Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

art_69

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2818
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez art_69

  1. Pomijając stan trzeba powiedzieć, że ta Rakieta to swietny zegarek i się wyróżnia wśród zegarków z lat 80.
  2. Jakby jeszcze jdekiel zamienił na stalowy, to wtedy nie tylko 'blondynka' mogła by nie zauważyć, że zegarek złoty i że to jest prawdziwa okazja.
  3. To jeśli wystawiał jeszcze polski zegarek, to ja chyba też z nim rozmawiałem z miesiąc temu za polski chciał 220, później 120 za złoty chyba 1000 albo 800...
  4. Prawdopodobnie na jakiejś grupie zegarkowej na facebooku.
  5. Wołny to chyba nie ma sensu na przegląd ciągnąć jak tylko się późni. Poljota po dziadku to powinieneś sobie kupić drugiego takiego samego tylko w lepszym stanie. Jak tak kiedyś zrobiłem - mam stary zegarek i nowy. Oba jako pamiątka.
  6. Trochę żałuję, że od Krzyśka nie kupiłem takiej samej, sprzedawał ją ze dwa dni temu i od razu ją zobaczyłem... Ta jest w średnim stanie choć fajny zegarek ogólnie. Tej Rakiety mniej żałuję. Może nawet dobrze, że nie kupiłem.
  7. Z odpowiedzi allegro wynika, że to mój błąd. Najpierw dałem maksymalną ofertę, a następnie ją zmniejszyłem i dlatego przegrałem. Podobno można zmniejszyć kwotę licytacji do kwoty nie niższej niż oferta prowadząca. Być może przez przypadek nacisnąłem dwa razy licytuj i stąd ten błąd. Na telefonie w aplikacji łatwo o to. Głównie chodziło mi o wyjaśnienie aby podczas kolejnej licytacji to się nie powtórzyło.
  8. Dzień dobry, dziękuję za informację, dziwna sprawa, za zegarek otrzymałem zapłatę już wczoraj wieczorem (kupił kilka sztuk) a dzisiaj rano wysłałem zegarek więc niestety za późno :( Allegro niestety często nie działa poprawnie. Ciekawe czy w ogóle Panu odpiszą? pozdrawiam Maciek - - - Już chyba nic nie da się zrobić otrzymałem odpowiedź od sprzedającego.
  9. Chyba nie potrafię licytować na allegro. Zalicytowałem Rakietę wstawiłem swoją maksymalną kwotę 238 zł, jest ona w potwierdzeniu z allegro, a później licytacja kończy się kwotą167,50. Co ja źle robię?
  10. Już kończę z Rodinami i Poljotami w automacie, za dużo zdrowia mnie to kosztuje.
  11. O ten model mi chodziło, może jeszcze uda mi się kupić.
  12. Był taki zegarek z tarczą z piłkarzami, w takim stylu tylko nie Zaria a Łucz?
  13. Sama koperta pozlacana myślę, że 30-50 zł kosztuje. Mechanizm z tarczą miał kiedyś iść do śmietnika, a koperta na przetop
  14. Za drugie 50 zł mam taki sam do zrobienia tylko w pozłacanej kopercie....
  15. To bardzo dobry zegarek, trudna sprawa dostać samą tarczę ale jak zobaczę jakieś części to wezmę lub dam znać. Kiedyś tanio sprzedałem cały zegarek.
  16. Jeśli wahniki są to dobrze. Pewnie będzie w porządku.. U mnie ostatnio też były ale w jednym kamień był wykruszony, w drugim nie było części mocującej... Rodina pewnie do przeczyszczenia ale trzeba mieć taniego majstra aby się opłacało. - - - Ja chciałem białego Poljota kupić, ze dwa lata temu było kilka w jednym czasie w necie, w tym jeden idealny poniżej 200 i żałuję, że nie kupiłem. Biały Poljot przynajmniej odporniejszy i mniej się niszczy tarcza.
  17. Jakby wiadomo było, że wahniki dobre i osie sekundowe są to bezpieczniej kupić. Chociaż o sekundniki do automatów też trudno. Jedna tarcza chyba rzadka? A jaka była cena?
  18. Ostatnio mam szczęście do zegarków w takich kopertach... i do niebieskich tarcz. Chyba wskazówki wymienię na ładniejsze, bo gdzieś mam podobnego Poljota. Trochę roboty będzie ale fajny zestaw.
  19. Ta tarcza nie pasuje stylistycznie do tej koperty. Kraby były tylko z początku, a ta tarcza chyba była produkowana ciut później. Sam ostatnio otworzyłem kilka polskich zegarków i się napatrzylem jakie mixy ludzie sprzedają. Do takiej koperty tej tarczy bym nie włożył. Pewnie nie mieli innej koperty.
  20. To jest tak popularna tarcza, że nawet jak Bartek Szymański widział takich kilka, w jednym okresie, tzn. kiedyś, bo teraz takich tarcz nie widać - to może oznaczać, że ktoś zrobił kilka bo niższy koszt nadruku.
  21. Ja próbowałem dla kolegi mechanizm tej Rakiety zobaczyć na żywo - nie dało się. Odpowiedź "Nie mam takich możliwości niestety" I pytanie: "A można jakoś podjechać jak będę miał chwilę czasu. W środku powinien byc wahnik" Bez odpowiedzi. Po jakimś dłuższym czasie na drugim koncie poprosiłem o zdjęcie mechanizmu. Otrzymałem odpowiedź: "Przepraszam ale nie mam technicznie możliwości, zegarek jest sprawny i na chodzie działa wraz z datownikiem" A po następnym pytaniu: "Rozumiem, miałem już takie pytania dotyczące tego zegarka, więc dziękuję za radę, nie obejdzie się bez wizyty, wtedy wystawię go ponownie pozdrawiam." Zakończyło się standardowo: "Jeśli nie jest pan zainteresowany to dalsza dyskusja nie ma z panem sensu. Dowidzenia" - - - Ja zakończyłem tak: "Nie jestem zainteresowany kolega mnie prosił aby mu doradzić i sprawdzić czy mechanizm jest oryginalny." Ciekawy tylko jestem czy pójdzie do zegarmistrza i pokażę mechanizm w ogłoszeniu.
  22. Przyznam się, że zawsze myślałem, że to oryginalny kolor, bo wygląda dobrze. To ten mój też jest wyblakły?
  23. Wskazówki trochę poprawione ale może warto. Przepraszam, że w ten sposób ale nie wiem jak z telefonu linka wstawić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.