Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powinno być więcej niż 5 s

Skąd ta informacja, jeśli mogę spytać? Wg danych producenta maksymalna odchyłka miesięczna wynosi 15s w większości modeli Casio G-Shock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta informacja, jeśli mogę spytać? Wg danych producenta maksymalna odchyłka miesięczna wynosi 15s w większości modeli Casio G-Shock.

Ma tak w swoim to wszyscy muszą tak mieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by było całkiem niezłe! Ja miałem swojego czasu GD-350-1BER przez około 2 miesiące, ustawiłem go raz po wyjęciu z paczki, drugi raz chwilę potem podczas nagrywania filmu i potem długo leżał. Pozostałe zegary mam z WC, a ten skubaniec chodził tak, jakby się codziennie synchronizował. Mogłem go nie sprzedawać, tylko trzymać jako wzorzec czasu na czarną godzinę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma tak w swoim to wszyscy muszą tak mieć :D

Tak, wiem że producent podaje 15 ale mówię z własnego doświadczenia. Miałem i mam kilka G bez radia i nie mają większych odchylek niż 5 s. Jeden na + inny na -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5s/mies. to całkiem niezły wynik. Dowcip polega na tym, że różne egzemplarze tego samego modelu mogą mieć skrajnie różne odchyłki... Aż kiedyś z ciekawości sprawdzę swoje zegarki po wyłączeniu radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że to całkiem dobry wynik. Myślę, że skoro producent podaje te 15 s to dokładność w większości G może być ok 5 do 10 s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój king BB robi odchyłkę +- 1s na kilka miesięcy :D mam też jednego G który po miesiącu lubię zrobić 40-50s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem zdziwiony bo pierwszy raz się z takim egzemplarze spotkałem... zakupiłem w październiku, w grudniu chciałem ustawić względem atomowego a tu odchyłka sekundowa:)

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój king BB robi odchyłkę +- 1s na kilka miesięcy :D mam też jednego G który po miesiącu lubię zrobić 40-50s

 

Może masz GWX a nie wiesz ;)

 

 

:D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem zdziwiony bo pierwszy raz się z takim egzemplarze spotkałem... zakupiłem w październiku, w grudniu chciałem ustawić względem atomowego a tu odchyłka sekundowa:)

A ten King noszony?

Temperatura ciała ma duże znaczenie na dokładność kwarcu, różnie to bywa  :)

Kiedyś obserwowałem jednego G w różnych temperaturach i różnica była znacząca  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszony i to bardzo często, przez pierwszy miesiąc non stop ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak to jest ze ja lata temu w liceum mialem bisseta od ojca jak raz go ustawilem rowno z dzwonkiem tak przez 3 lata nie zrobil ani sekundy ?


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak to jest ze ja lata temu w liceum mialem bisseta od ojca jak raz go ustawilem rowno z dzwonkiem tak przez 3 lata nie zrobil ani sekundy ?

 

A skąd wiesz? Przez trzy lata przynajmniej sześć razy regulowałeś zegarek, wyciągając koronkę zaburzałeś płynność pracy sekundnika - nie ma szans aby jego wskazania się nie zmieniły.

To jak to jest? po cholerę wrzucać takie durne posty?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no racja godzine musialem przestawiac. 

ale watpie by byo tak ze go co miesiac nastawialem wedlug dzwonka 

moze mialem super zegarek badz przez lata wyidealizowalem go :D


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dzwonek jest jakimś wyznacznikiem dokładnego czasu? :rolleyes:

Chyba dawno nie byłem w szkole. Widać wiele się pozmieniało :P

 

A może woźny też ma takiego Bisseta i dzwoni według niego? :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie a ile kosztuje samo ubranie Burtona i gdzie kupić?

Też widziałem tę kolekcję na ebayu. Co do Burtona widziałem ostatnio jeden egzemplarz na olx chyba za 2300 cena zwala z nóg. Ale widzi mi się bardzo zastanawiam się nawet nad samym białym ubrankiem.

 

pomyłka sprawdziłem tę oferte 2499 masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was chłopaki,szukam dla siebie Rangemana Białego ,znalazłem kilka ofert ale nie dam 600 euro tylko za sam kolor bo za tą kasę można już mieć gwg1000 który będzie następny w kolejce .:)Ogolnie mam pytanie gdzie obecnie kupię ten zegarek najtaniej np czarny ? z góry dziękuję za odpowiedź Pozdr

ok. 400 zeta, kupisz w zibi

dzięki za odp Pozdrawiam ;) Edytowane przez PrzemalPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PrzemalPL

Jak kupisz na eGlobal wersję DC, to będzie Ci nawet kółeczko w kolorze pomarańczowym nawiązywało do burtona po przebraniu. Są po 1070 złotówek. Tam też chyba najtaniej zwykłą wersję kupisz za jakieś 8 stów.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.