Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Premy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    225
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Premy

  1. Dzień dobry na sprzedaż DOXA Sub600T Sharkhunter, full set, używany. Stan zegarka: 8/10 (nosi znamiona użytkowania, które starałem się udokumentować na zdjęciach. Są to rysy na kopercie z boku, deklu, bransolecie. Delikatne smugi na bezelu, oraz niewielka wgniotka z boku koperty.) Szkło czyste, bez rys oraz ubytków. Cena: 3400 PLN do rozmów Odbiór osobisty Warszawa lub wysyłka InPost.
  2. Czy notoryczne popełnianie błędów ortograficznych oznacza łamanie regulaminu, co za tym idzie - ban?
  3. O Panie... czy zegarek czasem nie szuka nowego właściciela...?
  4. Jak spasowanie endlinków w bransolecie? Na zdjęciu wygląda to tak sobie, to są solid end-linki?
  5. Premy

    Zegarek na codzień

    Mnie ostatnio mocno w oko wpadły te laczki:
  6. To jest kawał sztosa. Te indeksy są świetne!
  7. Przykład zegarka, który na żywo robi piorunujące wrażenie
  8. Ostatnio dość intensywnie oglądam ten zegarek w sieci, wydaje się super... Jak się nosi? Czy to 42mm? Ogólnie polecanko?
  9. 38! A też z CNS zamówiłem domówię jeszcze jakiś czarny, bo oryginalnie mam bransoletę.
  10. No i wreszcie wjechał.
  11. Dzień dobry, melduję się w rodzinie
  12. Jest jeden sklep w Bergamo, autoryzowany dealer Hamiltonów, po rejestracji na stonce można dostać ciekawą zniżkę: https://gioielleriarosaspina.shop
  13. Premy

    Klasyczny garnitur

    Pytam, bo po prostu zainteresowała mnie teza o środowiskach zawodowych, których to członkowie zwracają uwagę i rozróżniają entry-levelowe, tanie zegarki szwajcarskie, grupując je według prestiżu ("z tobą nie będę robił biznesu, bo masz na nadgarstu Mido, a nie Tissota") od microbrandów. Swoją drogą, lubię sobie pooglądać co noszą aktorzy i celebryci na rozdaniach nagród, albo dyplomaci, ministrowie i prezydenci na oficjalnych spotkaniach - jeżeli to ma być jakikolwiek wyznacznik co wypada, a co nie, no to naprawdę dałbym sobie spokój z takimi teoriami (tak, dzisiaj już nigdzie nie ma wymogu, by być gładko ogolonym:) ). Jeżeli szukasz zegarka w okolicach 6-7tys., to dla jakiejkolwiek "sytuacji" zawodowej naprawdę nie ma znaczenia jaka to marka. No chyba, że od tego czy jakiś wiesiek rozpozna co masz na nadgarstku, zależy czy będziesz miał co włożyć do garnka. Wówczas, nie zazdroszczę pracy i polecam kupić Orienta. A skoro obiektywnie rzecz biorąc nie ma żadnego znaczenia jaka to swiss entry-levelowa marka, kieruj się tylko i wyłącznie własnymi upodobaniami! Ja przykładowo do garnituru zakładam zegarki nurkowe, a ze swojej strony poleciłbym Ci coś jeszcze ciekawszego:
  14. Premy

    Klasyczny garnitur

    A tak z ciekawości, czym się zawodowo zajmujesz?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.