@cordi7 ekstra przymiarki. Ezm3 wygląda świetnie. Zresztą kilka fajnych przymiarek. Orisy polecam a u Ciebie dobrze leżą 😀
Omega też super leży dla mnie za mała.
No właśnie na części stron jest, że mineralne.
@Pelartto nth co sam wrzuciłeś wygląda bardzo dobrze. Możesz np wybrać bransoletę ryżową i vintage pełną gębą. W środku miyota bardzo fajny zegarek.
I ja poleciłem ten ekspres do pracy bo stara jura nie opłaca się naprawiać. Natomiast przyszły dwie sztuki i w pierwszej był pęknięty pojemnik na wodę a wczoraj w drugim jakiś inny pojemnik. Nie wiem bo nie widziałem ale bardzo słabo..
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.