Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

XoneX

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    97
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez XoneX

  1. Super zdjęcia! ten drugi, według AI, to peritrechus geniculatus - przewężeń nakłosiak.
  2. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    mylisz się. było o kochaniu samochodów jak żony, nie było o kochaniu motoryzacji.
  3. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    zajawka nie musi polegać na kupowaniu, posiadaniu czy kochaniu rzeczy. zajawka może dotyczyć zbierania doświadczeń. jeśli dotyczy zbierania doświadczeń związanych z kupowaniem, posiadaniem rzeczy, to dla mnie jest chore.
  4. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    współczuję każdemu, kto kocha jakiekolwiek rzeczy.
  5. A ja korzystam bardzo często. Po pierwsze, podsumowuje treść artykułów ze stron internetowych. Po drugie, korzystam z rozpoznawania rzeczy ze zdjęć, w tym roślin i owadów. Po trzecie, do retuszu zdjęć. Po czwarte, do transkrypcji nagrań.
  6. zmień baterię. Raczej nie zauważysz różnicy w nowszym modelu. Wyjdzie taniej.
  7. Dokładnie tak. Swego czasu, chyba z 15 parę lat temu, przedsiębiorcom zostały masowo rozesłane listy niby z KRS, z wezwaniem do zapłaty kwoty chyba ok. 200 zł. Treść to był bełkot, z powołaniem się na randomowe lub nieistniejące podstawy prawne, a ile przedsiębiorców się na tym złapało i zapłaciło? Przecież pisał do nich krajowy rejestr sądowy Nie mówię już o innych wałkach, ile razy sprytnego przedsiębiorcę oszukał kontrahent, albo ile razy ktoś wszedł na minę, bo nie podpisał umowy, albo podpisał niekorzystną, nikt się tym nie chwali. A co do banków, miałem kilka razy korespondencję email kogoś podszywającego się pod Nest Bank. Nie mam z tym bankiem nic do czynienia. Za każdym razem przesyłałem to do Nest Banku z info, że ktoś się pod nich podszywa i żeby się tym zajęli. Po ok. 3 tygodniach dostawałem odpowiedź, że generalnie mają to w d*pie, a jak uważam, że to oszustwo, to mogę sam zgłosić do prokuratury. Także część banków ma to gdzieś, a ja już wiem, że nigdy z Nest Bankiem nie będę chciał mieć do czynienia i każdemu ten bank odradzam.
  8. ja tylko powiem, że wszyscy tacy mądrzy, znają teorię, oblatani w świecie, a jednak skądś te wałki są i ich skuteczność mała nie jest. Ktoś nie nabierze się na metodę na wnuczka, na bank, to nabierze się na coś innego, bo akurat będzie bliskie jego osobistej sytuacji i zadziała. Nie ma co kogoś piętnować, że dał się oszukać. Przecież oszukany jest ofiarą a nie winnym.
  9. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    rzuciłbym w takim razie. Ja bym nie chciał jechać na jednej drodze z nikim robiącym vmaxa.
  10. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Faktycznie 67 litrów to niemało. Nie mogłem znaleźć takiej informacji wcześniej.
  11. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    pluginy maja zwykle zmniejszone baki na benzynę. Ciekawe jaki w ogóle będzie miał zasięg, może przy tej mocy 100km na prądzie i 250km na benzynie 😆
  12. Oczy bolą od tego przesadzonego postprocesu 😵‍💫
  13. Chcąc grać na mistrzostwach trzeba się mierzyć z takimi zespołami. Jeśli Polska ma problem w meczach z drużynami tej klasy, to nie powinno jej być na mistrzostwach. Nie bez powodu Polska nie grała ani razu na euro, dopiero gdy zwiększono ilość zespołów Polska pierwszy raz się dostała...
  14. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Współczuję konieczności spędzania tyle czasu rocznie w drodze.
  15. XoneX

    Buty

    potwierdzam. W dodatku podeszwa wkurzała, bo wchodziły w nią kamyki i trzeba było wydłubywać. Wolę nie myśleć, co by było, gdyby się w takich weszło w 💩
  16. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Porównaj oferty, a przede wszystkim sprawdź, czy jak nie weźmiesz gap od dealera/leasingodawcy, to czy ci nie zwiększą % do raty.
  17. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Pędził 170 km/h w tunelu. Opublikowano wstrząsające nagranie - RMF 24 Na początku widać jakby zaskoczyło go auto jadące z przodu i chyba nie udało mu się go skutecznie wyprzedzić, aby uniknąć kolizji.
  18. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    A ja nie pisałem o zestawach. Nie pisałem też, że tak wyprzedzam w takich warunkach w taki sposób. Podałem wyliczenia przy określonych założeniach. Tyle.
  19. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Jeśli zapierdalasz na drodze publicznej, to ja również nie życzę sobie takiego spotkania.
  20. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Przy tych założeniach tak jak w teorii.
  21. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Różnica prędkości to w twoim przykładzie 5 km/h, czyli jakieś 1,39m/s. Zakładając, że oba auta mają 4,3m długości, do wyprzedzenia potrzebne będzie 10m (1,7m zapasu), co zajmie ok. 7,19s (10m/1,39m/s). Przy prędkości 90 km/h w czasie 7,19s przejedziesz ok 180m. Przyjąłem przedział 150-200m, gdyby założyć inną długość aut, odległości miedzy nimi, itd.
  22. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    A jaki wynik tobie wyszedł?
  23. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Miałem coś odpisać, ale mi się nie chce, do ciebie nie trafiają argumenty. Howgh.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.