Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

Warsztaty zegarmistrzowskie 6 / 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym w Kliczkowie jest ładnie... :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio jak byliśmy w tym hotelu to było chyba w powozowni wesele. W nocy spacerując po obiekcie załapałem się na ciasto i jeden taniec z jedną uczestniczką tego wesela.  :P  :D  Rzeczywiście jest tam bardzo ładnie. :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Też jestem chętny. Tylko nie wiem czy termin nie pokryje mi się ze zjazdem na studia. Będzie wiadomo czy mam wolne, gdy podadzą wyniki rekrutacji i plan zjazdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio jak byliśmy w tym hotelu to było chyba w powozowni wesele. W nocy spacerując po obiekcie załapałem się na ciasto i jeden taniec z jedną uczestniczką tego wesela.  :P  :D  Rzeczywiście jest tam bardzo ładnie. :)

Kliczków jest po raz pierwszy w naszym "menu" :)poprzednie spotkanie na naszym terenie było w pałacu Brunów gdzie załapałeś się na uczestniczkę sąsiedniego wesela :D Pałac w Kliczkowie wybraliśmy z Kiniolem z powodu jego "strategicznego"położenia przy wyjeżdzie do Glashutte i z naprawdę dobrymi warunkami na spotkanie klubowe a Folwark Książęcy jest filią pałacu oddalony o parę kroków od głównego budynku zamkowego i zdecydowanie niższą ceną pokoi a o zupełnie przyzwoitym standarcie mimo że przebudowany z dawnych stajni książęcych :D będziemy tam dysponować również salą konferencyjną co pozwoli na"nocne Polaków rozmowy"oraz mamy możliwość korzystania z małej restauracji obok folwarku i restauracji w zamku .

Wstępnie myślę że do Glashutte powinniśmy wyjechać w sobotę najwcześniej jak się da ,ale oczywiście nie jakimś bladym świtem :D7-8 wystarczy.Głównym celem ekspedycji będzie muzeum Glashutte i sama miejscowość najeżona zegarami z każdej uliczki.Kiniol w lipcu zrobi wstępny rekonesans i będziemy mieli już dokładniejsze dane .Jak i na ile czas pozwoli poszwędamy się po pobliskim Dreźnie bo o jakimś solidnym zwiedzaniu to raczej nie możemy myśleć ;) ale parę ciekawostek na pewno zobaczymy.Z wyżywieniem na terenie Niemiec w postaci jakiegoś sowitego obiadu raczej bym nie szalał ,myślę że po solidnym śniadaniu ,przetrącenie jakiegoś bratwursta z bułką i piwem pozwoli nam dociągnąć do Zgorzelca na obiadokolację,postaramy się zaklepać miejscówkę w Chacie Kołodzieja ,pięknym domu łużyckim przeniesionym z terenu wsi Wigancice zjedzonej przez kopalnię odkrywkową

Następnie niecała godzinka i jesteśmy z powrotem w Kliczkowie na ewentualnej kolacyjce w zamku i posiedzeniu przy różnych napojach do dowolnego czasu.W niedzielę rano po śniadanku możliwe zwiedzenie zamku i okolicy

Kiniol zna ją doskonale ,spędził sporo czasu w Kliczkowie podczas renowacji wnętrza Kościoła i zegara wieżowego na nim ze względu na doskonałe pierogi gospodyni księdza na pewno przedłużał pobyt ile się dało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście pomyliłem hotele i miejscowości. :D

 

:P

 

post-28411-0-01307900-1563118535_thumb.jpg


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nocleg jest w Folwarku, czy w Zamku, lub czy opcja do wyboru?

Jedno i drugie jest w Kliczkowie, lecz cena to ważna informacja.

Edytowane przez fotolizard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry kolezenstwu,

chcialbym przyjechac na to spotkanie,

dziekuje koledze @mechanik za dokladniejsze opisanie czasoprzestrzeni pobytu.

