Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Marek, jak ktoś nie zaczynał buzinesu w garażu albo w stajni to ma wuj nie biznes

Ja w każdym razie umywam ręce jak Herod, bo i mnie załatwią znajomi tych ze stajni...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek z zaciekawieniem tylko, że tak jak Yoda pisze, trochę strach się tu wypowiadać na pewne tematy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakąś teorię dotyczącą tego co to, kto to i dlaczego? Czemu w jednych miejscach jest a w innych nie?

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

najbardziej prawdopodobne kratkowanie nieba w celu powstawania chmur to zdaje się Geoinżynieria klimatu,to co zauważyłem to rozpylacze latają rano 5-6  oraz 13-15,niebo bezchmurne,kilku dniowa piękna pogoda

 

 

@GPOWER, jeśli mogę, to mam dwa pytania.

Co myślisz o informacjach przekazanych przez tego pilota na filmiku?

Jeśli samoloty coś rozpylają, to co to dokładnie jest i jak wpływa na ludzi?

 

temat nie dotyczy pasażerskich,te smugi znikają,dlatego ten pilot nic nie wnosi,dla mnie problemem jest grupowe kratkowanie nieba ,nagle 5 samolotów ,ma to miejsce,a jaki to ma wpływa na ludzi tego nie wiemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Czy w Twojej okolicy smugi pasażerskich też znikają, czy znikają tylko nie-pasażerskich?

Nawet nie-pasażerskie, transportowe samoloty podlegają fizyce, mają jakąś nośność, pilot wskazał że raczej nie samolotów mogących bez częstego lądowania rozpylać taką mase na dużych obszarach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
Napisano (edytowane)

W dni parzyste dymią rozpylając ATVC-1 a w nieparzyste Agent Orange i dlatego tak podrożała pietruszka. Jest nas na Ziemi za dużo a samymi konwencjonalnymi wojnami, jak podpowiada praktyka, niewiele obecnie da się zdziałać. No to dymią. Głupota plus trucizna, to się musi udać. W odwodzie pozostała jeszcze broń psychotroniczna.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się interesował programem HAARP? I jego efektami na życie na naszej planecie?

Pewnie coś w Polskim internecie też jest :).

 

Nie będę wklejal nic po angielsku żeby nie zwracano uwagi że nie jest to po polsku. :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

W Polsce podrozaly warzywa, za oceanem dokladnie w ten sam czas tez, przynajmniej w Canadzie, przypadek ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się interesował programem HAARP? I jego efektami na życie na naszej planecie?

Pewnie coś w Polskim internecie też jest :).

Nie będę wklejal nic po angielsku żeby nie zwracano uwagi że nie jest to po polsku. :D

Sam się zacytuję :D

 

https://wolnemedia.net/morderczy-haarp/


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W Polsce podrozaly warzywa, za oceanem dokladnie w ten sam czas tez, przynajmniej w Canadzie, przypadek ? :)

Ktoś na tym forum, miesiac albo dwa temu, napisal, ze wieprzowina podrożeje ...

A ktoś się interesował programem HAARP? I jego efektami na życie na naszej planecie?

Pewnie coś w Polskim internecie też jest :).

Nie będę wklejal nic po angielsku żeby nie zwracano uwagi że nie jest to po polsku. :D

Na temat HAARP jest też w polskich internetach, na jednym forum razem z duchami, życiem po śmierci itp.

najbardziej prawdopodobne kratkowanie nieba w celu powstawania chmur to zdaje się Geoinżynieria klimatu,to co zauważyłem to rozpylacze latają rano 5-6 oraz 13-15,niebo bezchmurne,kilku dniowa piękna pogoda

Tu czegoś nie rozumiem- "kratkują" niebo w celu powstawania chmur, a potem kilka dni ładnej pogody...

Ja mam wrażenie, że u mnie coś zrobili, żeby deszczu nie było. Pomijając ostatni tydzień, w którym nieco popadało, miałam taką suszę, że nawet mech w lesie pylił. Chmurzyło się, błyskało, grzmiało i ani kropli deszczu. Na południu Polski podtopienia, a u mnie ziemia może na parę cm zmoczona...

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Schowaj ten ocet jabłkowy spowrotem do lodówki i będzie po problemie.

 

Pamiętam jak byłem mały to unas na blokach na dachach też ktoś rozłożył mniejsza bo mniejsza ale jednak wersję HAARP

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Szkoda, że nie było wtedy internetu bo moglibyście kupić deparchator i ochronić się kulami plazmy.

