Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Patek Philippe Nautilus

Rekomendowane odpowiedzi

Którą wersje byście dla siebie przytulili i dlaczego ?

 

5726/1A-001

post-27475-0-07688100-1384612932.jpg

 

5980/1A-001

post-27475-0-06587800-1384612952.jpg

 

5980/1A-014

post-27475-0-75759300-1384612969.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszą , bo na tarczy panuje spokój :)


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka, Panie ;) Podwójny datownik świetnie pasuje do tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja za 1. Troszkę spokojniejsza tarcza i datownik na 6 wszystko się bardzo ładnie komponuje. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy twierdzą, że symetria jest estetyką głupców, ale ten porządek na tarczy w tym przypadku bardzo mi odpowiada. Ja również oddaję swój głos na propozycję numer 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na Patkach nie znam, więc mogę brać pod uwagę wyłącznie względy estetyczne. Z tych względów zdecydowanie nr 1. Ma znacznie ciekawiej umiejscowiony datownik, dzięki temu jest ładna symetria. Zegarek ma ładne indeksy, pasujące do wskazówek, a w nr 2 i 3 aż trzy z tych indeksów szlag trafił. Również subtarcza w nr 1 jest bardziej elegancka, nie przytłaczająca i nie dzieje się na niej przesadnie dużo w przeciwieństwie do nr 2 i 3. Księżyc i gwiazdy dodają przyjemnego smaku.

 

Z tym, że to jest odpowiedź dla Ciebie.

Gdybym odpowiadał sam sobie, odpowiedź brzmiałaby: żadnego. :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy jest moim numerem jeden spod znaku Patek Philippe ;) Więc mój wybór jest oczywisty. Poza tym, jakiś taki ładniejszy jest niż pozostałe... Jednak wolałbym chyba paseczek, ale to jest już rzecz gustu :D


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

pole position, proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie dwojka, po pierwsze bo niebieski, po drugie bo nie lubie z definicji gwiazdek i ksiezycow - nie maja one dla mnie charakteru sportowego, czyli rowniez uniwersalnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może ja ocenię okiem kobiety laika ;)
Zdecydowanie wybrałabym 3, później 1.

W trzecim zegarku bardzo ładnie i elegancko wygląda kontrast kolorów. Dodaje to zegarkowi klasy i charakteru.
Poza wrażeniami wizualnymi nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcze z bliższa, annual calendar jak i chronograph :

 

post-27475-0-40920800-1384627275.jpg

 

post-27475-0-01768300-1384627330.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie opcja 1.

Zegarek bardziej spokojniejszy, elegancki lepiej wpisujący się w DNA Patka niż pozostałe dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majkel, nie rób jaj- przeca ino jedynka :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynka, bo wygląda dobrze w całości ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą wersje byście dla siebie przytulili i dlaczego ?

 

5726/1A-001

attachicon.gifimage.jpg

 

5980/1A-001

attachicon.gifimage.jpg

 

5980/1A-014

attachicon.gifimage.jpg

A czemu pytasz?[któryś już raz Michale o Nautilusa]...... ;)

Wg mnie -ten model wizualnie jest,hm,taki sobie....gdyby nie magia marki ,wcale bym na niego nie spojrzał :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynka, gdyby jeszcze nie miała faz księżyca, generalnie zegarek nie z mojej bajki.


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się Marku jeszcze jakiś czas temu nie podobał, zresztą niejednokrotnie o tym pisałem tu na forum. Dzisiaj natomiast dochodzi już do tego, że śni mi się ten zegarek po nocach :) Pamiętam jak Mirek kiedyś pokazywał swój egzemplarz, a ja coś tam wybrzydzałem, że nie rozumiem fenomenu tego zegarka, po czym ten napisał, żebym sobie go wziął do ręki, przymierzył, że dużo zyskuje, no i faktycznie, od czasu przymiarki wersji 5711 nie daje mi spokoju :)

 

Wybaczcie pytanie, ale co wskazuje mała tarcza w pierwszym przykładzie? To 24-godzinne wskazanie czasu czy drugi czas?

24godzinne.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o wersji 5711/1? Ten model jest moim zdaniem doskonały pod kątem designu i dodatkowe komplikacje burzą harmonię. Jakbym miał wybierać spośród przedstawionych przez Ciebie, to bym wybrał nr 1, ale z całej gamy tego modelu wybrałbym jednak podstawową wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja nr 1, popatrz panie ;)


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwh3.jpg

 

Zważywszy,że kapitan Nemo nawigował tradycyjnymi metodami- gwiazdki i księżyc są jak najbardziej na miejscu ;) 
 


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym mieć takie problemy... Masakra - ja brałbym dwójeczkę - a sam nautlius to dla mnie to jest sam szczyt i kwintesencja zegarmistrzostwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o wersji 5711/1? Ten model jest moim zdaniem doskonały pod kątem designu i dodatkowe komplikacje burzą harmonię. Jakbym miał wybierać spośród przedstawionych przez Ciebie, to bym wybrał nr 1, ale z całej gamy tego modelu wybrałbym jednak podstawową wersję.

Podstawowa też jest fajna, oczywiście również o niej myślałem, ale jest trochę jakby za grzeczna, brakuje jej pazura w postaci chrono bądź kalendarza, pozatym w tym klimacie (tzw. czysta forma i tylko trzy wskazówki) mam już przecież AP RO, który jest bardzo podobnym zegarkiem.

 

Zobacz jak fajnie wygląda Nautilus ze wspomnianymi przeze mnie komplikacjami :

 

post-27475-0-79974500-1384633174_thumb.jpg

 

post-27475-0-84913800-1384633143_thumb.jpg

 

post-27475-0-79906400-1384633703.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem za jedyneczką, ale gdy tak patrzę, to muszę powiedzieć, że niebieski kolor jest magiczny :wub:


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie wkleić jeszcze jedno zdjęcie, które bardzo pobudza moją wyobraźnie :)

 

post-27475-0-96864400-1384635449_thumb.jpg

 

Oraz filmek :

 

http://m.youtube.com/watch?v=Ol5k_FFUZqo&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DOl5k_FFUZqo


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.