Panowie, no bez przesady-PM2, Shaman, Manix 2 czy Police w stali to są noże do roboty. A Zetki to gablotowe cacka do "patrzania", cmokania, klikania i gładzenia🤣
No firma zacna ale dizajn kontrowersyjny.
Nie, tym razem nie. Bo całkiem fajny, dobrze w łapie leży. Będzie do używania 😁
Poza tym nie miałem takiego steinless. I nie miałem Delici.
Wydaje się, że ZT. Jest taki cięższy, solidniejszy, chociaż mechanika w tym Real Steel chodzi bez zarzutu. Materiały i wykończenie również. Więc może tu psychologia przy ocenie działa? 😁
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.