Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Blazej

Użytkownik
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Blazej

 1. Niestety, od zachwytu nad moim OS przeszło do nienawiści - mam go już dość, oryginalna bransoleta w uszach dostała luz, wcześniej siedziała ciasno, nie rotuję zegarków, chyba go "zwintydżuję" domowymi sposobami. hmmm, może jest ktoś na forum kto by się podjął zwintydżowania OeSa Divera?
 2. Dzień Dobry, jak wygląda spasowanie w Steinharcie - uszy/bransoleta? Duży luz?
 3. Dzień Dobry, poszukuję/kupię Gts-a stal złoto.
 4. Dzień Dobry, poszukuję Gts stal/złoto.
 5. Proponuję to powiedzieć polskiemu serwisowi, mi kręcili nosem gdy przyniosłem OeSa na wymianę urwanej koronki - bo nie był u nich kupiony.
 6. Model 20300, kupiłem u Pieśkiewicza w 2011 roku zanim Tudor stał się modny. Chrono działa bez zarzutu, zero problemów. Co do odchyłek się nie wypowiem gdyż nie sprawdzam, po prostu nakręcam i noszę. Wczoraj trafił na przegląd, odbiór 27 sierpnia. Proponuję zadzwonić do kruka w złotych tarasach, wszystko jest, Pelagosy, GMT na pasku, 58 na pasku, wszystkie S&G na bransoletach i na paskach.
 7. @furraan Jak sprawuje się minerał? Zegarek jest świetny tylko to szkło. 😕
 8. ... i nie chce zejść.
 9. Koronka naprawiona, bransoleta z strapcode dotarła. Tnie jakość zdjęć.
 10. Dzień Dobry, odebrałem dziś PO z przeglądu i chyba jest problem: bezel ma wyczuwalny luz (góra dół) długo jej nie nosiłem i już nie pamiętam czy to normalne, więc: ten typ tak ma? Ps. Luz jest wyczuwalny na godzinie 9 i 6.
 11. Zapięcie jest z blaszki to fakt, kupując byłem na to przygotowany, na strap code już zamówiona nowa bransoleta, co nie zmienia faktu że jest to słabe. Ps. w moim Tudorze też zapięcie z blaszki.
 12. Orient Star, niestety.
 13. Sentymentu mi się zachciało, trzy tygodnie po zakupie. 😡😡😡
 14. Dziękuje wszystkim za pomoc, wiadomo król jest jeden (Plo Prof) ale nie tym razem, będzie Sinn u212, idealnie idealny 47/24 i co najważniejsze nie rozpoznawalny! Pozdrawiam
 15. Dzień Dobry, oczekuję niemożliwego, czego? Diver minimum 46mm średnicy, w uszach 24-26mm, czy jest taki zawodnik? edit: kolor koperty/tarczy /stal/złoto/brąz/tytan/ bez znaczenia.
 16. Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. 1. bo w jedynce słaba po prostu jest. (można się przyzwyczaić) 2. w internecie wiele sprzecznych informacji, już wiem jest wewnętrzny. 3. widziałem, wolałem dopytać. Jednym słowem rekomendacja...kupuj. Jeszcze raz dziękuję i odezwę się. :) i o to chodzi. :)
 17. Dzień Dobry :) Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat nowego Aquisa na calibre 400. 1. Czy poprawiono lumę? 2. AR jest tak beznadziejny jak w jedynce? 3. Tarcza jest ze szlifem czy zmatowiona jak w jedynce? (brak AeRu i ta matowa tarcza daje kiepski odbiór jedynki) Pozdrawiam :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.