Kupiony tuż przed sylwestrem, zainteresowania raczej nie wzbudzał chociaż cena raczej nie była zaporowa.
Aby bardziej uatrakcyjnić cenę kupiłem drugi w pakiecie, trzy razy tańszy - Wostoka też z eksportu ale chyba tarcza stosunkowo rzadka i koperta pozłacana.
Jak zrobię zdjęcia to wrzucę...
To bardzo niepozorny zegarek, dosyć stary, bo prawdopodobnie z lat 60 i jak się okazuje w oryginale, no może poza koronką. Mam dużo tych zegarków, a koronki często trafiają się nie te co trzeba. Chyba dlatego, że też, pomimo lepszego materiału się ścierają.
Dzisiaj trudno kupić w dobrej cenie de luxa w automacie i w pozłacanej kopercie, a co dopiero w innej kopercie....