 

Poważnie - o czym mówisz w drugim zdaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale akurat ta o smugach na niebie mnie zaciekawiła. Może ktoś jeszcze się wypowie kto ma większa wiedzę w tym temacie ?

 

 

https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2014/04/06/rzady-potwierdzaja-rozpylanie-chemikaliow-przez-samoloty-wojskowe-to-fakt-nie-da-sie-juz-tego-zatrzymac/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat HAARP jest też w polskich internetach, na jednym forum razem z duchami, życiem po śmierci itp.

 

W samej Polsce mamy prawie 33 mln ochrzonych w Kościele Rzymskokatolickim.

 

Ci wierzą (powinni wierzyć) w duchy i życie po śmierci, jeśli mianuja się katolikami wierzącymi.

 

Ja wierzę.

 

Ale jest normalnym zjawiskiem w świecie, że prawda i fałsz mieszane są w jednym worku i często trudno jest odróżnić co jest prawdą a co fałszem.

 

Teorie spiskowe powstają w określonym celu. Warto postawić sobie pytanie w jakim. Czy chodzi o poszukiwanie prawdy (bo przedstawione przez mainstream wyjaśnienia są kiepskie/ niewystarczające/ dające wiele wątpliwości), czy chodzi o inne cele np. o zastraszenie jakiejś grupy społecznej, cele polityczne, szeroko pojęte pieniądze i zyski itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale akurat ta o smugach na niebie mnie zaciekawiła. Może ktoś jeszcze się wypowie kto ma większa wiedzę w tym temacie ?

 

 

https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2014/04/06/rzady-potwierdzaja-rozpylanie-chemikaliow-przez-samoloty-wojskowe-to-fakt-nie-da-sie-juz-tego-zatrzymac/

 

Potwierdza się, że czosnek dobry na wszystko, nawet na chemitrails:D

 

znam taką jedną panią (teściowa) co wierzy w Ziębę i leczenie raka witaminą C - bardzo lubię ją wkur**ać podczas niedzielnych obiadków

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aha jeżeli kogoś interesuje co to jest smuga kondensacyjna i dlaczego chemitrails nie miałoby sensu to polecam:

https://www.youtube.com/watch?v=zJPN5BSnC0M

 

Bardzo fajnie gośc opowiada w ogóle o pracy i realiach pilota prostym językiem w innych filmach.

 

Z kolei SCIFUN ma mega filmiki z obalaniem komicznych argumentów płaskoziemców, warto oglądnąć wszystkie:

https://www.youtube.com/watch?v=YdfNuwMhMg4

https://www.youtube.com/watch?v=SC9ybxMDGlE

https://www.youtube.com/watch?v=smAjKQmzwb0&t=1355s

https://www.youtube.com/watch?v=hsmpOcuxEG4

https://www.youtube.com/watch?v=lDFo70FlbAo

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tutaj się potoczy ten wątek, ale tego typu rozmowy prowadzą zwykle tylko do napięć a nie zmiany przekonań przez kogokolwiek. 

Filmy Scifun'a bardzo polecam - może prześmiewczo, ale jednak tłumaczy wiele teorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

 

 

Dzieki za linki.

Edytowane przez Muzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem jak tutaj się potoczy ten wątek, ale tego typu rozmowy prowadzą zwykle tylko do napięć a nie zmiany przekonań przez kogokolwiek. 

Filmy Scifun'a bardzo polecam - może prześmiewczo, ale jednak tłumaczy wiele teorii.

 

No ma to zrobione z jajem, i dla mnie jest to super w odbiorze.

Z innych jego filmów polecam krótki film o prawdzie i fałszu - czyli jak rozpoznać fakenews itd (1:40h to trwa i powinno być chyba pokazywane dzieciom w szkole).

Dzieki za linki.

