Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Perfumy

    Nie są złe. 139/100 ml
  2. loco50

    Perfumy

    Dzisiejszy połów w Rossmanie
  3. W Grajewie jest kryta setka. A to Target w Suwałkach.
  4. A ja zaraz jadę trochę popukać 😁
  5. loco50

    Nóż

    S... syn? Stefan? Superpharm? S... syn? Stefan? Superpharm?
  6. loco50

    Nóż

    Ja zamówiłem dwa nożyki o nie nachalnej 😁 urodzie od S. Po niedzieli przyjdą to pokażę.
  7. loco50

    Perfumy

    Proszę uprzejmie😁
  8. loco50

    Perfumy

    Tom Ford Grey Vetiver i stary tani😁 Obsession.
  9. loco50

    Perfumy

    GGA łapie się w mojej pierwszej trójce.
  10. loco50

    Perfumy

    Męski zapach😁😁😁. Damski to perfuma😁😁😁
  11. loco50

    Nóż

    Leatherman Charge z kompletem bitów. Nie wiem czy jeszcze jest produkowany.
  12. Właśnie. A moja Pani umi i lubi😁
  13. loco50

    Nóż

    Nóż. Ładny, drogi, dobrze wykonany, niemały, ale to tylko nóż. Więc nie skaczmy sobie do oczu bo nie ma o co. Mariusz, zadowolony? Podoba się?Bo mnie tak😁
  14. Nie wiem. Śpi na dole. Baba pożyteczna jest. Chyba zostawię w sypialni😁
  15. loco50

    Nóż

    Pany, luuuuz. To tylko noże a nie sprawa czci i cnót niewieścich 😁
  16. Albo Baba albo Zenek. Waham sie😁😁😁
  17. loco50

    Nóż

    https://kolba.pl/product/33651,noz-benchmade-8551bk-mediator
  18. loco50

    Nóż

    Aha, pajączki w skórce 😁
  19. To podobnie jak w sieci. Masa kozaków w fotelu przed kompem a w realu-nie wiem, nie znam się, mnie tu nie było, to nie ja 😁 😁
  20. loco50

    Nóż

    Ja z 940tki się wyleczyłem. Może i fajny ale jakiś taki niedożywiony. Burns, na co ten kondonik pasuje? 😁 Sam tworzyłeś?
  21. Taka opcja też wchodzi w grę. Z tym, że jak do nas dotarł to żebra miał na wierzchu. Albo długi się błąkał albo w domu gdzie był miał źle.
  22. loco50

    Perfumy

    Pani kierowniczko, czy ja się uśmiecham? Ja się uśmiecham cały czas.
  23. loco50

    Nóż

    Talon na.... ę i balon😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.