Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Piotr Piątkowski

Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
  • Liczba zawartości

    5584
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piotr Piątkowski

  1. Trzeba oglądać na żywo, ale to fo zwróciłem uwagę, to ogromna koperta. Na żywo też sprawia takie wrażenie ? [emoji846]
  2. Akurat popieram, jestem team karbowany bezel [emoji14]
  3. Fajnie ten niebieski gra ze światłem [emoji846] Lubię niebieski a taki gilosz później tylko cieszy oko [emoji14]
  4. 2 tygodnie temu pytałem w Kruku w Silesii, to powiedzieli, że na nowości będzie trzeba jeszcze poczekać 😉 Tymczasem Pelagia FXD GMT w parkingu 😁
  5. Tutaj też pogratuluję. Niech się dobrze nosi [emoji6][emoji106] Gratulacje [emoji106]
  6. Witamy na forum [emoji6]
  7. Piotr Piątkowski

    Cześć

    Witamy na forum [emoji6]
  8. Hop - cena do negocjacji [emoji6]
  9. Niby nic się nie stało, ale zauważyłem w piątek no i głupio tak bez jednej chodzić [emoji12]
  10. U mnie będzie rok serwisów zegarków. Tym razem wypadła śrubka z Omegi, a wysłać nie chcą, więc pojedzie do Wawy 😛 Przy okazji zdjęcia boczków 😉
  11. Fajny taki na lato [emoji1787]Tutaj normalnie [emoji6] https://www.instagram.com/reel/DYYoO5BsqG-/?igsh=MWY0d3BkdDcwaTRheQ==
  12. Serwis i wymiana częśi myślę w przyzwoitej kwocie. Niech teraz cieszy [emoji6]
  13. Polar na serwisie, ale jest godne zastępstwo 👍🙂 Miłego weekendu Rolexiarze 💪
  14. Dobrze, że w Rolexie I PP jeszcze nie wpadli na pomysł współpracy ze Swatch [emoji2960]
  15. Młodzi flipperzy, za mały kapitał na nieruchomości, łatwiej zacząć od Royal Popa [emoji14]
  16. Dzisiaj zdalnie w domu, polar pojechał na regulacje, to Omega dostaje więcej czasu [emoji6]
  17. Jak jest torebka za 40K, to i brelok za 2K znajdzie swoje miejsce [emoji6]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.