Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
sirkozi

Pudełka na zegarki w Lidlu

Recommended Posts

Pudełko zakupione. Dostępne zarówno prostokątne jak i kwadratowe. Jakość? Jak za te pieniądze to bajka. Śmieszą mnie jedynie te kluczyki. Coś czuję że 3 letnie dziecko by to rozpracowało. Podobne lub takie same na allegro po ponad 100 zł. Zdecydowanie warto. Nie posiadam Rolexów  w kolekcji, więc myślę że moje japończyki i radzieckie nie obrażą za taki domek. A dla szwajcarów pudełko z Apartu.

Również zakupiłem to pudełko, kwadratowy model bo praktyczniejszy.Właściwie to dwa bo drugie łyknąłem dla kumpla w prezencie.3mam w nim śfajcary i radzieckie.

Całość jest dosyć solidnie wykonana, natomiast system zamykania kluczykiem rozczarowuje.

Moja żona wyszła na zakupy i po jej powrocie otrzymałem pudło na zegarki w prezencie super jak za taką cenę

Czego się jeszcze dopatrzyłem - specyficzny zapach w środku i trochę tańcują na tych poduszeczkach, ale mimo to w dalszym ciągu bardzo zadowolony jestemi również zakupiłem 2 sztukę. Jest to coś czego zdecydowanie brakuje w regularnej sprzedaży - budżetowe pudełko dla początkujących kolekcjonerów. 

OT: uwielbiam słowo "tańczują" :-)

W temacie: ja chyba tez sie udam do Lidla po małe pudełeczko. W tej kwocie jest, wg mnie, bardzo atrakcyjną ofertą.

Ehh fajne pudełka widziałem w empiku za ok. 60 zł, ale stwierdziłem że najpierw zobaczę te z lidla. Z empiku wydały sie solidniejsze, wracam a tu zonk, bo wyszły i na pocieszenie kupiłem to z lidla. Może na stronie empiku cos jeszcze będzie.

Edited by zeRo_Six

AT vs. PO

W moim lidlu już nie ma - ładnie tych kolekcjonerów w Polsce.

Ja u siebie w Łodzi też już nie znalazłem, a szkoda.... miałem ochotę kupić i na gwiazdkę dać dom moim zegarkom :)

U mnie w Grodzisku Maz. już też nie ma, ale telefon do brata i w Jarosławiu jeszcze o dziwo leżą tylko, że same prostokątne.

PS. ostatnią kwadratową zgarnął dla mnie :)

Edited by RTK-WGM

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Dwa pudła przywlokłem do domu czyli mam siedem :)

Jak znalazł na ciężkie czasy , jak widać prawie wszędzie brak .

Deus Dona Me Vi

2szt o 7 rano w Pruszkowie nabyte - jak się ostaną do soboty (nie wierzę w to) to nabęde 3. a jak nie trzeba czekać do następnego grudnia ;)

CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Właśnie sprawdziłem dwa Lidle - Ursynów i Kabaty. W obu pudełek BRAK.

W Lidlu w Sulejówku są jeszcze 4 szt. (wysłałem brata i mam!) :D

Klimat jak za komuny. Rzucili towar i polowanie :) Lubię to! 

U mnie w Dębicy nie nerwowo, o 11 rano około 10 pudełek było.

W Lidlu jak coś rzucą w dobrej cenie to zawsze jest polowanie. Kiedyś po kurtkę przed robotą pojechałem i już była bitwa ;). Teraz pudełek kilka leżało, byłem po 20, tylko kwadraty zostały, jeden wziąłem. Za ten hajs może być.

Ja też pamiętając dawne klimaty,

jak prawdziwy "łowca" zapolowałem na nie w Lidlu przy Wileniaku.

Wyciągnąłem cztery prostokątne, zostawiając może z 10 kwadratowych.

Miałem sobie wyrzeźbić takie miejsce na swe zegarownie z drzewiastego pudła z logo króliczka Playboy-a które kiedyś przytargałem na chawirę z przeznaczeniem na schowek z męskimi gadżetami. :D

Jednak te błyskotki naręczne są nimi także a po stosownych pomiarach okazało się,

iż zmieszczą także cztery Lidl-owskie opakowki

i pozostanie jeszcze miejsce na czerwoniaste strusie piórko,

jedwabistą przepaskę na oczęta,

oraz "modne garniturki dla każdego mężczyzny"  ;)

jak w reklamie pisemka CATS

czyli paczki najnowszej wersji Unimili. :D

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Fajne, ale to prawie 2x cena tego Lidlowego , i na ostatnim zdjęciu widać że zegarki są za bardzo ściśnięte i będą się od siebie odbijać. Poduszeczki identyczne jak w tym Lidlowym.

Na Białołęce i w okolicach nie było w ogóle tych pudełek, zostały tylko jakieś na biżuterię. Nie kupił by ktoś dla mnie jednego przy okazji, gdyby brał dla siebie? Byłbym niezwykle zobowiązany.

[wysłane z mojego Atari 65XE]

Ja dzis bede u siebie na wsi w Lidlu, jak bedzie to kupie :) Kwadrat prostokat czy obojetnie?

Edited by ptaku

A zastanawiałem się czy nie wziąć jakiegoś na zapas dla kogoś z forum. :) Do Świąt przyszłego roku musi mi jedno starczyć, bo pewnie wtedy znowu rzucą w Lidlu. :)

Ja tam jestem zadowolony z jakości. Ta pseudoskóra jest całkiem przyjemna w dotyku, a w środku wszystko jest dobrze wykończone bez niedoróbek jak straszyli niektórzy. Mi poduszki pasują takie jakie są.

Na Białołęce i w okolicach nie było w ogóle tych pudełek, zostały tylko jakieś na biżuterię. Nie kupił by ktoś dla mnie jednego przy okazji, gdyby brał dla siebie? Byłbym niezwykle zobowiązany.

Na Tarchominie, wczoraj ok. godz. 13 kupowałem ostatnie dwa prostokątne i 1 kwadrat ale kwadraty jeszcze były.

Potem ok. 16 podjechałem do Jabłonnej (10 min. samoch.) i dobrałem jeszcze ze 4 ale pozostało kilka (po 6-7) sztuk obydwu.