Ja próbowałem dla kolegi mechanizm tej Rakiety zobaczyć na żywo - nie dało się.
Odpowiedź
"Nie mam takich możliwości niestety"
I pytanie:
"A można jakoś podjechać jak będę miał chwilę czasu. W środku powinien byc wahnik"
Bez odpowiedzi.
Po jakimś dłuższym czasie na drugim koncie poprosiłem o zdjęcie mechanizmu.
Otrzymałem odpowiedź:
"Przepraszam ale nie mam technicznie możliwości, zegarek jest sprawny i na chodzie działa wraz z datownikiem"
A po następnym pytaniu:
"Rozumiem, miałem już takie pytania dotyczące tego zegarka, więc dziękuję za radę, nie obejdzie się bez wizyty, wtedy wystawię go ponownie pozdrawiam."
Zakończyło się standardowo:
"Jeśli nie jest pan zainteresowany to dalsza dyskusja nie ma z panem sensu. Dowidzenia"
- - -
Ja zakończyłem tak:
"Nie jestem zainteresowany kolega mnie prosił aby mu doradzić i sprawdzić czy mechanizm jest oryginalny."
Ciekawy tylko jestem czy pójdzie do zegarmistrza i pokażę mechanizm w ogłoszeniu.