Kilka razy moglem kupić ten zegarek, a właściwie to nigdy przez różne zbiegi okoliczności mi się to nie udalo.
Z tego co pamiętam pierwszy raz automat nie dopuścił mnie do aukcji, bo nie miałem aktywnego całego konta. Gdyby mnie dopuścił to wygralbym. Nawiązałem z kontakt ze sprzedającym ale okazało się że aukcja była holowana. Porozumieliśmy sie w sprawie ceny ale nie zdecydowałem się od razu i bardzo żałowałem .
Następnym razem gdy spotkałem ten zegarek to była podobna sytuacja, tylko okazało się, że sprzedający wystawia nie swój zegarek tylko kogoś kto mieszka w Niemczech i nie udało się po czasie nawiązać kontaktu z właścicielem.
Dlatego jak się pojawił ponownie ten zegarek, w niewiadomym stanie, bez sekundnika, później okazało, że z uszkodzonym wahnikiem, to kupiłem.
Miałem części do niego odłożone na czarną godzinę i po długim czekaniu na naprawę i złożenie udało się .
Ale nie wiem czy warto?