Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

One wszystkie są za duże jakby nie patrzył. Jednak można przywyknąć, bo taka ich uroda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za dużych zegarków, są tylko za małe nadgarstki ;)

Edytowane przez slawek230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne. Jak mam ponad 18cm i za duży, to już tylko łapa jak u kowala wchodzi w grę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem poproszony przez kolegę Patryka o podzielenie się na forum jego koncepcją modu Romka EJ-9, do którego założył bezel od DCJ-1, pasek od 1 i przełożył szlufkę i sprzączkę z paska EJ-9.

 

Co sądzicie? Jak dla mnie bomba. 2f8ea12e1b69ae0ed8f3ee0030f29e81.jpgfdbf4c9ceef14637b775c9537cf1edea.jpg128daac1538d3d5e908aad76f9ed9530.jpg23e73567c242a6c8eef9ac5665435c10.jpg3984536eb251ba2e5695d943fc928e35.jpge39fdb5f176b2a81e70ee52201c101d4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem całkiem - ale EJ-9 świetnie wygląda w każdym kolorze poza niebieskim ;)


Moim zdaniem to najbardziej udana kolorystycznie wersja Romana


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Planuje w najbliższym czasie wymienić mojego wydłużonego G 7700 i wybór padł właśnie na GW 9400. Mam tylko jedno pytanie. Czy GW 9400 posiada opcje wyświetlania ilości minionych i nadchodzących dni roku ? Bardzo lubię ta funkcję w g7700 i nie chciałbym z niej rezygnować A nigdzie nie znalazłem info na ten temat. Pozdrawiam serdecznie.

Wydłużonego miało być. ????

Wysłużonego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Planuje w najbliższym czasie wymienić mojego wydłużonego G 7700 i wybór padł właśnie na GW 9400. Mam tylko jedno pytanie. Czy GW 9400 posiada opcje wyświetlania ilości minionych i nadchodzących dni roku ? Bardzo lubię ta funkcję w g7700 i nie chciałbym z niej rezygnować A nigdzie nie znalazłem info na ten temat. Pozdrawiam serdecznie.

Wydłużonego miało być. ????

Wysłużonego

Nie, nie posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko gdzie bezpiecznie i najtaniej kupić gw-9400 ? Który będzie najczytelniejszy ? Zastanawiam się jeszcze nad 9300 co myślicie ??

Edytowane przez licha89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko gdzie bezpiecznie i najtaniej kupić dw-9400 ? Który będzie najczytelniejszy ? Zastanawiam się jeszcze nad 9300 co myślicie ??

 

Gdzie można kupić DW-9400? Chyba nigdzie... ;)

A co do GW-9400 to ile to jest "najtaniej"? Nowy czy używany? Która wersja?

9300 to świetny zegarek - wart zastanowienia.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mój błąd. Już poprawione (:. Nowy najlepiej z jasnym wyświetlaczem. Ewentualnie używany z pewnych rąk (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie na Allegro za 938 jest nowy od seqndus, ja w październiku będę zamawiał, mam allegro smart więc wysyłka do tego za free. No i można sobie dokupić do tego gwarancję przedłużoną na kolejne 3 lata czyli razem będzie na 6 lat.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczy mnie jeszcze model 9300....nie mogę spać przez te dwa modele hehe. Nie powiem używany chętnie bym również kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brachu

Męczy mnie jeszcze model 9300....nie mogę spać przez te dwa modele hehe. Nie powiem używany chętnie bym również kupił.

 

9400 w odróżnieniu do 9300 ma Waveceptor, barometr i wysokościomierz. Wszystko zależy czy chcesz z tych funkcji korzystać. Romek jest też większy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.