Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Suby były chyba ze 4, może nie wszystkie załapały się na zdjęcie.  ;)

Generalnie Rolex rządził...

 

Również dziękuję za spotkanie. Organizator się spisał, choć pewnie trochę się za nas wstydził, co Andreas?  ;)  Szczególnie, jak Mikołaj pobiegł do kuchni po wagę i ważył nam zegarki...

 

Mariusz, daj mi później na PW jakiś link do zdjęć, chętnie obejrzę.

 

Pozdrawiam

Tomek

 

345blnk.jpg

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża, nieduża, to bardzo elegancka restauracja była...

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no - ale my tez niczego sobie - pasowalismy jak ulał :D;)

 

Tommaso - obciach, to by byl, jakby ktorys z nas sie np. na reke przy stole zaczal silowac :blink::lol:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa.

Wyglądaliśmy, jak mafia świętująca i dzieląca łup po napadzie na jubilera...  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne spotkanie mieliście, super sprawa. Z wagą na pewno wesoło, o ile do zegarków, a nie dla właścicieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Nie ma wstydu :)  ...były same przyjemności, ciekawe rozmowy i dużo inspiracji 

 

DZIEKUJE WSZYSTKIM za zacne i świetne spotkanie - mam nadzieje że każdy dobrze wrócił do domu 

 

Ja mam nadzieje że się wszystkim spodobało i że będzie możliwość aby to spotkanie, w najbliższej przyszłości powtórzyć! 

 

 

31064470ye.jpg

 

31064488ff.jpg

 

31064489wp.jpg

 

31064490bl.jpg

 

31064491av.jpg

 

31064492fh.jpg

 

31064493fu.jpg

 

31064494ts.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia.

Jakby co, to ja już sprawdziłem w kalendarzu, mam wolne  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wspólne wczasy już przerabialiście? To by było coś! :)  :D  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale weekendy tak. W sumie dobry pomysł podrzuciłeś...  :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zawaliliście temat Rolexa ;)

Dzięki również Panowie za spotkanie, miło było poznać nowych Kolegów. Super miejscówka + doborowe towarzystwo :)

Aaa- i dzięki za podwózkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że wszyscy powinniśmy wyciągnąć z tego spotkania jeden nadrzędny wniosek - z Rysiem nie należy siłować się na rękę!  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładne zegarki w tym "złotym pociągu" macie Panowie. To maleństwo to 36 mm DJ? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zyska uznanie wśród miłośników wysublimowanych bransolet

A zwłaszcza zapięć, Filip :D

 

Pasek tak piękny jak perwersyjny z tym zegarkiem. Ty wiesz jak co :D


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Panowie, ja również dziękuję za miłe spotkanie :)

Szczególne podziękowania dla Andreasa, za organizację... rzeczywiście miejsce stworzone do takich spotkań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tu zajrzałem i jak to się mówi "to tu się schowaliście" :) Szukałem w wątku spotkaniowym :)

 

Dzięki bardzo za spotkanie - w szczególności dla Andreasa jako organizatora. Andreas - nie martw się, obiecuję więcej nie przyjdę :D

 

A tak poważnie to było wesoło i z pewnością zmieniłem swoje podejście do vintage Rolexów które na żywo są bardzo urokliwe i zjadają wszystkie nowe referencje. Nie miałem wcześniej okazji by w tej ilości porównać na raz Submarinery z różnych lat produkcji. To wszystko uzupełnione ogromną wiedzą kolegów dało mi dużo do myślenia o kształcie mojej kolekcji zegarków.

 

 

Suby były chyba ze 4, może nie wszystkie załapały się na zdjęcie.  

Generalnie Rolex rządził...

 

Również dziękuję za spotkanie. Organizator się spisał, choć pewnie trochę się za nas wstydził, co Andreas?   Szczególnie, jak Mikołaj pobiegł do kuchni po wagę i ważył nam zegarki...

 

Mariusz, daj mi później na PW jakiś link do zdjęć, chętnie obejrzę.

 

Pozdrawiam

Tomek

 

 

 

Wstyd by był Tomek jakbyśmy zepsuli te wagę ;) I nie pobiegł tylko sam mi podpowiedziałeś że może wypada samemu się ruszyć... Geneza taka, że z Ryszardem nie mogliśmy dojść do tego czy SD jest cięższy od SMP GMT, gdzie ja obstawiałem że GMT cięższa a Ryszard, że SD. Na to bodajże Mariusz rzucił, że powinniśmy zabierać wagę na spotkania a akurat przyszła Pani kelnerka, więc ją grzecznie zapytałem czy mogła by nam użyczyć wagę kuchenną, taką malutką, czy może ma... Okazała się troszkę większa niż zakładałem ale było z niej dużo pożytku! SD raptem chyba 8 gram cięższy od SMP! Ale wyważenie bransolety powoduje, że SMP sprawia wrażenie lżejszej. 

Reasumując, przepraszam, jeżeli kogoś jeszcze zawstydziłem swoim zachowaniem ale to nie miało i też nie powinno być tak odebrane.

 

Duża, nieduża, to bardzo elegancka restauracja była...

 

Późne godziny - kuchnia już prawie zamknięta a kucharz pękał ze śmiechu

 

Nie no - ale my tez niczego sobie - pasowalismy jak ulał 

 

Tommaso - obciach, to by byl, jakby ktorys z nas sie np. na reke przy stole zaczal silowac 

 

No dobrze że tego nie robiliśmy choć skąd u mnie te zakwasy na nadgarstku?  :huh:

 

Taaa.

Wyglądaliśmy, jak mafia świętująca i dzieląca łup po napadzie na jubilera...  :D

 

Dzień jak codzień...  :lol:  :ph34r:

 

Nie ma wstydu :)  ...były same przyjemności, ciekawe rozmowy i dużo inspiracji 

 

DZIEKUJE WSZYSTKIM za zacne i świetne spotkanie - mam nadzieje że każdy dobrze wrócił do domu 

 

Ja mam nadzieje że się wszystkim spodobało i że będzie możliwość aby to spotkanie, w najbliższej przyszłości powtórzyć! 

 

 

Dzięki Andreas jeszcze raz! Ale może w przyszłości mniej oficjalną część zamku wybierzesz? Katakumby? Piwniczka?... :)

 

A ja myślę, że wszyscy powinniśmy wyciągnąć z tego spotkania jeden nadrzędny wniosek - z Rysiem nie należy siłować się na rękę!  

 

Ale Rysiu się nie siłował - on tylko tak siedział a inni próbowali...


Ah!  @Nicon - BARDZO DZIĘKUJĘ ZA PODWÓZKĘ! To było przemiłe i mam dług.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że wszyscy powinniśmy wyciągnąć z tego spotkania jeden nadrzędny wniosek - z Rysiem nie należy siłować się na rękę!  :D

Rysiek + spotkanie = siłowanie ;) wszak to odwieczna tradycja 

 

TRxFSLO.jpg

 

39fMzhe.jpg

 

ps. gratuluję fajnego spotkania chłopaki! 

pozdrowienia dla Wszystkich


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.