Dzięki! Movember mnie zdecydowanie zauroczył. Ta wersja tez jest super! Miałem niezły orzech do zgryzienia bo miałem właśnie te dwie opcje - Movembera i takiego 65 z niebieską tarczą... ostateczniebwygrał Movember - może właśnie przez swój bardziej unikalny, mniejszy rozmiar i datę z czarnym tłem na 6-tej Ale taka 65-taka super jest! No i chyba muszę się jednak zgodzić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk