości!!! Twierdzi, że bardzo je kocha i szanuje. :P  :D  :lol:

A tak poważnie to co robimy z naszymi zegarkami powinno być Twoim najmniejszym zmartwieniem.

Ps. I kto Cię lajkuje? Mama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za część gorączki Daytonowej odpowiada Rolex umiejętnie grając podażą i popytem ale duża część patologii wokół Daytony to miłośnicy nie zegarków ale szybkiego zarobku...niestety w większości w mniejszym lub większym porozumieniu z lokalnymi AD. Brak transparentności sprzyja takim patologiom. I największe pretensje należy mieć do lokalnych AD a nie samego Rolexa.

Dobrze że są dziś ludzie deklarujący że "nigdy nie kupią żadnego Rolexa". To zwykle Ci 5 lat później płacą premium żeby mieć jakiegoś ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo. Ok. Też miałem żal do świata, że nie załapałem się na ST. Ale takie życie. Jednak w jaki sposób pracownicy AD ponoszą w tym winę. Wyobrażasz sobie taką sytuację?

 

- Dzień dobry

* Dzień dobry Panu

- Chciałbym zamówić 4 Daytony. Dwie czarne i dwie białe.

* Ty wstrętny handlarzu idz precz. Sztucznie wydłużasz kolejkę. Przez Ciebie i innym podobnym Pan Souls nigdy nie kupi Rolexa

 

Przecież oni maja jakieś prowizje od sprzedaży dla nich klient to klient. Reglamentacja? Przyjdzie z wujkiem, ciocią i dziadkiem. Jedyne wyjście to wyrównać podaż i popyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w porównaniu z innymi nobliwymi manufakturami to nawet okazja.

I jak tu nie lubić tego działu ( szkoda że bez wzajemności ) .

Na pewno nie jest to dobre miejsce dla początkujących " miłośników" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie czy ceny u p. Pieśkiewicza są niższe niż wKruk? I jak z czasem oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Pieśkiewicz nie daje zupełnie zniżek jeśli już to 3%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas oczekiwania na zielonego Suba ponad rok i cena 38490, takie info z salonu z Katowic :/ Można się zapisać i przez rok odkładać kasę :D


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo. Ok. Też miałem żal do świata, że nie załapałem się na ST. Ale takie życie. Jednak w jaki sposób pracownicy AD ponoszą w tym winę. Wyobrażasz sobie taką sytuację?

 

- Dzień dobry

* Dzień dobry Panu

- Chciałbym zamówić 4 Daytony. Dwie czarne i dwie białe.

* Ty wstrętny handlarzu idz precz. Sztucznie wydłużasz kolejkę. Przez Ciebie i innym podobnym Pan Souls nigdy nie kupi Rolexa

 

Przecież oni maja jakieś prowizje od sprzedaży dla nich klient to klient. Reglamentacja? Przyjdzie z wujkiem, ciocią i dziadkiem. Jedyne wyjście to wyrównać podaż i popyt.

Popytaj tych którzy w Kruku pracowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas oczekiwania na zielonego Suba ponad rok i cena 38490, takie info z salonu z Katowic :/ Można się zapisać i przez rok odkładać kasę :D

Ta cena to jest na dziś, za rok może być zupełnie inna, a przy odbiorze płacisz tyle ile aktualnie kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem też do Poznania, co salon to inna cena i czas oczekiwania :D

Katowice rok

Poznań około 6 miesięcy

Pewnie w Gdańsku będzie od ręki :) tam już nie dzwonię :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku żadnych SUBów nie uświadczysz niestety...

 

Kierownik Kruka w Galerii Mokotów powiedział mi kilka tygodni temu, że faktycznie na Hulka jest bardzo duża kolejka i nie jest mi w stanie powiedzieć jak długo trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.