Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kornel91

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    12982
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    88

Zawartość dodana przez kornel91

  1. Damasko też bardzo fajne ale wolę jak się więcej dzieje w zegarku 😀
  2. @cordi7 ekstra przymiarki. Ezm3 wygląda świetnie. Zresztą kilka fajnych przymiarek. Orisy polecam a u Ciebie dobrze leżą 😀 Omega też super leży dla mnie za mała.
  3. No właśnie na części stron jest, że mineralne. @Pelartto nth co sam wrzuciłeś wygląda bardzo dobrze. Możesz np wybrać bransoletę ryżową i vintage pełną gębą. W środku miyota bardzo fajny zegarek.
  4. Gratuluję. Fajne uzupełnienie Omegi. Jeszcze pytanie to 44mm czy 42 mm??
  5. Pasek pierwsza klasa. Widzę, że założony odwrotnie w stylu IWC. Niech się nosi.
  6. kornel91

    Klub miłośników Orient Star

    Jacek no właśnie te 2 mm . To jest kozak. Mierzyłem tydzień temu tu jest właśnie 40 mm tylko zdjęcie słabe.
  7. I ja poleciłem ten ekspres do pracy bo stara jura nie opłaca się naprawiać. Natomiast przyszły dwie sztuki i w pierwszej był pęknięty pojemnik na wodę a wczoraj w drugim jakiś inny pojemnik. Nie wiem bo nie widziałem ale bardzo słabo..
  8. Gratuluję. Bardzo fajny Oris w większej kopercie. Mi się podoba ten nowy niebieski kolor.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.