Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

120 ;D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Łe, ledwo 2403 dni. Pasje wracają ;)

Zainteresowały mnie brązowiaki, a od dawna chciałem coś polskiego kupić.

Gray Seal z brązową kopertą i niebieską tarczą by mi pasował.

Jeden i dwa = trzy :D

 

Odgrzebałem jakieś skóry, może pasek jakiś skroję, albo co :)

Zaczynam szukać też super jubilee dla SKXa.

Cuś tam się kręci :)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie coś na temat poprawionego Gwiezdnego Pyłu? W sensie lepszy mechanizm i luma na indeksach.Jest szansa na taki projekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych wszystkich co zastanawiają się ile waży GP na bransolecie :)

 

0VHKt46.jpg


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moja ciekawość została zaspokojona...dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś nabył może Czarny Pył z tarczą niezdobioną?

Chodzi konkretnie o model BA-CZARNY-PYL-4-00.

Jeśli tak, byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie kilku zdjęć lub filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udał się ten zegarek, a na strusiowym pasku nabrał elegancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki! :) Będzie drugi taki sam pasek, jednak bardziej dopasowany. Ten wyszedł trochę za gruby. Jednak to było na "oko". Teraz mam zegarek w ręku więc będzie lepiej :) Sam zegarek, bardzo solidnie wykonany, ciężki, tarcza zmienia się z granatu w czerń. Sam chętnie nosiłbym taki tylko w wersji z datą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wisi na bazarku wersja z datą :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gwiezdny pył kolegi "diesel" na moim pasku ze strusia :) Będzie delikatna poprawka względem paska, więc będzie aktualizacja za jakiś czas :)

 

]

Czy nie jest to dość masywny klocek? Tu nie widać ale na wielu zdjęciach sprawia takie wrażenie. Wysoki i grubo ciosany. Prawda to? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem niedawno i na mojej mizernej witce leżał subtelnie jak żelazko. Kawał zegarka, krótko mówiąc. Ale tarcza ekstra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się aby kupić mojej lubej na urodziny wersję złotą, damską Gwiezdnego pyłu ktoś miał z nim do czynienia ?

jakieś opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy nie jest to dość masywny klocek? Tu nie widać ale na wielu zdjęciach sprawia takie wrażenie. Wysoki i grubo ciosany. Prawda to? :)

Tak, ale będzie wersja cieńsza na kwarcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze Balticus wszedł do seriouswatches.com
Jakoś wczesniej mnie ten producent nie urzekł. Jednak na stronie SW w oko wpadła mi Fala w brązie. Cenka na SW nie zachecająca. Mysle moze w PL taniej. Swój swojemu chyba taniej nie?!?  Widzę ze sie ostro pomyliłem :) 

U producenta  2,7 koła
Alledrogo 2,7 koła 
U SW 599 ojro x dzisiejszy kurs 4,32 = 2587 zł......
 

Dziekuję. 
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze Balticus wszedł do seriouswatches.com

Jakoś wczesniej mnie ten producent nie urzekł. Jednak na stronie SW w oko wpadła mi Fala w brązie. Cenka na SW nie zachecająca. Mysle moze w PL taniej. Swój swojemu chyba taniej nie?!? Widzę ze sie ostro pomyliłem :)

U producenta 2,7 koła

Alledrogo 2,7 koła

U SW 599 ojro x dzisiejszy kurs 4,32 = 2587 zł......

 

Dziekuję.

 

 

Można było zamówić za 2k, dodatkowo podejrzewam, że jakiś rabat jest również do uzyskania.

Niestety w PL choć nie wiem jak byś dał atrakcyjna cenę to i tak trzeba będzie negocjować, dlatego ceny wyjściowe są jakie są. ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze ceny katalogowe powinny byc wysokie, wszedzie równie wysokie.

Faworyzowanie zachodniego klienta, bogatszego klienta nie jest fair. Wyglada to tak że " zarobię na biednych Polakach by sprzedać taniej obcokrajowcom" 
Dla mnie oczywisty minus dla producenta.

Juz widze jak niemiec taniej sprzeda coś Polakowi niż swojemu...

Nie ogarniam mentalności naszych rodaków.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś z was wie, czy obecnie można gdzieś w Krakowie obejrzeć "na żywca" Balticusy? Byłbym zainteresowany niektórymi modelami, zwłaszcza Gwiezdnym Pyłem, ale najpierw chciałbym zobaczyć jak się prezentuje na nadgarstku. Wiem tylko o sprzedawcy zegaryna_pl, ale mnie bardziej o jakiś butik chodziło. Szukałem na własną rękę i nie znalazłem żadnej sieci, która oferuje Balticusy i jest w Krakowie, ale może niedokładnie szukałem. Ktoś coś?


Lorus RT313CX9, Orient Big Mako FEM75002D6, Tissot PRS 516 T044.430.21.051.00, Seiko SRP767, Seiko SKX007Vostok Amphibia 120512 + batman bezel mod, Orient Sea King lata 70., EPOS Passion 3401.132.20.15.30, Orient Big Mako II RA-AA0011B19B, Glycine Combat Sub 42 Golden Eye GL0093, Orient Star WZ0071DJ, Zodiak Sea Dragon ZO9911, Eterne Soleure 8310.41.13.1225, Seiko Sumo SZSC004, Revue Thommen Diver Professional 17030.2137, Hamilton Khaki Air Race GMT H776650, Lorus RL449AX9G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dałem mojej Małgorzacie prezent w postaci Balticusa Złoty Pył  ma/miała sporo zegarków ale szczęka jej opadła :-), muszę sam przyznać że świetny zegarek, choć sam osobiście wersji męskiej z taką tarczą bym nie założył, ale kto wie czy nie skuszę się kiedyś na Volansa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.