Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

Warsztaty zegarmistrzowskie 6 / 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Lot lata z Warszawy do Zielonej Ģóry t.j. do Babimostu 6 razy w tygodniu.

cena 147 w obie strony.

Autobus Babimost -Zielona Góra 10 zł.

Zielona Góra Kliczków jeszcze nie wiem... to 60-70 km.

Muszą być jakieś autobusy albo z buta.

Przypomina mi się taki klasyk ...  :D  :D  :D  ;)

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej z Warszawy do Wrocławia i godzinę do Bolesławca ,z dworca mogę odebrać i zawieźć na miejsce bo na autobus bym nie liczył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę zapoznajcie się z tą propozycją menu przygotowaną przez  hotel i proszę o szybką decyzję  :)

 

Płatności przejdą przez rachunek Klubu dlatego proszę o wnoszenie perzedpłaty. W ciągu kilku dni tj. do końca tygodnia  musimy ostatecznie potwierdzić rezerwację w hotelu robiąc na jego rzecz przelew 10 % wartości noclegów  i obiadokolacji.

 

Przypominam nr rachunku KMZiZ

 

Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków 

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.  Nr rachunku:    61 1090 1870 0000 0001 1236 5368

 

Przelewy proszę tytułować - Warsztaty nr 6 

 

 

 

 

 

 

 

 

MENU I SERWOWANE50 PLN/osoba
Menu 3 daniowe serwowane

Jeden zestaw dań do wyboru (dla całej grupy)

ZUPA:

  • Krem z kukurydzy z wędzoną papryką

  • Krem z białych warzyw z oliwą ziołową

  • Minestrone z warzywami

    DANIE GŁÓWNE:

  • Zapiekana miruna z pęczotto dyniowym i smażonymi śliwkami

  • Ragoût z indyka z ryżem i pieczarkami

  • Poliki wieprzowe z purée ziemniaczanym i ogórkiem kiszonym

    DESER:

  • Babka w czekoladzie

  • Keks z rodzynkami

  • Deser lodowy

    PRZYSTAWKA (DODATKOWO PŁATNA):

  • Praliny z wędzonego pstrąga w pudrze z papryki z majonezem ziołowym 15zł / osoba

  • Carpaccio z pieczonego buraka z wędzonym twarogiem, kwaśną śmietaną i olejem lnianym -20 zł / osoba

  • Sezonowana wołowina z kremem chrzanowym i różowympieprzem - 25zł / osoba

 

 

MENU BUFET65 PLN/osoba (minimalna liczba osób: 30)

(czas uzupełniania bufetu: 1 godzina)

BUFET BAWARSKI:

  •   Mix sałat z oliwami smakowymi

  •   Krem ziemniaczany ze śmietaną

  •   Wieprzowina pieczona po bawarsku

  •   Makaron z sosem z pomidorów zapiekany z serem

  •   Ziemniaki zapiekane

  •   Buraczki zasmażane

  •   Pieczywo + masło

  •   Koszyk owoców (sezonowych)

  •   Woda w karafkach

    BUFET KALIFORNIA :

  •   Mix sałat z oliwami smakowymi

  •   Zupa – chowder z kukurydzy

  •   Żeberka BBQ

  •   Miruna w sosie śmietanowym z ananasem

  •   Warzywa gotowane na parze

  •   Ziemniaki wedges z papryką wędzoną

  •   Pieczywo + masło

  •   Koszyk owoców (sezonowych)

  •   Woda w karafkach

 

 

 

WAŻNE INFORMACJE

  • Śniadanie w formie bufetu jest wliczone w cenę doby hotelowej.

  • Doba hotelowa trwa od godz. 15.00 do godz. 11.00. Wszelkie zmiany wykraczające ponad podane ramy czasowe powinny być uprzednio uzgodnione z hotelem.

  • Parking dla gości hotelowych dla samochodów osobowych:

    • ogrodzony, monitorowany 40 zł/doba około 12miejsc

    • parking główny Zamku Kliczków dla gości hotelowych bezpłatny około 100 miejsc

    • parking przy Folwarku Książęcym dla gości hotelowych bezpłatny około 40 miejsc

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o rezerwację na dwie doby, piątek-sobota, sobota-niedziela, folwark. Dwie osoby dorosłe + dostawka dla dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

1.Rozumiem, ze bufet bawarski lub kalifornijski jest do wyboru i to on jest wliczony do doby hotelowej, ale czy ten bufet jest à volonte?

2. Co to jest w takim razie obiadokolacja? Czy jest to menu 3 daniowe serwowane?

 

Dziekuje za odpowiedz.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lot lata z Warszawy do Zielonej Ģóry t.j. do Babimostu 6 razy w tygodniu.

cena 147 w obie strony.

Autobus Babimost -Zielona Góra 10 zł.

Zielona Góra Kliczków jeszcze nie wiem... to 60-70 km.

Muszą być jakieś autobusy albo z buta.

Proponuję wygodną miejscówkę u mnie w aucie z Warszawy do Kliczkowa i z Kliczkowa do Warszawy i może wspólny pokój na dwie doby, będzie taniej i Twoje i moje koszty zmniejszą się o 50%. :)

 

Edit. Chciałbym wyjechać w piątek około południa i wrócić w niedzielę wieczorem.

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę miał odpowiedz z Chaty Kołodzieja w sprawie możliwości zjedzenia obiadokolacji dla całej grupy po przejechaniu granicy,myślę że menu może być mniej wykwintne niż w zamku ale bardziej treściwe i tańsze ;)wtedy na zamku wystarczyła by tylko jakaś przekąska,wędliny,sery,owoce itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych:

/ 35 osób /

 

1.   fotolizard  + 1                                            folwark     obiadokolacja    /jest przedpłata/

2.   LESKOS   + 1                                            folwark     obiadokolacja

3.   Kiniol  + 3

4.   mechanik  + 1 ale bez hotelu

5.   dziadek                                                       folwark

6.   szalony amator

7.   kornik  + 1                                                   folwark    obiadokolacja

8.   Togusa  + 1  + 1 dziecko  folwark      obiadokolacja tak/nie

9.   pk_kamil  + 1 /wstępnie/                            folwark

10. Eugeniusz Szwed  + 1

11. Lamela

12. wijaki

13. zasadas  +1                                         folwark

14. Andrzej Wachowicz                             folwark       obiadokolacja

15. Arek_Win                                             folwark

16. Sylwia1gb
17. Fibo + 1
18. Kieszonkowe +1                                 folwark     /chcem ale nie wiem czy dam radem :) /
19. Młot Thora + 1 + 1 dziecko
Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie, uporzadkujmy informację

 

Spotkanie przewidziane jest na sobotę.

W hotelu spotykamy się w piątek na wieczór, do niedzieli z rana

Zgadza się?

Czyli urlop na piąteczek, noclegi x2 plus dojazd i powrót?

Pytam się bo jakiś taki mętlik mam... model przez to, że jestem w trakcie urlopu i żyję... wszystkimi takimi ciekawymi projektami:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie, uporzadkujmy informację

 

Spotkanie przewidziane jest na sobotę.

W hotelu spotykamy się w piątek na wieczór, do niedzieli z rana

Zgadza się?

Czyli urlop na piąteczek, noclegi x2 plus dojazd i powrót?

Pytam się bo jakiś taki mętlik mam... model przez to, że jestem w trakcie urlopu i żyję... wszystkimi takimi ciekawymi projektami:)

 

Wszystko się zgadza. Impreza od piątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Wawy dużo nas będzie jechało?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Wachowicz - w dobę hotelową wliczone jest śniadanie i możliwość parkowania na 100 miejscowym parkingu głównym. Za obiadokolację trzeba niestety zapłacić osobno - dodatkowo.  / moim zdaniem jest drogo / 

 

Możemy z tej opcji zrezygnować.  Ale, proszę o szybką decyzję :)

 

mechanik - z zamkiem nie "ma chemii" i rozmawia się trudno. Mają obłożenie i dlatego nie chcą się między innymi bawić w indywidualne rozliczanie naszej grupy. Dla mnie jest to problem, ale z drugiej strony ponoć nie ma lepszego miejsca na naszą bazę wypadową do Glashuette.

 

pk_kamil - w piątek przyjeżdżamy do Kliczkowa w godzinach różnych. W sobotę po śniadaniu ruszamy autokarem /to koordynuje mechanik/ do Niemiec  /szczegółowy program soboty przedstawi niebawem Krzysztof/. Wieczorem  wracamy do Kliczkowa. Wieczorne rozmowy - to już tradycja takich wyjazdów, nocleg i w niedzielę powrót do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wygodną miejscówkę u mnie w aucie z Warszawy do Kliczkowa i z Kliczkowa do Warszawy i może wspólny pokój na dwie doby, będzie taniej i Twoje i moje koszty zmniejszą się o 50%. :)

 

Edit. Chciałbym wyjechać w piątek około południa i wrócić w niedzielę wieczorem.

