Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Jak wyglądamy?!

    Ktoś się postarał z tą przeróbką
  2. loco50

    Jak wyglądamy?!

    Coraz więcej strzelców na pokładzie😁
  3. loco50

    Latarka

    O, to super. Dziękuję za informację
  4. loco50

    Latarka

    U mnie z kilku Olightów jeden się zbuntował. Wysiadł włącznik w Intimidatorze. Latarka kupiona w 2017 roku, ale o dziwo dystrybutor(Militaria. pl) kazał przysłać bo jest 5 lat gwarancji producenta. Zobaczymy co wyjdzie.
  5. loco50

    Nóż

    🤣🤣🤣
  6. Więzadła pieska czy opiekuna? 😁
  7. Jeśli to pytanie było do mnie to odpowiadam - zacząłem więc trudno ocenić😁
  8. Kolego Macieju nigdy w życiu nie napisałem że 223 Rem i 5,56 NATO to to samo. Pomyliłeś mnie z kimś innym. Gdzie tu przedstawiłem się z imienia i nazwiska? Gdzie napisałem, że mam układy? Czytaj że zrozumieniem i sam zastanów się nad swoim bajkopisarstwem.
  9. loco50

    Perfumy

    A kiedyś niechcący na e-glamour zahaczyłem.
  10. loco50

    Nóż

    No to będę musiał mocno trenowac prawy wskaziciel.Zaznaczam, że "krzepę w ręcach" mam niemałą 😁,wiec nie wiem jaki tu jeszcze trening zastosować 😁. Ale też korci mnie, żeby mu sekcję zrobić.
  11. Mówię, kolego, na podstawie bliskiej znajomości z sędziami i prokuratorami (jeden nawet, bardzo bliski kolega z liceum, jest w krajówce). A tak ad personam kolego Macieju - zauważyłem, że jesteś znawcą wszystkiego i do tego jesteś wyjątkowym impertynentem. Już raz długi urlop miałeś od forum, ale niczego to Cię nie nauczyło.
  12. Trafisz na rozsądnego sędziego przy odrobinie szczęścia również posiadacza broni to Ci się uda. Trafisz na sędzinę pacyfistkę matkę trojga dzieci, którą na dodatek zostawił chlop- masz"niebane"😁
  13. loco50

    Nóż

    Nie. Nóż w ogóle nie używany. Znalazłem go jakiś czas temu w szufladzie i wyjąłem z pudełka. Ostrze po otwarciu chodzi luźno i bezszmerowo. Wystartować nie można.
  14. loco50

    Nóż

    Panowie, gdzie może leżeć patogeneza😁 problemów z otwieraniem z flippera mojej M16 tki? Ni chu, chu. Jak zaspawana. Ale co ciekawe lewą ręką z trudem wystrzeli, prawą - nie ma mowy. Jestem już na etapie, zeby go : A. wy.... ć B. rozkręcić i wy... ć 😁😁😁
  15. O jakie sympatyczne mordki. A skąd dwa?
  16. loco50

    Nóż

    Trzeba je miec😁😁
  17. Dziękuję. Bardzo mi leży. A od dawna się na nią czaiłem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.