Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

art_69

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2818
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez art_69

  1. Zaproponowalem 80, sprzedający 100 ostatecznie z przesyłką olx wyszło mniej niż 100 zł.Pewnie mozna bylo 50 zaproponować ale różni sprzedajacy są - zależało mi na zakupie.
  2. Ja też często kupuję szroty, chociaż obiecuję sobie, że już nie będę... Tego Poljota, moim zdaniem zawsze warto kupić, w każdym stanie jeśli jest w oryginale, bo często zdarza się, że nie jest. To jeden z wielu bardzo dobrych zegarków w automacie z lat 70, dokładnie z 1970 roku. Kupiłem go dwa dni temu na olx, był wystawiony w grupie kilku zegarków. Bez problemu poszły negocjacje. Długo szukałem wskazówek do niego, w wielu miejscach, czasami ktoś mowił, że ma i na tym się kończyło. Brakowało mi też oryginalnego dekla i koronki. Koronki nie ma ale ważne, że wałek jest. Wahnik działa idealnie, a mechanizm chodzi prawidłowo. Tarcze już kilka razy widziałem nową, więc może się uda. Może ta nawet zostanie ? A na deser koperta, której łatwo nie daje się kupić. Zaproponowałem cenę, podwójnie symboliczną i obie strony były zadowolone. Pokazuję zegarek tuż po zakupie jeszcze nie oczyszczony.
  3. Pomijając stan trzeba powiedzieć, że ta Rakieta to swietny zegarek i się wyróżnia wśród zegarków z lat 80.
  4. Jakby jeszcze jdekiel zamienił na stalowy, to wtedy nie tylko 'blondynka' mogła by nie zauważyć, że zegarek złoty i że to jest prawdziwa okazja.
  5. To jeśli wystawiał jeszcze polski zegarek, to ja chyba też z nim rozmawiałem z miesiąc temu za polski chciał 220, później 120 za złoty chyba 1000 albo 800...
  6. Prawdopodobnie na jakiejś grupie zegarkowej na facebooku.
  7. Wołny to chyba nie ma sensu na przegląd ciągnąć jak tylko się późni. Poljota po dziadku to powinieneś sobie kupić drugiego takiego samego tylko w lepszym stanie. Jak tak kiedyś zrobiłem - mam stary zegarek i nowy. Oba jako pamiątka.
  8. Trochę żałuję, że od Krzyśka nie kupiłem takiej samej, sprzedawał ją ze dwa dni temu i od razu ją zobaczyłem... Ta jest w średnim stanie choć fajny zegarek ogólnie. Tej Rakiety mniej żałuję. Może nawet dobrze, że nie kupiłem.
  9. Z odpowiedzi allegro wynika, że to mój błąd. Najpierw dałem maksymalną ofertę, a następnie ją zmniejszyłem i dlatego przegrałem. Podobno można zmniejszyć kwotę licytacji do kwoty nie niższej niż oferta prowadząca. Być może przez przypadek nacisnąłem dwa razy licytuj i stąd ten błąd. Na telefonie w aplikacji łatwo o to. Głównie chodziło mi o wyjaśnienie aby podczas kolejnej licytacji to się nie powtórzyło.
  10. Dzień dobry, dziękuję za informację, dziwna sprawa, za zegarek otrzymałem zapłatę już wczoraj wieczorem (kupił kilka sztuk) a dzisiaj rano wysłałem zegarek więc niestety za późno :( Allegro niestety często nie działa poprawnie. Ciekawe czy w ogóle Panu odpiszą? pozdrawiam Maciek - - - Już chyba nic nie da się zrobić otrzymałem odpowiedź od sprzedającego.
  11. Chyba nie potrafię licytować na allegro. Zalicytowałem Rakietę wstawiłem swoją maksymalną kwotę 238 zł, jest ona w potwierdzeniu z allegro, a później licytacja kończy się kwotą167,50. Co ja źle robię?
  12. Już kończę z Rodinami i Poljotami w automacie, za dużo zdrowia mnie to kosztuje.
  13. O ten model mi chodziło, może jeszcze uda mi się kupić.
  14. Był taki zegarek z tarczą z piłkarzami, w takim stylu tylko nie Zaria a Łucz?
  15. Sama koperta pozlacana myślę, że 30-50 zł kosztuje. Mechanizm z tarczą miał kiedyś iść do śmietnika, a koperta na przetop
  16. Za drugie 50 zł mam taki sam do zrobienia tylko w pozłacanej kopercie....
  17. To bardzo dobry zegarek, trudna sprawa dostać samą tarczę ale jak zobaczę jakieś części to wezmę lub dam znać. Kiedyś tanio sprzedałem cały zegarek.
  18. Jeśli wahniki są to dobrze. Pewnie będzie w porządku.. U mnie ostatnio też były ale w jednym kamień był wykruszony, w drugim nie było części mocującej... Rodina pewnie do przeczyszczenia ale trzeba mieć taniego majstra aby się opłacało. - - - Ja chciałem białego Poljota kupić, ze dwa lata temu było kilka w jednym czasie w necie, w tym jeden idealny poniżej 200 i żałuję, że nie kupiłem. Biały Poljot przynajmniej odporniejszy i mniej się niszczy tarcza.
  19. Jakby wiadomo było, że wahniki dobre i osie sekundowe są to bezpieczniej kupić. Chociaż o sekundniki do automatów też trudno. Jedna tarcza chyba rzadka? A jaka była cena?
  20. Ostatnio mam szczęście do zegarków w takich kopertach... i do niebieskich tarcz. Chyba wskazówki wymienię na ładniejsze, bo gdzieś mam podobnego Poljota. Trochę roboty będzie ale fajny zestaw.
  21. Ta tarcza nie pasuje stylistycznie do tej koperty. Kraby były tylko z początku, a ta tarcza chyba była produkowana ciut później. Sam ostatnio otworzyłem kilka polskich zegarków i się napatrzylem jakie mixy ludzie sprzedają. Do takiej koperty tej tarczy bym nie włożył. Pewnie nie mieli innej koperty.
  22. To jest tak popularna tarcza, że nawet jak Bartek Szymański widział takich kilka, w jednym okresie, tzn. kiedyś, bo teraz takich tarcz nie widać - to może oznaczać, że ktoś zrobił kilka bo niższy koszt nadruku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.