Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Piotr Piątkowski

Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
  • Liczba zawartości

    5584
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piotr Piątkowski

  1. Piotr Piątkowski

    Powitanko

    Witamy na forum [emoji846]
  2. Piotr Piątkowski

    Cześć!

    Witamy na forum [emoji6]
  3. Witamy na forum [emoji6]
  4. Witamy na forum [emoji6]
  5. Witamy na forum [emoji6]
  6. Kocopoły opowiada. Napisz, który to taki mądry, bo nie wierzę. Opłatę 1200 zł za wysyłkę do Swiss opłacasz tylko wtedy, gdyby Rolex stwierdził, że naprawa nie obejmuje gwarancji i uszkodzenie np. jest z Twojej winy. Wątpie, żeby przy takiej odchyłce stwierdzili, że to Twoja wina. Co innego, gdybyś wysyłał na serwis, bo Ci się zapięcie nie domyka a przywaliłeś nim i jest wygięte (uszkodzenie mechaniczne) [emoji6]
  7. Gratulacje. Niech długo cieszy oko [emoji123][emoji6]
  8. Ja też się nie jaram, pewnie trafi do pudła z innymi pudełkami po zegarkach, bo mam rolki podróżne na zegarki i ich używam, ale jak ktoś nie ma i chciałby używac, to jest całkiem fajne. Miły gest z ich strony a i pudełko prezentuje się bardzo ładnie. W Rolexie mają zwykłe papierowe ze styropianem w środku i koniec. Ani loga, ani nic. Takie no name [emoji849]
  9. Złego słowa o serwisie Omegi powiedzieć nie można. Kruk z Rolexem może się od nich uczyć. Fajne etui Omega dostałem a nie te badziewne serwisowe jak w Rolexie [emoji14]
  10. Może kraży po salonach [emoji14]
  11. Jednak mój błąd. Nie platynka a białe złoto. Coś mi cena nie grała i chyba mnie ten meteoryt oślepił [emoji23][emoji85]
  12. Kolejna platynka zawitała do Silesii 😉
  13. Coraz więcej tych Rolexiarzy tutaj [emoji14]
  14. Ja niestety nie. Jestem w tym czasie na urlopie [emoji6]
  15. Wygląda ładnie w środku. A jak z zegarkami ? [emoji6]
  16. Właśnie te kanty przy endlinkach mam wrażenie pogrubiają [emoji846]
  17. Dobrze się prezentuje. Konfiguracja, to już indywidualna kwestia. Mam nadzieję, że będzie długo służył i długo cieszył [emoji106][emoji846]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.