Sprawdź suwmiarką szerokość nadgarstka, odejmij 1cm i zobacz czy L2L jest mniejsze od 0 do0.5 cm. Przy toolwachach pozwalam sobie odjąć 0.8 cm. I to jest mój sposób. Pomiar wykonaj powyżej kości nadgarstkowej. Pomiar obwodu nadgarstka jest dobry jak kupujesz pasek do zegarka, a nie zegarek. PS. Jeżeli zegarek ma być wizytowy to idejmuję 1.5 cm I jeszcze jedno, pomiar wykonaj rano, zanim ręka zwiększy swój obwód. I jak najbardziej ostatnie zdanie Perpetuum jest w punkt. No chyba, że jak się zmieni moda to chcesz zostać z zegarkiem jak "Himilszbach z angielskim" [emoji2]