Zawsze się trzeba tak starać aby nie robić serwisu, szczególnie wtedy gdy się kupuje często...
- - -
Ta sama sytuacja co wcześniej, zegarek niezbyt atrakcyjny, dość mały, stan nie powala... Myślałem, że tanio kupię, dałem cenę taką aby wygrać i nie przepłacić.
I wygrałem ale ktoś też chciał go kupić i z 12 razy podbija cenę, skończył tuż przed moją maksymalną.
I tak jak pisałem staram się kupować aby obyło się bez serwisu, jedynie szkiełko przydałoby się wynie nic, które jest pewnie nie do zdobycia.