Realnie używka pointera w bardzo dobrym stanie około 4,5k musisz liczyć jak znajdziesz. Niebieski trochę porysowany był ostatnio na forum cw za lekko ponad 4k. Nowy cena z metki i co najmniej - 20%
Na pewno nie żałuję zakupu 😀
Jeden z moich mniejszych zegarków ale tak jak napisałeś świetna koperta. Ty masz niebieską wersję ale ta szara tarcza jest bardzo fajna do tego super wskazówki i indeksy. Świetne wypukłe szkoło.
Lubię jak wskakuje na nadgarstek jest lekki i leży jak przyklejony.
Zrobiłem czyszczenie dla wszystkiego i jeżeli usterka nie ustąpi to raczej coś w środku bo połączenie ekspresu że zbiornikiem na wodę też czyściłem ale tam nic nie powinno się dziać.
Co do smaru są dostępne w we wszystkich media czy innych neonetach. Ja raz na jakiś czas cały blok po myciu smaruje.
Mam aeropres.
A dzisiaj napisze bo nie wiem czy nie muszę kupić nowego ekspresu tzn na pewno da się naprawić i to zrobię bo mam problem z poborem wody po dolaniu nie zasysa ale bez ekspresu 2-3 tygodnie nie wytrzymam. Mam saeco i teraz sam nie wiem myślałem O nivonie ale różne opinie kilka ekspresów w pracy kupowałem i na pewno odpada de longhi kawa dobra ale bardzo dużo bierze kawy. Co byście polecili powiedzmy 4-5k?? Jakaś jura np e8?? Czy może coś innego?
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.