Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dojadą ciuchy to zrobię mu sesję na biało i dodatkowo pomieszam z czerwonym, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, GTB napisał:

Nie próbowałem tego LCD ale fotki kolegów wyglądają zachęcająco (szczególnie ten w "edycji" @p.r.p.) , 

 

Spróbuj koniecznie - co Ci zależy... ;)  p.r.p lepiej wygląda bo on w pudełku go trzyma, kurz wyciera i od czasu do czasu pstryknie fotę że z butów wyrywa ;) i jak dla mnie to u niego ten zegarek wygląda "za ładnie" jak na g- shock'a, mój wygląda gorzej bo mu się zdarzyło parę razy glebę zaliczyć (razem z właścicielem oczywiście) a że pod rękawicę się nie chowa to wszelkie upadki, "krew i piach" widać... dlatego prezentuje się nieco mniej fotogenicznie...  Powtórzę się bo to już kilka razy pisałem - moim zdaniem wyświetlacz EJ-9 to najlepiej udany LCD w Rangemanie, świetnie się komponuje z wszystkimi kolorami bezela poza niebieskim...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, średnio raz w tygodniu Romek ląduje na ręku. A że nim nie walę o futrynę czy coś to i wygląda wciąż jak nowy.. Zresztą, dziś też od rana siedzi.

 

20200504_161026-01.jpeg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Daito napisał:

Spróbuj koniecznie - co Ci zależy...

Niby tak , ale sam wymiany LCD nie ogarnę (to nie to samo co zmiana ciuchów) , a zlecać komuś to za dużo zachodu.

A na koniec przyjdzie "taki jeden" i skwituje to podróbką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

1 godzinę temu, GTB napisał:

Niby tak , ale sam wymiany LCD nie ogarnę (to nie to samo co zmiana ciuchów) , a zlecać komuś to za dużo zachodu.

Do @TomG80 się zwróć - On dobre serce ma to Ci wymianę ogarnie...

1 godzinę temu, GTB napisał:

A na koniec przyjdzie "taki jeden" i skwituje to podróbką ?

A Ty się tym przejmiesz... :)

 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ma ktoś Romka na wydaniu może? Jeżeli nie to gdzie teraz najtaniej? Chętnie wrócę na lato do niego ;)

 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, clusca napisał:

Na fejsie widziałem nówkę za 650.

Własnie oglądam, ale to po przejściach jakiś, po deklu widzę. Ani pudła, ani papierów. No nie jest to idealna oferta ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą dzisiaj przebieranki :)

spacer.png

Na pierwszy ogień ciuchy od Burtona  myślałem, że biały będzie mocno się gryzł z tym wyświetlaczem, ale w sumie nie jest źle. Przynajmniej moim zdaniem :).

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macmac, "żółtkowi" we wszystkim ładnie. Dzięki za foty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Macmac napisał:

Na pierwszy ogień ciuchy od Burtona  myślałem, że biały będzie mocno się gryzł z tym wyświetlaczem, ale w sumie nie jest źle. Przynajmniej moim zdaniem :).

Moim zdaniem wygląda lepiej niż oryginalny Burton :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, p.r.p. napisał:

Macmac, "żółtkowi" we wszystkim ładnie. emoji16.png Dzięki za foty!

W sumie to te białe ciuchy tylko na moment, jakby małżonka chciała pożyczyć :) Dla mnie była oliwka, ale w tej chwili zostanie z bezelem od DCJ-1, szlufką i klamerką od Burtona.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, nie głupio to wyszło. Taki leśno wojskowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Macmac napisał:

Na pierwszy ogień ciuchy od Burtona  myślałem, że biały będzie mocno się gryzł z tym wyświetlaczem, ale w sumie nie jest źle. Przynajmniej moim zdaniem :).

Szkoda, że masz wersję ze srebrnymi przyciskami.. ale i tak jest ok :) 

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Macmac napisał:

 w tej chwili zostanie z bezelem od DCJ-1, szlufką i klamerką od Burtona.

Całościowo wyszedł bardzo sympatyczny zestaw ?. Zdradź jeszcze co to za maskownice masz w bezelu - imbusowe wyglądają zdecydowanie lepiej niż te oryginalne na "płaski wkrętak".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GTB napisał:

Całościowo wyszedł bardzo sympatyczny zestaw ?. Zdradź jeszcze co to za maskownice masz w bezelu - imbusowe wyglądają zdecydowanie lepiej niż te oryginalne na "płaski wkrętak".

Ze znanego portalu aukcyjnego  ,,śruba imbusowa M2x3 mm" 5 szt za całe 3,20 polskich złotych. Trochę mało miejsca jest w bezelu na nakrętkę 2mm, ale  na siłę wejdzie. Można też na klej ;) trzeba tylko uważać na oksydę śruby bo łatwo zadrapać

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko te czarne śrubki imbusowe szybko ruda atakuj po kąpieli. Wiem, bo też miałem w moim pierwszym przebranym na żółto Romanie. Te ori wytrzymują jednak duużo więcej :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-9430p.r.p. edition

Casio G-shock Rangeman GW-9430EJ-9JR~05.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsza wersja.

20200507_140550-800px.thumb.jpg.b0a67f26c5df0173a176f2ad6d1b0b00.jpg

Zaraz po GW-9430P-1RP "p.r.p. edition" oczywiście :) Jak tylko dorwę żółtka w swoje ręce, chyba zrobię sobie taką.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.. GW-9430P-1RP..

Dobre! Pasuje mi. No mogliby wypuścić taką wersję, nie powiem. Nie musi mieć złotej, rocznicowej szlufki i wieczka jak mój Romek, ale np. cały czarny dekielek, czarną matową szlufkę i sprzączkę. Myślę, że wyglądał by mistrzowsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, p.r.p. napisał:


Dobre! Pasuje mi. emoji16.png No mogliby wypuścić taką wersję, nie powiem. Nie musi mieć złotej, rocznicowej szlufki i wieczka jak mój Romek, ale np. cały czarny dekielek, czarną matową szlufkę i sprzączkę. Myślę, że wyglądał by mistrzowsko.

Jakby wypuścili taką wersję to każdy lamus mógłby takiego na łapie taszczyć, a tak to masz zegarek który osiągalny "tylko dla wtajemniczonych" ;) i właśnie to jest fajne w g-shock'ach... 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.