Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

plose55

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    648
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez plose55

  1. plose55

    Oceanusy łączcie się

    bb203 - Cachalot p500 jak dla mnie najlepszy oceanus ever ! ( chociaż ta wersja kolorystyczna mniej mi się podoba niż ta standardowa)
  2. Pamiko i jak wrażenia? Ja ta książkę próbowałem czytac, i niestety styl pisania Cormaca jest dla mnie kompletnie niestrawny, czytałem jeszcze "Dziecię boże" i tez ciezko szlo. Jakies to wszystko u niego takie zbyt chaotyczne .
  3. plose55

    Oceanusy łączcie się

    Rybek , Ja ci dobrze radze nie czytaj reszty tematu ... oceanusy niebezpiecznie wciagaja, a kilka naprawdę fajnych modeli jeszcze jest
  4. Dziś ukończyłem Terry Hayes - Pielgrzym Świetna książka kryminalno szpiegowska. Naprawde wciągająca pozycja. Pare słów o autorze dla którego to książkowy debiut, jest jednak uznanym scenarzysta min Mad Maxa, godziny zemsty czy martwej ciszy.
  5. seiko . seiko, seiko i jeszcze raz seiko
  6. No to chrono , chrono i nie chrono
  7. Fajny jest Istvan ! U mnie kuzyn SAGK011
  8. Pilot Ash vs Evil Dead - genialny , biorę się za oglądanie reszty serialu, bezwzględnie. Za kamerą Sami Raimi, w roli głównej Bruce Cambell i są w formie jak za najlepszych lat. Strachu moze nie za dużo, więcej krwi, i mnóstwo absurdalnego czarnego humoru. Ash jako podstarzały playboy wymiata. Klimat bardziej w strone Armi Ciemności niż pierwszej części Evil Dead. Ogólnie czułem się momentami jakbym wrócił do świetnych produkcji z lat 80/90- tych a nie obecnej hollywoodzkiej sieczki.
  9. Burns właściwy zegarek na właściwej ręce !
  10. Fajny ale na żywo wypada znacznie lepiej niż na zdjęciach
  11. Odnośnie kopert to dla mnie ostatnio SAEN001 bezkonkurencyjne. Za robote odpowiedzialne Shizuku-ishi Watch Studio czyli mijscówa od grand seiko.
  12. Mistrzostwo to by było jakby się udało takiego landmastera upolować
  13. Gorzej że do takiego z otwartym sercem bez kardiologa strach podejść
  14. A czemu samuraje niemodne? Wzrost ich wartości w stosunku do ceny wyjściowej wskazywałby coś innego raczej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.