Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3824
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. Miszkolc

    Citizen

    Ciężko się zdecydować [emoji2]
  2. Na stronie wyprzedaż prawie nowych w tym brąz GMT za 4k
  3. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Bliźniacy dwujajeczni - mają identyczne koperty
  4. Szarlotkowo-śmietankowo-lodowa bomba na ciepło[emoji2]
  5. Poranna wyprawa po produkty na śniadanie[emoji1]
  6. To ja też dołożę rybke [emoji6]
  7. Na razie wyświetlacz nie zamarzł [emoji6]. Chociaż pamiętam zimy, jak wyświetlacze zamarzały. [emoji2]
  8. No niełatwo go "wyłuskać" spod kurtki [emoji2]
  9. Miszkolc

    GA 2100

    Mam nadgarstek 17.5 i szeroki na 6. GA2100 niestety trochę odstawał przy uszach w porównaniu do AWG, co go skreśliło z listy zakupów. Dla porównania wkleiłem też kostkę
  10. To nie ma co testować. Nr 1 wśród kostek. Kiedyś miałem, sprzedałem ale tęsknota pozostała, na razie leczy ją GW-B5600-2ER. Ale pozytywowy jest bardziej czytelny.
  11. Podobno tam na południu czekacie na duzą dostawę białego towaru [emoji2] Te rękawiczki to tak dla zimowego klimatu?[emoji6]
  12. Fajny chociaż to fanaberia. Chciałem mieć wkazówkowego G do kompletu z kostką. Robiłem przymiarkę do AWG i GAW ale doszedłem do wniosku, jak szaleć to szaleć i wziąłem B200 gdyż 100 i 300 są za duże dla mnie i wyglądałem jak z budzikiem. W mojej opinii ma tylko jedną wadę - brak lumy na indeksach i wskazówka sekundnika mogła by być dłuższa. Natomiast jesten pod wrażeniem apki na androida. Obsługuje oba zegarki i nie ma potrzeby przełączania pomiędzy nimi.
  13. Z G jest jak z kotem, pierze się, tylko nie można wyżymać [emoji2]
  14. Zima przyszła i śnieg przyniosła [emoji2]
  15. Przyszła zima i przyniosła prezent urodzinowy [emoji2]
  16. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Dołączam Voyager'a
  17. 1999 puzzli ułożonych, 1 zjadł odkurzacz
  18. Miszkolc

    Citizen

    6 rok gwarancji po zarejestrowaniu. Tak mi się obiło o uszy. Tylko nie wiem czy obowiązuje tylko na wyspach, czy też na kontynencie.
  19. Miszkolc

    Citizen

    Nie mam pewności czy czasem mi nie umknęło, ale czy ktoś już rejestrował Benka?
  20. Na tle trzech króli [emoji2]
  21. Chodziło mi czy ktoś ma może GAW i GST B200. Bo jak steel jest wielkości GAWa to może być zaduży. Natomiast na zdjęciu zestawiłem dwa egzemplarze Chciałem się upewnić czy AWG czy GAW i jednak AGW. GAW jest jednak zaduży [emoji853] i wróci do sprzedawcy. Mam obawy, bo jak zamówię B200 to go nie zwrócę. Jednocześnie mniejszego steela już nie ma.
  22. W cyklu " osiołkowi w żłoby dano...." muszę zrobić ankietę wśród kobietek w domu [emoji2] Przymierzam się też do trzeciego G i będzie to prawdopodobne GST B200 stąd moje pytanie, może ktoś ma GST B200 i GAW 100 i może podrzucić fotkę, chodzi o wymiary.
  23. Zdjęcie z mojego nadgarstka [emoji6] zapięty na pierwszą dziurkę. Mi się podoba, brakuje mu tylko solara. Czekam na drugi BA-130 i wtedy córka będzie wybierała. Obawiam się tylko, że nie wybierze steptrackera, aby nie było dowodów na "upośledzenie ruchowe nastolatków" [emoji1]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.