Tylko limuzyna i musisz mieć stosowną czapeczkę oraz białe rękawiczki.

 

 

Łaskawie, i z pełnym zadowoleniem przyjmuję twoją ofertę.

Edytowane przez szalony amator

  • What one fool can do, another can.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eugeniusz dzięki za info. Jestem na wyjezdzie z utrudnionym dostepem do netu. Jestem nadal za wyjazdem. Szczegoly to... dostosuje sie do calosci. Czy obiadokolacja czy nie.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Wachowicz - w dobę hotelową wliczone jest śniadanie i możliwość parkowania na 100 miejscowym parkingu głównym. Za obiadokolację trzeba niestety zapłacić osobno - dodatkowo.  / moim zdaniem jest drogo / 

 

 

Możemy z tej opcji zrezygnować.  Ale, proszę o szybką decyzję :)

 

mechanik - z zamkiem nie "ma chemii" i rozmawia się trudno. Mają obłożenie i dlatego nie chcą się między innymi bawić w indywidualne rozliczanie naszej grupy. Dla mnie jest to problem, ale z drugiej strony ponoć nie ma lepszego miejsca na naszą bazę wypadową do Glashuette.

 

pk_kamil - w piątek przyjeżdżamy do Kliczkowa w godzinach różnych. W sobotę po śniadaniu ruszamy autokarem /to koordynuje mechanik/ do Niemiec  /szczegółowy program soboty przedstawi niebawem Krzysztof/. Wieczorem  wracamy do Kliczkowa. Wieczorne rozmowy - to już tradycja takich wyjazdów, nocleg i w niedzielę powrót do domu.

Nie wiem czy niebawem, ale za czas jakiś na pewno...

Jeśli nie ma chemii w Kliczkowie to może szukać dalej? Jednak Brunow jest zajęty...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Lista chętnych:

/ 36 osób /

 

1.   fotolizard  + 1                                             folwark     obiadokolacja    /jest przedpłata/

2.   LESKOS   + 1                                             folwark     obiadokolacja

3.   Kiniol  + 3

4.   mechanik  + 1 ale bez hotelu

5.   dziadek                                                       folwark

6.   szalony amator

7.   kornik  + 1                                                   folwark    obiadokolacja

8.   Togusa  + 1  + 1 dziecko                            folwark      obiadokolacja tak/nie

9.   pk_kamil  + 1 /wstępnie/                            folwark

10. Eugeniusz Szwed  + 1                                folwark/zamek 

11. Lamela

12. wijaki

13. zasadas  +1                                                folwark

14. Andrzej Wachowicz                                    folwark       obiadokolacja

15. Arek_Win                                                    folwark

16. Sylwia1gb
17. Fibo + 1
18. Kieszonkowe +1                                         folwark     /chcem ale nie wiem czy dam radem :) /
19. Młot Thora + 1 + 1 dziecko

20. Władek Meller

 

Dopisałem się do listy chętnych. Nie widzę informacji, by była już zamknięta :-)

Dwie doby, folwark

Dokonałem przelewu na 100,00 zł.

 

pozdrawiam,

Władysław

Edytowane przez Władek Meller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy się pierwotnych ustaleń czyli mieszkamy w hotelu w Kliczkowie. Autokar na sobotę już czeka, koszty wynajmu i przejazdu zostaną pokryte przez Klub - to jeszcze nie jest pewne, ale chyba tak :)  Wizyta w muzeum prawdopodobnie będzie podzielona na dwie tury. Jest nas bardzo dużo  :D

 

Proszę o przelewy tytułem przedpłaty. Inaczej grupa nie będzie miała rezerwacji hotelu ! 

/ np. 50 - 60 zł /

Przypominam nr rachunku KMZiZ

 

Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków 

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.  Nr rachunku:    61 1090 1870 0000 0001 1236 5368

 

Przelewy proszę tytułować - Warsztaty nr 6 

 

 

 

Link do Muzeum - https://www.uhrenmuseum-glashuette.com/en/museum/building/

 

 

 

 

Lista chętnych:

/ 38 osób /

 

1.   fotolizard  + 1                                             folwark     obiadokolacja                   /przedpłata 40 zł /

2.   LESKOS   + 1                                             folwark     obiadokolacja

3.   Kiniol  + 3

4.   mechanik  + 1 ale bez hotelu

5.   dziadek                                                       folwark

6.   szalony amator

7.   kornik  + 1                                                   folwark    obiadokolacja

8.   Togusa  + 1  + 1 dziecko                            folwark      obiadokolacja tak/nie

9.   pk_kamil  + 1 /wstępnie/                            folwark

10. Eugeniusz Szwed  + 1                                folwark/zamek                                    /przedpłata 100 zł /

11. Lamela

12. wijaki

13. zasadas  +1                                                folwark

14. Andrzej Wachowicz                                    folwark       obiadokolacja

15. Arek_Win                                                    folwark                                                /przedpłata 40 zł /

16. Sylwia1gb
17. Fibo + 1
18. Kieszonkowe +1                                         folwark     /chcem ale nie wiem czy dam radem  :) /
19. Młot Thora + 1 + 1 dziecko
20. Władek Meller                                            folwark                                                  /przedpłata 100 zł w drodze /
21. RTK-WGM   + 1                                         folwark/zamek
Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelew/przedpłata zrobiona 200 zł za 2 osoby 

 

Lista chętnych:

/ 38 osób /

 

1.   fotolizard  + 1                                             folwark     obiadokolacja                   /przedpłata 40 zł /

2.   LESKOS   + 1                                             folwark     obiadokolacja .                 /przedpłata  200 zł/

3.   Kiniol  + 3

4.   mechanik  + 1 ale bez hotelu

5.   dziadek                                                       folwark

6.   szalony amator

7.   kornik  + 1                                                   folwark    obiadokolacja

8.   Togusa  + 1  + 1 dziecko                            folwark      obiadokolacja tak/nie

9.   pk_kamil  + 1 /wstępnie/                            folwark

10. Eugeniusz Szwed  + 1                                folwark/zamek                                    /przedpłata 100 zł w drodze /

11. Lamela

12. wijaki

13. zasadas  +1                                                folwark

14. Andrzej Wachowicz                                    folwark       obiadokolacja                   /przedpłata 100 EUR w drodze /

15. Arek_Win                                                    folwark                                                /przedpłata 40 zł /

16. Sylwia1gb
17. Fibo + 1
18. Kieszonkowe +1                                         folwark     /chcem ale nie wiem czy dam radem   :) /
19. Młot Thora + 1 + 1 dziecko
20. Władek Meller                                            folwark                                                  /przedpłata 100 zł w drodze /
21. RTK-WGM   + 1                                         folwark/zamek
Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety zdani jesteśmy na menu zamkowe,w Chacie Kołodzieja nie ma wolnych miejsc to niestety sobota i mają już komplet :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy radę  ;)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja! I ja! I ja! Proszę mnie dopisać na listę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedpłata na konto KMZiZ dokonana, 100zl.

Zatem już uczestnictwo potwierdzone, no chyba, że zdarzenie losowe wypadnie...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych:

/ 39 osób /

 

1.   fotolizard  + 1                                             folwark     obiadokolacja                   /wpłacone 40 zł /

2.   LESKOS   + 1                                             folwark     obiadokolacja .                 /wpłacone  200 zł/

3.   Kiniol  + 3

4.   mechanik  + 1 ale bez hotelu

5.   dziadek                                                       folwark

6.   szalony amator

7.   kornik  + 1                                                   folwark    obiadokolacja

8.   Togusa  + 1  + 1 dziecko                            folwark      obiadokolacja tak/nie

9.   pk_kamil  + 1                                              folwark                                                /przedpłata 100 zł w drodze /

10. Eugeniusz Szwed  + 1                                folwark/zamek                                    /przedpłata 100 zł w drodze /

11. Lamela

12. wijaki

13. zasadas  +1                                                folwark

14. Andrzej Wachowicz                                    folwark       obiadokolacja                   /przedpłata 100 EUR w drodze /

15. Arek_Win                                                    folwark                                                /wpłacone 40 zł /

16. Sylwia1gb
17. Fibo + 1
18. Kieszonkowe +1                                         folwark     /chcem ale nie wiem czy dam radem    :) /
19. Młot Thora + 1 + 1 dziecko
20. Władek Meller                                            folwark                                                  /przedpłata 100 zł w drodze /
21. RTK-WGM   + 1                                         folwark/zamek

22. Czesiek                                                           folwark

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Eugeniusz za bieżącą aktualizację:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.