Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

art_69

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2818
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez art_69

  1. Już to przerabialem... Ja bym tego nie robił. I tak trudno go kupić jak Czech zacznie Ci szukać to cena będzie z kosmosu. A tak masz przynajmniej minimalne szanse gdzieś przypadkiem zobaczyć i trafić. Nic gorszego nie można zrobić jak uświadomić handlarza, dowie się jeden będzie wiedziało wielu.
  2. Rubina tylko raz moglem licytowac około 2 lata temu, był w oryginale i w bardzo dobrym stanie - co się wlasciwie nie zdarza. Dzisiaj być może bym go wygrał lub miałbym jakieś realne szanse w licytacji, kiedyś nie było żadnych szans na wygraną.
  3. Właściwie to żadnych tarcz nie powinno się czyścić. Jeśli ktoś nie potrafi zaakceptować tarczy starego zegarka to zawsze może znaleźć go w lepszym stanie - nawet Saturna, Rubina czy Sputnika.
  4. Czyścić czy nie czyścić - o to jest pytanie? Ja znam odpowiedź i jeden z tych zegarków ostatnio kupiłem. Ale zdania są podzielone odnośnie czyszczenia tarcz jak i tego który zegarek lepiej wygląda.
  5. Jak myślicie czy z tego da się coś zrobić? I czy warto? Później wstawię następne zdjęcia.
  6. Ja do swojego długo szukałem, widziałem całe zegarki po 60, 50, 40 - nawet w ładnym stanie, w końcu kupiłem za 20 trupka, z całym szkłem i z dobrym mechanizmem.
  7. Leningrad, trudny do zdobycia. Naprawoniony, po przeglądzie. Jedna ładniejszych kopert - stara klasyka w bardzo dobrym stylu.
  8. Znowu ta sama Rakieta... 160 i do naprawy. Sam się zastanawiam ale już mam taką.
  9. Kiedyś taki zdobyłem niekompletny... To bardzo mały, cichy zegarek o atrakcyjnym wyglądzie. Nietuzinkowy projekt. Nie jest łatwo zdobyć do niego części.
  10. On chyba nawet nie wie, że to nowa tarcza ale jakby miał to doliczy Ci marżę 20 -30%, Vat, Zus, prowizję allegro i wyjdzie tyle co zegarek kiedyś sciągnięty z Ukrainy czy z Rosji czyli 800 zł
  11. Rakieta, koronka chyba nie w oryginale, 299 zł ale można się zastanowić.
  12. Dokładnie to samo myślę ale z drugiej strony, tak jak pisałem wcześniej, temat jest bardzo atrakcyjny i potrzebny i jest tylko wstępem do tego aby samodzielnie szukać okazji, a później jeśli ma się dany zegarek wstawić tu dla innych jako okazję. - - - Nie śledziłem dalej losów tej oferty na olx ale komiczne jest nie sprzedanie tej Mołni na części pierwszemu kupującemu i rządanie za nią 100 zł. Budzi to tylko mój uśmiech jak ktoś odkrywa w sobie żyłkę handlowca i znawcy tego co najprawdopodobniej znalazł w mieszkaniu po kimś ze swojej rodziny.
  13. Zegarek jest w oryginale. Prawdopodobnie kiedyś kropki - indeksy, były bardziej zielone. Jest podobny Poljot w stali tylko 17 kamieni i tam są wizualnie takie same wskazówki i zielone indeksy i wygląda to bardzo dobrze. Za 2 miesiące będę miał taki zegarek w bardzo dobrym stanie, to pokażę.
  14. Ale w tym przypadku była sytuacja jasna. W linku olx była sprzedaż 'kup teraz' i kolega mkoch kupił w ten sposób. Uważam, że powinien zostać ten dział, przecież to tylko Mołnia na części. Sam kiedyś w tym dziale zobaczyłem Sputnika i ostatecznie nie udało mi się go kupić, bo ktoś sprzedajacej zaproponował 50 zł więcej. Nie narzekałem, tylko mnie to bardziej zmobilizowalo i myślę, że przez to kupiłem 3 ładne Sputniki. Może trochę więcej luzu w podejściu do tego tematu?
  15. Tak trzymaj. - - - Ja tylko raz mogłem kupić ten zegarek dawno temu i to 'spod lady'
  16. Taki budzik z lat 50. Cieszy, że można jeszcze zamówić w ładnym stanie.
  17. Nawet nie wiedziałem, że takie były. A jak wygląda dekiel w tym modelu?
  18. Tak na szybko wrzucę, przepraszam że w takiej formie... Oprócz tego modelu jest jeszcze jeden
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.