Rozumiem to tak w piatek 4/10 na wieczor lub pozne popoludnie trzeba sie zameldowac w hotelu, noc z piatku na sobote 4/5 spimy w hotelu, w sobote 5/10 Niemcy, noc z soboty na niedziele 5/6 spimy w hotelu, w niedziele Kliczkow i okolice i po poludniu wyjazd do domu?

Pytam sie o takie szczegoly bo musze wiedziec, kiedy mam wziac urlop, zaplanowac droge powrotna, ktora wedlug Google zajmie mi w jedna strone 9 godzin

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadas+1 proszę dopisać.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśleliśmy raczej o noclegu w Folwarku ,również ze względów finansowych ,różnica w cenie pokoju dwuosobowego jest znaczna ;)ale nie wiem jeszcze dokładnie jak Eugeniusz załatwił rezerwację i na który obiekt ale to pewnie będziemy wiedzieli niebawem.

 

Dzien dobry kolezenstwu,

chcialbym przyjechac na to spotkanie,

dziekuje koledze @mechanik za dokladniejsze opisanie czasoprzestrzeni pobytu.

Rozumiem to tak w piatek 4/10 na wieczor lub pozne popoludnie trzeba sie zameldowac w hotelu, noc z piatku na sobote 4/5 spimy w hotelu, w sobote 5/10 Niemcy, noc z soboty na niedziele 5/6 spimy w hotelu, w niedziele Kliczkow i okolice i po poludniu wyjazd do domu?

Pytam sie o takie szczegoly bo musze wiedziec, kiedy mam wziac urlop, zaplanowac droge powrotna, ktora wedlug Google zajmie mi w jedna strone 9 godzin

pozdrawiam

Dokładnie tak jak kolega napisał,jest możliwość wcześniejszego zameldowania i póżniejszego opuszczenia hotelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Obecność mechanika jest obowiązkowa !!!  :) Termin, wszystko przemawia za 4 - 6 października i tak będzie rezerwowany hotel w Kliczkowie. Dostałem kilka pytań dlaczego właśnie  ten hotel ?  Wcześniej już w tym hotelu grupa naszych "zegarowców" organizowała spotkanie. Byli zadowoleni z tego miejsce. Dlatego padła ta propozycja. 

Mechanik z Kiniolem pracują nad dopieszczeniem  programu, tak aby nie był przeładowany ... :D  

 

 

Lista chętnych:

/ 25 osób /

 

1.   fotolizard + 1  

2.   LESKOS    

3.   Kiniol + 3

4.   mechanik  + 1 ale bez hotelu

5.   dziadek

6.   szalony amator

7.   kornik + 1

8.   Togusa + 2

9.   pk_kamil + 1 /wstępnie/

10. Eugeniusz Szwed + 1

11. Lamela

12. wijaki

13. zasadas +1

14. Andrzej Wachowicz

 

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Obecność mechanika jest obowiązkowa !!!  :) Termin, wszystko przemawia za 4 - 6 października i tak będzie rezerwowany hotel w Kliczkowie. Dostałem kilka pytań dlaczego właśnie  ten hotel ?  Wcześniej już w tym hotelu grupa naszych "zegarowców" organizowała spotkanie. Byli zadowoleni z tego miejsce. Dlatego padła ta propozycja. 

Mechanik z Kiniolem pracują nad dopieszczeniem  programu, tak aby nie był przeładowany ... :D  

 

 

Lista chętnych:

/ 25 osób /

 

1.   fotolizard + 1  

2.   LESKOS    

3.   Kiniol + 3

4.   mechanik  + 1 ale bez hotelu

5.   dziadek

6.   szalony amator

7.   kornik + 1

8.   Togusa + 2

9.   pk_kamil + 1 /wstępnie/

10. Eugeniusz Szwed + 1

11. Lamela

12. wijaki

13. zasadas +1

14. Andrzej Wachowicz

 

 

Mnie też proszę dopisać do listy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście pomyliłem hotele i miejscowości. :D

 

:P

 

attachicon.gif14368730_195759190848518_5667777903936139452_n.jpg

 

Nie to miejsce, nie ten czas, nie ta kobieta...

A ja ci dziadku chciałem zaproponować wspólny pokój ze względów oszczędnościowych.

