Ale w tym przypadku była sytuacja jasna. W linku olx była sprzedaż 'kup teraz' i kolega mkoch kupił w ten sposób.
Uważam, że powinien zostać ten dział, przecież to tylko Mołnia na części. Sam kiedyś w tym dziale zobaczyłem Sputnika i ostatecznie nie udało mi się go kupić, bo ktoś sprzedajacej zaproponował 50 zł więcej.
Nie narzekałem, tylko mnie to bardziej zmobilizowalo i myślę, że przez to kupiłem 3 ładne Sputniki.
Może trochę więcej luzu w podejściu do tego tematu?