Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w sumie myślę żeby zmienić Romana na gw9300...

Już od dawna to piszesz, może w końcu wprowadzić słowa w czyn? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon rowerowy to sezon żółtego Romana, a w tym kolorze to trudno mi się go pozbyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla miłośników Gwiezdnych Wojen zostawię fotki moda z bladeforums:

 

 

 

 

 

 

Mogę prosić link o o tego modach? Czy ktoś wie jak to zrobić?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikro modyfikacja rangemana :)

Pics_Art_07-28-04.44.07.jpg

Pics_Art_07-28-04.46.19.jpg

Pics_Art_07-28-04.45.13.jpg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRU :P

 

IMG_8498.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romantyczny Rangeman Mateja był wczoraj do wzięcia na alledrogo wie ktoś za ile poszedł ? niecały jeden dzień był w ofercie - ciekawe czy ktoś jeszcze to obserwował?

Edytowane przez Szczurax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić link o o tego modach? Czy ktoś wie jak to zrobić?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Niestety nie mam bezpośredniego linku do źródła. Fotki pożyczyłem z polskiego forum nożowego, na którym ich źródło było opisane tylko jako bladeforums.com (amerykańskie forum nożowe), nie był wymieniony autor modyfikacji.

 

Co do sposobu modyfikacji, najtrudniejszym elementem byłby pewnie wyświetlacz. Poszukaj w działach technicznych jak to się robi. W tym temacie to też się chyba przewinęło, ale nie wiem czy przy tej modyfikacji nie zachodzi przypadkiem potrzeba otwarcia koperty, żeby dociętą kolorową folię założyć bezpośrednio na wyświetlacz...

 

edit:

Dopiszę moje wrażenia po 4 dniach noszenia Romka. Jest wypasiony, jest  piękny, jest duży... i ta wielkość jest trochę jego wadą. Nie to, że jest duży i wygląda źle, bo wygląda za***iście. Tylko chodzi o to, że o wszystko wadzi. No kawał skurczybyka z niego, jak na sportowy zegarek to trochę chyba przesadzony.

 

U siebie widzę go w roli całodobowego EDC, noszę 4 dni i nie mogę się przyzwyczaić. Niby mam na ręce G-Shocka, ale cały czas uważam, żeby nim nie zaryć, bo albo uderzam albo zaczepiam. I nie wydziwiam, bo moje ostanie zegarki to były same mechaniki i wyrobiłem sobie naturalną ostrożność, żeby nie uderzać zegarkiem o futryny, meble itp.

 

Czytałem z uśmiechem na ustach opisy przypadków "pompkomana". Ale już w 3 dzień próbując jeździć na deskorolce córki przewróciłem się na plecy i nadgarstkiem wcisnąłem przycisk ABC robiąc sobie siniaka na nadgarstku osłoną od naprężenia paska. Rzeczywiście ucieszyłem się, że uszy wytrzymały, ale skoro po 3 dniach użytkowania ma się takie obawy i bezwiednie wciska się przyciski to coś z projektem jest nie tak.

 

Moja szlufka po 4 dniach używania Romka (czterech dniach):

 

ioyCn2q.jpg?1

xlNxCo5.jpg?1

 

Edytowane przez laferty

Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romantyczny Rangeman Mateja był wczoraj do wzięcia na alledrogo wie ktoś za ile poszedł ? niecały jeden dzień był w ofercie - ciekawe czy ktoś jeszcze to obserwował?

1300 pln w różowym stroju ;)

Dzisiaj wysłany za pobraniem :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Matej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek pozdrawia... No właśnie, skąd? :-)

9vhjnr814gaq.jpg

PS. Oficjalnie cześć Wam - już jako posiadacz Romana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładny blok... Okolice Prypeci? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit:

Dopiszę moje wrażenia po 4 dniach noszenia Romka. Jest wypasiony, jest  piękny, jest duży... i ta wielkość jest trochę jego wadą. Nie to, że jest duży i wygląda źle, bo wygląda za***iście. Tylko chodzi o to, że o wszystko wadzi. No kawał skurczybyka z niego, jak na sportowy zegarek to trochę chyba przesadzony.

 

U siebie widzę go w roli całodobowego EDC, noszę 4 dni i nie mogę się przyzwyczaić. Niby mam na ręce G-Shocka, ale cały czas uważam, żeby nim nie zaryć, bo albo uderzam albo zaczepiam. I nie wydziwiam, bo moje ostanie zegarki to były same mechaniki i wyrobiłem sobie naturalną ostrożność, żeby nie uderzać zegarkiem o futryny, meble itp.

 

 

 

 

Ja nie nosiłem zegarka przez prawie 10 lat (odkąd padł mój Timex Expedition). Jak nabyłem DW-5600 było ok, ale jak kupiłem GD-350, to zaczęły się schody. Zahaczałem o wszystko. Na szczęście po kilku tygodniach się przyzwyczaiłem :) Teraz tylko do nielicznych czynności muszę zegarek (dla jego własnego bezpieczeństwa) ściągać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ściągać G-Shocka dla jego bezpieczeństwa wydaje mi się bez sensu. Alternatywą wydaje się GW-M5610, ale ten wygląd...


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dramatyzujecie... kupcie sobie Armidę A1, Deep Blue linii Master Diver albo jakiś innego divera w stylu eco zilla to się nauczycie nosić "wysokie zegarki", zapomnieć się nie da o tym że zegarek na łapie bo wazy "pu kilo" to i uważać łatwo, a jak nabierzecie nawyków to nie będziecie Romanem o futryny zahaczać   :P  :D  :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładny blok... Okolice Prypeci? ;)

Nie widzę innej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładny blok... Okolice Prypeci? ;)

Zgadza się. :)

 

Vipercore, szkło 8mm czy inna rybka? ;)

Analogowy Samyang 8 mm, zgubił trochę ostrość na zegarku, co zobaczyłem już niestety w domu.

 

Na dokładkę jeszcze jedno z dachu, daleko w tle reaktor nr 4:

 

y91bz9fpnh5u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z kolegów się może orientuje jak się ma kolor żółty z Rangemana gw9430 pasek i bezel do żółtego koloru Mudmastera (pasek) ??

Wiem że w Mudmastera jest taki musztardowo żółty jak lubię a jak patrzę na zdjęcia Rangemana to wydaje się bardziej cytrynowy ale na żywo nie widziałem:/

Ma ktoś może oba??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niezła fota. Roman jest niczego sobie. Gdyby nie Mudmaster, to może, może...  B)

Edytowane przez robalish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza fota z drogi na morskie oko, a druga robiona przy udziale potoku w dolinie chochołowskiej :) Romek wymoczony ale zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza fota z drogi na morskie oko, a druga robiona przy udziale potoku w dolinie chochołowskiej :) Romek wymoczony ale zadowolony ;)

Oj, zazdroszczę, zazdroszczę bycia w Tatrach. Wypij tam dobre piwo za moje zdrowie, może jeszcze kiedyś uda mi się tam wrócić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.