Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paweł Bohacz

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    2800
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez Paweł Bohacz

  1. Ladnie napisane [emoji6] Aby zaspokoic wasza ciekawosc zegrek okazal sie oryginalnym PP 4700/51. Pierwszy dziadek, ktory zostawil ciekawy spadek na strychu [emoji28] Sigma... legendarna szwajcarska jakosc... niestety jakosci w tym modelu ze swieca mozna szukac [emoji28]
  2. Zegarki nie zwiazane ze soba w zaden sposob [emoji6]
  3. A zastanawialem sie kto moglby kupic takiego ochydka [emoji28]
  4. To jak? Oryginal? Czy nie? Jak obstawiacie (jakies zaklady przydaloby sie zrobic [emoji28])? No i najwazniejsze! Po czym poznaliscie? [emoji12]
  5. To znaczy? Mam z nim do urologa isc czy cos?
  6. Zupelnie serio. Mam pewne przemyslenia, ale zanim je poddam weryfikacji, chcialbym poznac Wasze zdanie [emoji848]
  7. Drugi cudaczek... ten z kolei znaleziony na strychu, bo dziadek tam zostawil spadek... [emoji6] Co myslicie?
  8. Zegarek okazal sie oryginalnym 6622 z kwarcem 6620 w srodku [emoji6] Dzieki wszystkim [emoji6][emoji106]
  9. Jak wiele niskobudzetowych i budzetowych marek (szczegolnie przed kwarcowym kryzysem), aby daleko nie szukac - istniejaca do dzis niskobudzetowa marka Rotary, powstala w 1895 Zaden argument - niskobudzetowe i budzetowe marki posiadaly i posiadaja modele z kopertami ze zlota, aby nie szukac daleko - Grovana (powstala w 1924). Napisales, ze nie byla to budzetowa marka, pozniej, ze nie jest to klasa srednia. Pytanie czym to jest wg Ciebie?
  10. Mozliwe, ze Ci doliczyli koszty przesylki. Jak Ci juz kolega @Rikimaru75 napisal, vat oblicza sie od sumy kosztu zegarka, cla i kosztu przesylki. Mozliwe tez, ze nie UC nie uwierzyl w jakis koszt (przesylki czy zegarka) i sami sobie cos dorzucili. Jak zadzwonisz to powinni Cie poinformowac o co biega. Nie masz za co przepraszac pytalem, bo podejrzewalem, ze chcialbys aby SWC dzialalo jak DH
  11. A dlaczego Kolega tak sadzi? Co wskazuje, ze nie byl to zegarek budzetowy?
  12. I prawidlowo... musisz zaplacic clo i podatek vat. Nie wiem po co wrzuciles zdjecie Dan Henrego 🤔
  13. Teraz to kazdy expert, fliper i dealer z ogromnym stazem sprzedanej Daytony, ale ktory jednoczescie niczego nigdy nie sprzedal, bo co by bylo gdyby AD sie dowiedzialo 🙃
  14. Akurat Rolek zwieksza produkcje kazdego roku 😉
  15. Wiem z anonimowego zrodla, ze na Only Watch juz ktos zaproponowal 140k CHF, wiec sadze ze osiagnie jakies 200k CHF. Cena normalnego Anywhere to jakies 115k CHF W rzeczywistosci sa ciekawsze niz na zdjeciach, maja pewne niedociagniecia, o ktorych rozmawialem z Remim, ale bedzie wszystko systematycznie poprawiane. Najwazniejsze, ze mechanicznie jest wow 🙂
  16. Tak..? Podrzuc dane zakladu na priv prosze [emoji4]
  17. Jakosciowo jest wysoko, ale cenowo tez... [emoji848]
  18. Mysle, ze ta manufaktura zasluguje na swoj wlasny temat... Jedni znaja, inni poznali z okazji Only Watch, jeszcze inni poznaja teraz - manufaktura, ktora zaslynela modelem Anywhere pokazujacym w niesamowity sposob czas wschodow i zachodow slonca (zmieniajacym sie dzien po dniu). Milem dzis okazje napic sie kawy z Remim i pobawic sie jego zegarkami. Robia wrazenie... jakosc wykonania na najwyzszym poziomie, a nie czesto ma to miejsce w przypadku prototypow Remi bardzo skupil sie na odczuciach, gdy zegarki sie nakreca, czy zmiania czas. I powiem, ze mu to bardzo dobrze wyszlo. Dzwiek podczas nakrecania przypomina dzwiek starej, dobrej jakosci kieszonki. Przelaczanie wskazan daty, dostarcza przyjemnego uczucia, solidnosci jak w przypadku Rolexa. Wskazowki nie maja zadnego luzu i pracuja z idealnym oporem. Faktycznie tych odczuc nie mozna porownac z niczym dostepnym na rynku... Ani Patek, Journe, RM, DB, ani Rolex czy Lange - nic sie z tym nie rowna. Zegrek jest dosc maly i cienki, co jest imponujace biorac pod uwage komplikacje. Oczywiscie sa male kwestie, ktore beda poprawione w pozniejszych eglemplarzach, ale ogolne wrazenie jest niesamowite. Tarcza w Only Watch to cos od czego nie mozna oderwac wzroku. Kolorystyka, wrecz idealne wykonanie, odpowiednia ilosc recznie nalozonego lakieru w kazdej malej komorce - wow. Zreszta zobaczcie na wlasne oczy... Sorki za jakosc zdjec i wskazowki nie na miejscu, ale robilem zdjecia dla siebie, bez intencji publikowania ich
  19. No to swietnie, ze wszystko poszlo zgodnie z planem [emoji4][emoji106]
  20. Pewnie juz sprawa zalatwiona, ale jesli zegarek jest znacznej wartosci to nie lepiej pojechac i odebrac samemu? W Twoim interesie bedzie fakt, ze sprzedawca nie chce obnizyc wartosci zegrka
  21. To nie Autavia (skad pomysl na Viceroy'a?) to Carrera 1153N jak mniemam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.