Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Lufthansa...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Tak to obrazowo opisałeś że domyślam się ze to z osobistego doswiadczenia w lotnictwie... 

Dla uściślenia dodam, że trochę prześmiewczy opis dotyczy pilotów samolotów wielozadaniowych. Choć nie uważam, że to jest zabawne i lekkie zajęcie.

Po poziomie szczegółowości sam możesz określić poziom pojęcia w danej dziedzinie. Oczywiście biorąc nieco poprawki na to, jaki mam stosunek do wszelkich mocno naciąganych teorii.

 

@Ritter, a "czarny chemtrail" to co byś obstawiał, że co to jest?

Wiem, że zdjęcia nie są najlepsze, ale po prostu wyszedłem na taras i nie byłym przygotowany :)

Wybacz mocno powierzchowną analizę :) ale dopiero dorwałem się do jedynie ważnej obecnie rzeczywistości czyli tej wirtualnej.

Według mnie to nie jest TDI z wyciętym DPF-em. Nie sądzę by to był brak Adblue czyli mocznika sprzedawanego często w cenie dobrego koniaku albo, że koleś miał obowiązkowy postój i wypalał, regenerował akurat w tym miejscu filtr cząstek stałych. Znam fachowca od wysokoprężnych, który co by nie było to zawsze stwierdza "to tłoki, z całą pewnością tłoki... " . Już raczej przejeżdżał tamtędy parowóz dziejów, to i owo wyciekło jego maszynistom :D .

Życie jest zbyt krótkie by rozwodzić się nad byle duperelami albo innymi majakami. Kosmici nie przylecą i nas nie uratują. Sami musimy sobie radzić z coraz bardziej rozchwianą i kulejącą rzeczywistością.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z rozpylaczami jest tak jak wcześniej pisałem,nikt w to nie wierzy nawet ,jak ewidentnie coś nie gra

29maja


454238bc663ca6adgen.jpg

30maja

756ee1baff082b78gen.jpg

30maja  dwa lecą ku sobie pasażerskie napawano tego nie robią,raczej unikają takich spotkań,ty bardziej ze nie ma tu lotniska

ef0edf0e3a9524f7gen.jpg

na deser pasażerski ,on nic nie zostawia niczego trwale,3-5 minut i nic nie ma,dodatkowo latają pod większym kontem,rozpylacze latają na jednej wysokości

4d88b70bebba30b8gen.jpg

5b9958a624c7974fgen.jpg

jeszcze zauważyłem ze pasażerskie maja z reguły dwie smugi ,rozpylacze jedna,te dwie nigdy nie siedzą na niebie długo

zerkajcie  ,ten ruch na niebie nie jest naturalny

Edytowane przez GPOWER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Oni to chyba nad Chinami chcą rozpylać :) Zanim coś lekkiego z takiej wysokości spadnie to zdrowo polata z wiatrem :)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

No ale np. B747 albo A380 mają 4 silniki i powinny być 4 smugi. Podejrzewasz, że skoro nie ma po 4 smugi to te samoloty są zmyślone? Skoro dzisiaj jest sobota to powinni rozpylać AgentOrange...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPOWER

Ok, już się trochę pogubiłem pomiedzy zartami a poważnymi tekstami, Ty to poważnie piszesz czy tak jak ja, jajeczka sobie robisz?  :wacko:

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, nie wiesz po właśnie te smugi na Kanadę spadły :)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze są 4 smugi pisałem w uproszczeniu,z pewnej odległości to dwie smugi ,nie stoję w chmurach przy samolocie ,ale wiadomo ze na każdym forum są osoby od poprawności tak zwanej "gramatycznej"

chciałem w miarę przystępnie przedstawić temat bo przy okazji tego wątku była okazja,z wiatrakami nie walczę ,nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Ciekawe co by Rado powiedzial na te smugi :) Seba by oczywiscie potwierdzil ale wrocil juz do domu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale np. B747 albo A380 mają 4 silniki i powinny być 4 smugi. Podejrzewasz, że skoro nie ma po 4 smugi to te samoloty są zmyślone? Skoro dzisiaj jest sobota to powinni rozpylać AgentOrange...

Co do Agent Orange to nie wiem, ale każdy taki samolot podczas rejsu spała kilkanaście - kilkadziesiąt ton paliwa. Ale to tylko w samochodach osobowych widzi się problem zanieczyszczania, dziury ozonowej, tlenków azotu, sadzy i takich tam. Samoloty nic nie emitują, podobnie jak autobusy czy ciężarówki.

Tylko Kowalskiego Passat w TDI jest zmorą całego świata !?

