Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, trochę z innej beczki - chciałbym zrobić zakup na meranom - w rublach jest sporo taniej tylko pytanie jak płacić? PayPal? Czy kurs wymiany nie zabije oszczędności z tytułu waluty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trochę z innej beczki - chciałbym zrobić zakup na meranom - w rublach jest sporo taniej tylko pytanie jak płacić? PayPal? Czy kurs wymiany nie zabije oszczędności z tytułu waluty?

Ja płaciłem kartą debetową. W moim przypadku kurs był dosyć korzystny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trochę z innej beczki - chciałbym zrobić zakup na meranom - w rublach jest sporo taniej tylko pytanie jak płacić? PayPal? Czy kurs wymiany nie zabije oszczędności z tytułu waluty?

Możesz też zrobić sobie kartę Revolut i wtedy płacić w dowolnej walucie. Choć są sklepy które tej karty nie honorują... Nie wiem jak meratom...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YCH, JA TU CZEKAM TYDZIEŃ, A SPRZEDAWCĘ SKORUMPOWALI.

 

https://allegro.pl/oferta/zegarek-mechaniczny-kirowski-krab-stan-idealny-7757332827

To chyba nie ta aukcja Łukasz - sprzedajacy pózniej ją zmienił i tak się skończyło:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7758392200

 

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już mu napisałem, że przeszło mu przed nosem trzy stówki.

 

To pięć stówek chciałeś dać za tego kirowa, czy jednak stówka mu przeszła przed nosem? :D :D 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pięć stówek chciałeś dać za tego kirowa, czy jednak stówka mu przeszła przed nosem? :D :D

Napisałem jeszcze bez świadomości, że jest nowy link. Niech żyje w świadomości, że pięć mu przeszło koło nosa. :)


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem jeszcze bez świadomości, że jest nowy link. Niech żyje w świadomości, że pięć mu przeszło koło nosa. :)

 

:D :D 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem człowiek wystawi ceny z kosmosu i jego aukcje wylądują w temacie " nie przepłacajcie"... Ciekawe czemu :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Katowic rzut beretem - zapraszam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wieczór w Gdańsku - piękne zdjęcie niestety okoliczności tragiczne...0d515253ba66c2d7810a6dd0e9972879.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zginął człowiek który pomagał innym ludziom.

Przykre (*)

Wielu z nas łączy się w akcji sprzeciwu dla przemocy i bandytyzmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł Adamowicz został pożegnany piosenką

The sound of silence wykonaną w nowej wersji przez zespół Disturbed ,zresztą jeden z moich ulubionych utworów.

 

Paul Simon twórca pierwowzoru powiedział o „The Sound of Silence”:

 

„(...) są ludzie niezdolni do kontaktu z innymi, do tego aby kochać innych. To piosenka o braku zdolności do porozumienia”.

 

Piękne słowa zastanówmy się nad tym wszyscy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropne barbarzyństwo się wydarzyło. Pomijając, że trudno przewidzieć jaki będzie miało wpływ na społeczeństwo - szkoda człowieka. Przeczytałem, że osierocił dwie córki, jedna 9 lat. 

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W głowie mi się nie mieści to, co się wydarzyło w niedzielę... Jak można zrobić coś takiego i to w takiej chwili, w chwili zjednoczenia ludzi wspierających dobroczynność, z której tak na prawdę wszyscy korzystamy...

 

A jeszcze latem spotkałem Prezydenta Adamowicza w Gdańsku - zdaje się, że rozmawiał z dziennikarką i oprowadzał ją po Starym Mieście i opowiadał o zabytkach...

 

Ogromny smutek i żal. Szkoda dobrego i zawsze uśmiechniętego człowieka... :(


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie masz 60 km z Opola w jedną stronę!

 

Do Katowic rzut beretem - zapraszam

 

 

Panowie w Opolu środek zimy! Świata nie widać - jakaś masakra, a ciepło miało być... Ale będę w Gliwicach to do Katowic może bliżej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w Opolu środek zimy! Świata nie widać - jakaś masakra, a ciepło miało być... Ale będę w Gliwicach to do Katowic może bliżej :D

Wszędzie środek zimy - tak kawałek na południe za Katowicami

 

post-97650-1547551760,0558_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie, zbieram małe zamówienie z Rosji do końca weekendu. Gdybyście znaleźli coś na kup teraz w auction.ru, albo na meshok.ru - dajcie znać. Dzielimy się po równo kosztem przelewu Western Union (teraz chyba 10zł w promocji) i kieszonkowym dla mojego znajomka (120zł). Transport każdy opłaca indywidualnie (max. 20), ponieważ nie chcę brać odpowiedzialności, jeśli paczka zaginie. 

Są trzy rzeczy, których omijamy:
- nie kupujemy na aukcjach

- nie kupujemy złotych zegarków

- nie kupujemy zegarków typu ACzS albo zapalników czasowych produkcji Wostoka. ;)

 

Propozycję kieruję jedynie do stałych członków forum. 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.