Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

XoneX

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    97
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez XoneX

  1. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Nie, ale sprawdziłem, że płacę 50% ceny przeglądu, którą bym płacił bez pakietu. Jak lubisz płacić wyższą cenę, bo czujesz się bardziej premium, to luz. Dla takich właśnie klientów w ASO fiata, jeepa i alfa romeo klienci płacą różną stawkę godzinową za serwis, oczywiście fiat najniższa stawka, alfa najwyższa. Serwisanci ci sami obsługują każdą markę.
  2. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Ile? Mniej 😄 to max 2h pracy i trochę materiału. Mam przeglądy w pakiecie, więc nie wiem ile kosztowałby mnie taki przegląd.
  3. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Drogo, przecież to tylko przegląd, z wymianą oleju i filtrów, które aso ma za grosze.
  4. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Czy te cyferki są aż tak ważne dla ciebie, biorąc pod uwagę co wcześniej pisałeś? Że nie zależy Ci na szybkiej jeździe a na poczuciu tej mocy. Czy te dziesiąte sekundy są tak odczuwalne? Może nie, bo dużo zależy od dostępności i rozkładu mocy i momentu na obrotach.
  5. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Pewnie tak, z drugiej strony wielu udzielających się tu bierze w leasing/najem nowe auta, oddaje prawie nowe, będące ciągle na gwarancji. Więc usterkowość to co najwyżej niewygodna związana z koniecznością oddania auta do serwisu, niż strach przed awariami w dłuższym okresie.
  6. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    @Paulus57 kupiłeś/wynająłeś już samochód?
  7. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    @beniowski Najnormalniejszy układ - właściciel naprawia z AC, a jak straci zniżki, to mu zwracasz równowartość utraty zniżek.
  8. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Piszecie o krzywych kierownicach, konieczności regulowania zawieszenia po kilku tys. przebiegu, przeciekaniu, paleniu oleju przez silnik, skrzypieniu elementów w nowym samochodzie, wadliwych głośnikach, złym spasownaiu itd. itp. Cholera, to przegięcie, a nie zaawansowanie technologiczne.
  9. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Zauważ, że piszecie o problemach w samochodach praktycznie nowych, max 3 letnich, a nie kilkunastoletnich. Więc to kwestia braku odpowiedniej kontroli jakości i robienia klientów w wała, a nie braku projektowania na długie lata. Inaczej wady by się ujawniały na przykład po 7 latach, a nie z momentem wyjazdu z salonu.
  10. wcześniej motywowałeś tym, że się nie da - technologicznie (bez szczegółów). Teraz wychodzi na to, że to kwestia gustu.
  11. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    brzmi sarkastycznie na pewnym poziomie komuś wisi to, co wypada a co nie wypada
  12. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    dziwne, żeby w praktycznie nowym samochodzie konieczne było ustawianie geometrii. Generalnie trudno dzisiaj kupić samochód marki, która nie ma złych opinii. A to silnik, a to skrzynia biegów, a to krzywa kierownica, itd. itp.
  13. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    jest naczelna zasada - nigdy nie kupuj samochodu z pierwszego roku produkcji. Ja to rozciągam na 2 lata. Zawsze wyjdą jakieś niedoróbki, które najpewniej będą poprawione w procesie produkcji.
  14. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    co za ból, musieć dostać auto służbowe, pewnie z opcją wykorzystania do prywatnych celów. Irytujące, faktycznie
  15. Facet, gdyby był tak sfaulowany, już by zwijał się na murawie z bólu i miał zawał serca.
  16. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Paulus57 to psychofan Hyundaia. Zakład, że weźmie tucsona stwierdzi, że santa fe jednak za duży.
  17. Jakie to ma znaczenie przyjdzie ktoś inny, będzie nowe otwarcie, a wyniki takie same Nie ma co sobie robić nadziei.
  18. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Widzisz tylko aspekt efektywności gospodarczej, oceniając przekaz, który trafia do zachodniego świata. Nie widzisz, jakim kosztem się to odbywa, jakie są skutki społeczne, polityczne, itd. A co do Afryki to w twoim wykonaniu nie tyle generalizowanie, co ignorancja.
  19. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Nie wierzę w to co czytam - laurka dla Chin. Wolę żyć w idei zachodniej, niż chińskiej, gdzie ograniczone są wszelkie swobody i realnie nie jesteś wolny. Po prostu musisz się podporządkować partii i systemowi. Co do Afryki - dla Chin to kolejna strefa wpływów w globalnej grze, a jednocześnie osłabianie świata zachodniego. Przecież Chiny nie robią tego bezinteresownie dla dobra Afryki. Poza tym krzywdzące dla krajów afrykańskich jest to, że są wrzucane do jednego worka i zawsze mówi się o nich w kontekście całego kontynentu.
  20. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Ja też. I o tym, ze ta przyszłość to nie dobra współpraca z zachodem, bo podstawy tej współpracy wyrobili już sobie Chińczycy. Z Serbią przykładowo zaczyna się dziać podobnie. Rozumiem, że ostatnie zdanie to ironia?
  21. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    W Afryce? Tej, w której chińczycy trzymają się najmocniej do spółki z ruskimi? Tej, która nie lubi Europy z powodów kolonialnych? Według mnie błędnie oceniasz sytuację na tym kontynencie.
  22. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    no bo hybryda startuje z baterii i silnik się załącza, gdy trzeba, dlatego nie ma tego poczucia późnej reakcji auta w czasie ruszania, jak w spalinowym.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.