Gdzie ja durny znajdę kino nocne w Kliczkowie???


  • What one fool can do, another can.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Obecność mechanika jest obowiązkowa !!!  :) Termin, wszystko przemawia za 4 - 6 października i tak będzie rezerwowany hotel w Kliczkowie. Dostałem kilka pytań dlaczego właśnie  ten hotel ?  Wcześniej już w tym hotelu grupa naszych "zegarowców" organizowała spotkanie. Byli zadowoleni z tego miejsce. Dlatego padła ta propozycja. 

Mechanik z Kiniolem pracują nad dopieszczeniem  programu, tak aby nie był przeładowany ... :D  

 

 

Lista chętnych:

/ 25 osób /

 

1.   fotolizard + 1  

2.   LESKOS   +1 

3.   Kiniol + 3

4.   mechanik  + 1 ale bez hotelu

5.   dziadek

6.   szalony amator

7.   kornik + 1

8.   Togusa + 2

9.   pk_kamil + 1 /wstępnie/

10. Eugeniusz Szwed + 1

11. Lamela

12. wijaki

13. zasadas +1

14. Andrzej Wachowicz

 

 

Jeśli mogę prosić o zrobienie rezerwacji dodatkowo dla drugiej osoby czyli LESKOS + 1 (czyli dwie osoby)  :rolleyes:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eugeniusz Szwed, dnia 14 Lip 2019 - 12:34, napisał: snapback.png

 

Obecność mechanika jest obowiązkowa !!!  :) Termin, wszystko przemawia za 4 - 6 października i tak będzie rezerwowany hotel w Kliczkowie. Dostałem kilka pytań dlaczego właśnie  ten hotel ?  Wcześniej już w tym hotelu grupa naszych "zegarowców" organizowała spotkanie. Byli zadowoleni z tego miejsce. Dlatego padła ta propozycja. 

Mechanik z Kiniolem pracują nad dopieszczeniem  programu, tak aby nie był przeładowany ... :D  

 

 


Lista chętnych:

/ 27 osób /

 

1.   fotolizard + 1  

2.   LESKOS  + 1

3.   Kiniol + 3

4.   mechanik  + 1 ale bez hotelu

5.   dziadek

6.   szalony amator

7.   kornik + 1

8.   Togusa + 2

9.   pk_kamil + 1 /wstępnie/

10. Eugeniusz Szwed + 1

11. Lamela

12. wijaki

13. zasadas +1

14. Andrzej Wachowicz

15. Arek_Win

Edytowane przez fotolizard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli już wiemy, że autokar 27 osobowy będzie za mały... :rolleyes:


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mechanik

dziekuje za odpowiedz,

w takim razie prosze dopisac mnie do listy

 

pozdrawiam

No to będziemy mieli na spotkaniu zagranicznego Gościa. 

Ujmując statystycznie, będzie to trzecie spotkanie zegarowców w którym udział wzięli goście z zagranicy. 

Najwięcej zagranicznych gości było w Wołowie i Ręszowie. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziadek

Jaki ja tam zagraniczny gosc! Ja tylko jestem na dlugiej zagranicznej wycieczce!  :D

 

PS. Zona juz wykupila miejsce na cmentarzu ( w Polsce oczywiscie ). :D

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to żona Dziadka też... :rolleyes:


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak głosowanie trwa nadal to my też wolimy folwark, ekonomia górą;) ale powinno być również klimatycznie:)

Edytowane przez pk_kamil

Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może dołączy do grupy jeszcze około 10 osób...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała prośba: Aby z okna autokaru było widać piękne widoki :) Reklamy na oknach autokaru niedozwolone! W przeciwnym razie żona się obrazi i co wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie klops :(


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała prośba: Aby z okna autokaru było widać piękne widoki :) Reklamy na oknach autokaru niedozwolone! W przeciwnym razie żona się obrazi i co wtedy?

Dobra... następne warsztaty organizuje fotolizard... :P  ;)

Popas po powrocie z Drezna jest planowany tutaj:

http://www.zagrodakolodzieja.pl/pl/strony/1019.restauracja.html

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.