Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Sawcio - gratuluje, ale co Ty z tym zacnym klubem??? Przeta to nic innego, jak pojscie na latwizne i lans wg niektorych...  :P 

 

ps

czekam, kiedy dojrzejesz do konca i wymienisz na ten z data i okropna lupka :D:P;) Problem masz tylko w tym, ze niestety, ale teraz nic juz nie bedzie takie samo (jesli wiesz co mam na mysli ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zyska uznanie wśród miłośników wysublimowanych bransolet :D

 

Sam myślałem nad zieloną gumą do explorera, według mnie fajnie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Sawcio - gratuluje, ale co Ty z tym zacnym klubem??? Przeta to nic innego, jak pojscie na latwizne i lans wg niektorych...  :P

 

ps

czekam, kiedy dojrzejesz do konca i wymienisz na ten z data i okropna lupka :D:P;) Problem masz tylko w tym, ze niestety, ale teraz nic juz nie bedzie takie samo (jesli wiesz co mam na mysli ;) )

 

Ale racje chyba ma. Jeśli ktoś szuka świetnego designu, dobrych mechanizmów, historii stojącej za modelami etc. to trudno źle trafić z modelami Rolexa. Jedyny minus to ich popularność. Latem byłem w sumie zdecydowany na Suba no date, ale zrezygnowałem jak spędziłem trochę czasu jesienią na europejskich lotniskach. Wszędzie panowie w garniturach i ich Rolexy.  Jakoś mój zegarek innej marki z plastikowym szkłem wydawał mi się unikalny przez to. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu Rolex bez lupki ? , akurat taki okazyjnie był do kupienia . Zresztą lupkę Mam w Delbanie i Wedze z lat 50 tych i stwierdziłem nosząc je , że to żaden wielki bajer  :D . Czemu Rolex ?  Miałem Omegę 300M , potem IWC Big Inżyniera , Więc teraz pomyślałem ,że czas na Rolexa Sub. (  klasyka ) i tyle

post-38106-0-44395500-1511605657_thumb.jpg

post-38106-0-39167300-1511605715_thumb.jpg


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ROLMEGA

Piekny klasyk,

 

Data źle wpływa na estetykę tarczy, a lupka wygląda jak "narośl" jakaś.

 

Szkoda tylko, że sub tak oczywisty, popularny jest, wszędzie go pełno, ale to chyba związane z postrzeganiem firmy jest, o Rolex każdy słyszał, I gdy przychodzi moment na porzadnego sikora to idzie do butiku I wybiera "ten fajny", większość pewnie nawet nie zastanawia sie co bije w środku. Swoje kosztuje to musi być dobry.

Byle wyglądał I miał odppwiednie logo ;)

 

nie o Polsce myślę, ale o innych rynkach, gdzie średnia pensja wyższa jest.

 

Imo wersja xxl, tak ze 47mm sprzedawała by się jeszcze lepiej :)

Edytowane przez ROLMEGA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Graty i klasycznie: widać, że oryginał bo bezel nie centruje :)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco i inne kurorty...najlepiej zapłynąć własnym jachtem ;)

 

 

iP8


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiecie gdzie szukać daytony za granicą. Bo 4 lata w Kruku to patologia.

Przeczekać - za 2 -3 lata sytuacja wróci do normy ( normy Rolexowej oczywiście ) albo zapomnieć o Daytonie i kupić jakiś inny kultowy chronograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bez jachtu :)

 

no to sorry , ale Daytona najwyrazniej nie jest dla Ciebie  :D . To byl jedyny zegarek ktorego nie mieli u nas w butiku ,do ktorego sie pofatygowalem zeby kupic extra link do DJ i zobaczyc ceramiczna Daytone ,aha ogniwa do bronsolety tez  mi nie chcieli sprowadzic bez ogladniecia warranty card  :blink:

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco i inne kurorty...najlepiej zapłynąć własnym jachtem ;)

 

 

iP8

 

Czy w Monaco są daytony do kupienia ot tak w butiku? Interesuje mnie nowa "biała" daytona - niestety nie chce wyjść z głowy...

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Monaco są daytony do kupienia ot tak w butiku? Interesuje mnie nowa "biała" daytona - niestety nie chce wyjść z głowy...

No to trzeba się dowiedzieć może złożyć wspólnie jakieś zamówienie. Chyba że poczekamy 4 lata tu naszym bjutiful kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba się dowiedzieć może złożyć wspólnie jakieś zamówienie. Chyba że poczekamy 4 lata tu naszym bjutiful kraju.

 

Zastanawiam się właśnie nad tym czekaniem...ale 4 lata?...bardzo długo...na mojego nowego submarinera, którego zamawiałem w 2015 roku u Kruka czekałem 3 tygodnie...

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Monaco są daytony do kupienia ot tak w butiku? Interesuje mnie nowa "biała" daytona - niestety nie chce wyjść z głowy...

Nie wiem, czy teraz akurat jest. Pisałem o tym, ze jeśli gdziekolwiek leży i czeka na klientów, to w takich miejscach. Można podzwonić po AD i podpytać. ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Podpowiecie gdzie szukać daytony za granicą. Bo 4 lata w Kruku to patologia.

Albo spróbuj tutaj  https://www.gassan.com/

Mają 3 sklepy w Amsterdamie, chrono to nie moja bajka i nigdy nie zwracałem uwagi na daytonę, ale zawsze tam mieli stalowe suby i gmt. Nie takie w rezerwacji, czy czekające na odbiór, tylko takie na półkach.

Obok ich sklepu na Dam Square jest jeszcze inny taki duży jubiler, nie pamiętam nazwy, ale tam też było dużo rolexów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie w domku :)

Nie wiem jak u Was, ale u mnie weekend byl przecudowny w pieknym miescie Wroclawiu w przeuroczym zameczku i... z super zespolem jak zwykle B)  Mam nadzieje, ze to dopiero poczatek takich spotkan poza Wawa w moim wykonaniu, bo warto sie ruszyc a i cala rodzinka zostala w to wciagnieta za sprawa Kolegi Awiego ;)

Awi - mysle, ze wyraze zdanie wszystkich obecnych - dziekujemy za wspaniale przyjecie i zorganizowanie wspanialego spotkania "wariatow" zegarkowych - mamy nadzieje, ze goscie bedacy swiadkami naszych czasem glosniejszych rozmow sie nie wystraszyli :D

A bylo co pomacac B)

 

ps

jak bede mial chwilke, to obrobie zdjecia ze spotkania - zainteresowani niech podadza maila na PM, to podesle fotorelacje B)

 

post-25547-0-82054800-1511724840_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny widok na jednym stole.Chętnie „ciapnąłbym” z tej kupki coś dla siebie :)


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.