 

Spoko

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z kolei SCIFUN ma mega filmiki z obalaniem komicznych argumentów płaskoziemców, warto oglądnąć wszystkie:

 

 

Seria Scifuna jest super. Odnośnie jego prac (bo myslę, że przy wszelkich donosach o teoriach spiskowych to też może sie przydać) zrobił świetny film o weryfikowaniu informacji. Moim zdaniem pozycja obowiązkowa i powinni to dzieciom puszczać w szkołach. Film nie jest prześmiewczy, jest poparty długim researchem i zrobiony na poważnie:

https://www.youtube.com/watch?v=T1vW8YDDCSc


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria Scifuna jest super. Odnośnie jego prac (bo myslę, że przy wszelkich donosach o teoriach spiskowych to też może sie przydać) zrobił świetny film o weryfikowaniu informacji. Moim zdaniem pozycja obowiązkowa i powinni to dzieciom puszczać w szkołach. Film nie jest prześmiewczy, jest poparty długim researchem i zrobiony na poważnie:

https://www.youtube.com/watch?v=T1vW8YDDCSc

 

no napisałem o nim powyżej:D również to że powinni pokazywać w szkole :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no napisałem o nim powyżej:D również to że powinni pokazywać w szkole

Nie odswiezylem postów zanim wysłałem swój

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Australia...?! :)

 

 

 

Zegareczki, takie z ruchomymi wskazóweczkami to za jakieś 300 lat będą robić. I to co najmniej. Jak nie zamówiłeś słonecznego to się mocno rozczarujesz.

 

p.s.

To zdjęcie, rzecz jasna, jest do góry nogami :D .

 

Doszedł http://zegarkiclub.pl/forum/topic/41143-zegarki-dla-us-army/page-2?do=findComment&comment=2548093 czyli mit o nieistnieniu Australii uważam za obalony. Wprawdzie zegarek amerykański i istnieje możliwość, że ta wysyłka z Australii opóźniła się, bo zamieszani byli w to Amerykanie, ale dla jednego zegarka tyle zamieszania? Nie sądzę, jak pisał poeta.

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytuj zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że zegarek dojechał, nie świadczy jeszcze, że Australia istnieje ;). Ja też nie mam pewności, że Paryż leży w Europie. Ostatnio, gdy leciałem tranzytem rzekomo przez Paryż, na lotnisku nie spotkałem ani jednego białego człowieka z obsługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W samej Polsce mamy prawie 33 mln ochrzonych w Kościele Rzymskokatolickim.

 

Ci wierzą (powinni wierzyć) w duchy i życie po śmierci, jeśli mianuja się katolikami wierzącymi.

 

Ja wierzę.

 

 

Ale jest normalnym zjawiskiem w świecie, że prawda i fałsz mieszane są w jednym worku i często trudno jest odróżnić co jest prawdą a co fałszem.

 

Teorie spiskowe powstają w określonym celu. Warto postawić sobie pytanie w jakim. Czy chodzi o poszukiwanie prawdy (bo przedstawione przez mainstream wyjaśnienia są kiepskie/ niewystarczające/ dające wiele wątpliwości), czy chodzi o inne cele np. o zastraszenie jakiejś grupy społecznej, cele polityczne, szeroko pojęte pieniądze i zyski itd.

Pisząc o duchach i życiu po śmierci miałam na myśli raczej te trzaskające drzwiami czy kroczące po nocach w starych zamkach albo inne zombie. Wiara katolicka to wiara w duszę nieśmiertelną, która po śmierci ciała trafia do nieba, piekła czy czyśćca.

 

 

Mi się wydaje, że te teorie bazują głównie na społecznych lękach i obawach. Gdyby wziąć pod uwagę alternatywne (tzn. te o których teorię spiskowe mówią) wytłumaczenia różnych zjawisk czy wydarzeń, to są one zazwyczaj dużo bardziej przerażające niż ogólnie przyjęte tłumaczenie. Najlepsze byłyby tu przykłady niestety zahaczające o politykę, dlatego sami o tym pomyślcie...

 

Ps. Jakby moje posty były dziś niezrozumiałe czy bez sensu, to wybaczcie, mocno się dziś w głowę uderzyłam.

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o duchach i życiu po śmierci miałam na myśli raczej te trzaskające drzwiami czy kroczące po nocach w starych zamkach albo inne zombie. Wiara katolicka to wiara w duszę nieśmiertelną, która po śmierci ciała trafia do nieba, piekła czy czyśćca.

 

No ale opętania, czy egzorcyzmy to też cześć wiary katolickiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale opętania, czy egzorcyzmy to też cześć wiary katolickiej...

Oczywiście, ale tam chyba jakieś demony występują. Duchy w powszechnej świadomości to raczej to, co pozostało po zmarłych zwykłych ludziach. Przynajmniej tak mi się wydaje

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.