Kiedyś go kupiłem specjalnie do Alpinista. Ale okazało się, że nie do.końca dobrze się prezentował. Jest wykonany z super miękkiej skóry przez co super wygodny. Ma tylko jeden minus. Podnosi zegarek o 3mm. Mogę tylo powiedzieć, że ten dzisiaj założony elastyczny jest z nich najwygodniejszy. Złapałem się własnie na tym, że musiałem potrząsnąć nadgarstkiem, aby upewnić się, że mam zegarek na ręku [emoji6]