Czy tylko Kowalski nadaje się idealnie do strzyżenia lub dojenia (jak kto woli), bo inni "truciciele" są nie do ruszenia ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Agent Orange to nie wiem, ale każdy taki samolot podczas rejsu spała kilkanaście - kilkadziesiąt ton paliwa. Ale to tylko w samochodach osobowych widzi się problem zanieczyszczania, dziury ozonowej, tlenków azotu, sadzy i takich tam. Samoloty nic nie emitują, podobnie jak autobusy czy ciężarówki.

Tylko Kowalskiego Passat w TDI jest zmorą całego świata !?

Czy tylko Kowalski nadaje się idealnie do strzyżenia lub dojenia (jak kto woli), bo inni "truciciele" są nie do ruszenia ?

 

Bierz też pod uwagę statki, tysiące , jak nie setki tysięcy.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Kowalski żyje i rozmnaża się tylko po to, żeby władza miała kogo strzyc i doić. :P  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statki handlowe napędzane mazutem i elektrownie węglowe dają więcej niż wszystkie tdi świata.

Więc nie o ekologię tu chodzi, a o coś innego.

 

Ponieważ kołem zamachowym każdej rozwiniętej gospodarki jest motoryzacja, należało dodać jej impulsu za pomocą odpowiednich ustaw. Politycy lubią pojęcie "dla waszego dobra", więc użyto hasła ekologia i wywrócono motoryzację do góry kołami. Teraz giganci wydają ogromne pieniądze na opracowanie nowych rozwiązań, za które zapłacą konsumenci. I tak napędza gospodarkę.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

wiem ze są 4 smugi pisałem w uproszczeniu,z pewnej odległości to dwie smugi ,nie stoję w chmurach przy samolocie ,ale wiadomo ze na każdym forum są osoby od poprawności tak zwanej "gramatycznej"

chciałem w miarę przystępnie przedstawić temat bo przy okazji tego wątku była okazja,z wiatrakami nie walczę ,nie warto

Jest kilka doświadczeń, których nie trzeba robić na 11km nad ziemią by zrozumieć zjawiska, które poddajesz pod wątpliwość. Pierwsze to ciecz przechłodzona. Czystą butelkę PET płuczesz a następnie wypełnisz wodą destylowaną lub demineralizowaną. Następnie szczelnie zakręcasz i w lodówce, zamrażalniku schładzasz do powiedzmy -4C .Ostrożnie wyjmujesz i woda nadal jest w stanie płynnym a gdy potrząśniesz butelką woda gwałtownie zamarznie. W drugą stronę czyli przegrzewanie wody także jest możliwe. Będzie potrzebna woda destylowana lub demineralizowana i możliwie czyste i gładkie wewnątrz naczynie, menzurka a do podgrzewania kuchenka mikrofalowa. W normalnych warunkach nie zaleca się gotować wody w kuchence mikrofalowej właśnie z tego powodu. Bardzo czysta woda w naczyniu bez chropowatości, o temperaturze powyżej 100C nie wrze, nie ma w niej pęcherzyków kawitacyjnych. Gdy się je wprowadzi zjawisko kawitacji zaczyna przebiegać bardzo gwałtownie, woda rozchlapuje się po wszystkim.

W obu przypadkach do powstania zarodników zamarzania jak i pęcherzyków kawitacyjnych są potrzebne ośrodki zamarzania lub kawitacji np. drobne zanieczyszczenia. Musi powstać niejednorodność ośrodka by nastąpiła bardzo spontaniczna reakcja.

To samo dzieje się w przypadku samolotu na wysokości rejsowej ~11km. Tam gdzie silniki odrzutowe mają dużą sprawność bo o to w tym chodzi przy wożeniu dużej liczby parówkożerców. Do silnika nie dostaje się jedynie mieszanina gazów ale i zamarznięta para wodna. Po przejściu przez silnik to wszystko nie znika lecz tworzy wraz z cząstkami sadzy, spalania nafty lotniczej coś w rodzaju gorącego aerozolu. To są ośrodki krystalizacji i w okół nich zawarta w powietrzu przechłodzona wilgoć zamarza. Po pewnym czasie następuje rozproszenie tych cząstek. Co ciekawe, kolejne antyintuicyjne zjawisko fizyczne, gorącą ciecz stygnie szybciej jak zimna. W ośrodku, do którego trafia aerozol czyli -60C to wszystko zamarza wręcz błyskawicznie. Dlatego strugi ciągną się prawie tuż za samolotem a nie w dużej odległości.

Teraz obserwacje. Weź pod uwagę, że strumień cząstek za samolotem ma szerokość kilkuset metrów. Na dodatek stoisz od niego bardzo daleko np. owe 11km do góry i jeszcze dobre 50...100km w bok. Jak przetną się trasy samolotów gdy jeden leci 11km nad ziemią a drugi 10.6km nad ziemią to z Twojej perspektywy będzie to przecinanie się dymienia. Separacja wysokościowa tras samolotów wynosi z tego co pamiętam 300m. Nie mogą się mijać ciaśniej. Skoro wprowadzono takie ograniczenie to znaczy, że komuś przyszło do głowy robić o ciaśniej.

Nad Europą nie ma jednolitego systemu zarządzania ruchem lotniczym tylko "każdy sobie rzepkę skrobie". Akurat tego narastającego problemu KE jakoś specjalnie nie rozwiązuje za to do dupereli przypieprza się systematycznie. Widocznie intelektualnie tylko to są w stanie pojąć.

Z powodu nieuregulowanej kwestii nadzoru ruchu lotniczego na dużym obszarze powstaje klasyczny burdel w powietrzu i trasy są mocno zmienne. Nad dużymi skupiskami ludzkimi to już jest jeden wielki bajzel w powietrzu. Który z resztą jedynie się nasila bo jest coraz więcej samolotów. Tym samym  obserwacji przelotów oraz ich chaotyczność wzrasta.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o  samą wielkość  ruchu lotniczego  to bliżej nam do Ukrainy ,bo na pewno nie do europy zachodniej(flightradar24) ,pomijam skład tych smug i co tam ,jest ,problemem istotnym i pomijalnym jest wzmożony ruch na niebie ,nie powinienem widzieć  np.  trzech samolotów na raz i to w miarę bliskiej odległości od siebie

23maja-2

7c9a21ad7dee367dgen.jpg

23maja,-1    90stopni w lewo i mamy  3 w tym samy czasie

c4ab32a3a3d13713gen.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Dlaczego zakładasz, że nie powinieneś widzieć 3 samolotów na niebie?

 

Nie rozumiem jaki masz stosunek do tego co opisałeś - jest to istotne, czy jest pomijalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli czym nas opryskują?

 

Osobiście podejrzewam, że jest to specjalny nawóz dla ludzi Chemitrail™ - zauważcie, że jeszcze kilkaset lat temu ludzie żyli krócej i byli mniejsi. Po dziesiątkach lat opryskiwania wspomnianym biostymulatorem jesteśmy teraz więksi, silniejsi i oczywiście żyjemy dłużej. Naturalnie w Chinach stosuje się inny nawóz, który nie ma wpływu na wielkość, a na rozrost sadzonek. Natomiast opryski w USA są skupione na mezokarpie mięsistym, aby ludzie byli jak najbardziej urodzajni, ale to już wchodzimy w GMO (Generalna Modyfikacja Owocni) i jego wpływ na ludzki miąższ i miękisz. Swoją drogą, to wszystko już dawno przepowiedział Nostradamus, który swoją wiedzę zawdzięczał kosmitom mieszkającym po ciemniej stronie księżyca. Oczywiście to ci sami kosmici, którzy pomagali zbudować piramidy, nie mówię o tych, którzy porywają ludzi na badania - to przecież Iluminaci, bezpośrednio spokrewnieni z Reptilianami.


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym nie trzeba nas pryskać, wystarczy ogłosić promocje w Lidlu to ludzie i gówno kupią i zjedzą :)

Przegryzą mieskiem i owocami że składem który nawet Mendelejewowi się nie śnił i wyrosną jak mawiał Pawlak "Wielki do nieba, głupi jak trzeba" :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPOWER

Ok, już się trochę pogubiłem pomiedzy zartami a poważnymi tekstami, Ty to poważnie piszesz czy tak jak ja, jajeczka sobie robisz?  :wacko:

 

 

Obawiam się, że poważnie.

Kolego Gpower - to konkretnie czym opryskują i PO CO?

Drugi człon pytania kluczowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym, człowiek od zawsze sobie podobnie tłumaczył zjawiska których nie rozumiał, kiedyś był to piorun czy ogień, dziś kreski na niebie...

 

P. S Samoloty wojskowe też odbywają loty szkoleniowe i na radarach w internecie ich nie widać, to tak na wypadek gdyby ktoś myślał że w sieci jest wszystko :)

Dlaczego zakładasz, że nie powinieneś widzieć 3 samolotów na niebie?

 

Jak wyżej, bo w internecie nie było :)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gump

Niczym nie trzeba nas pryskać, wystarczy ogłosić promocje w Lidlu to ludzie i gówno kupią i zjedzą :)

Przegryzą mieskiem i owocami że składem który nawet Medelejewowi się nie śnił i wyrosną jak mawiał Pawlak "Wielki do nieba, głupi jak trzeba" :)

Mendelejewowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Se wykrakałem i rozpylili.

 

post-6254-0-56517100-1559495339_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto płaci za to rozpylanie ? Ministerstwo Rolnictwa, czy Ministerstwo Oświaty ? W tym drugim przypadku rzecz by była nad wyraz oczywista :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto płaci za to rozpylanie ?

 

Rozpylanie jest finansowane przez zakon Iluminatów


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.