Wiara jest sprawą bardzo indywidualną i bardzo intymną. I nikomu nic do tego. Ale zawierzanie firmy, nota bene, państwowej (w niby świeckim państwie) to już cyrk.
StaryWilk Ty naprawdę nie widzisz absurdu tej sytuacji? Bolek może sobie w domu czy kościele modlić się za siebie i swoją rodzinę. A tu wychodzi dyrektor dużej elektrowni wytwarzającej "prund" wznosi modły za pomyślność firmy, pracowników i co ciekawe kontrahentów 🤣🤣🤣. No wyobraź sobie, oczywiście mając na uwadze proporcje, prezesa Shella, IKEA czy Amazona wznoszącego modły za firmę.
Ale to możliwe tylko w Wolsce😁
Nie wiedziałem, że w XXI wieku w RP może funkcjonować taki biznesowy model działania wielkiej firmy. Czy ktoś z kolegów "robiących" w biznesie wyjaśni o co chodzi? 😁 😁 😁
signal-2021-11-09-22-37-08-179.mp4
https://noze-swiata.pl/system-ostrzacy/4177-ostrzalka-work-sharp-ken-onion-angle-set-wsbchags.html
Mariusz, fajny nożyk. Jak mu a imię? Jak długa głownia? Okładki ti? Obie strony?
Może nie nóż, ale z branży. Średnio jakoś tak byłem nastawiony do tego typu urządzeń a tu wyszła całkiem miła niespodzianka. Myślałem jeszcze nad trianglem od spyderco ale doszedłem do wniosku, że 400 PLN tli już przesada za kawałek plastiku i parę kamyków. Można już za to kupic jakąś endelę albo delicę😁
Pierwsze wrażenia pozytywne tylko trzeba się przyzwyczaić do prowadzenia ręki zwłaszcza forhandem😁. Trzy kąty ostrzenia. Pogłaskałem kuchenne vicki - bardzo ładnie. Chyba można polecić, zwłaszcza, że cena rozsądna.
Desmo ja Cię rozumiem. To pytanie z mojej strony było "letko" podchwytliwe. Ich wyborcy to prawie jak wyznawcy. Przykładem jest moja teściowa. Nic nie trafia. Mówi jedynką - wszystko super, Polska potęgą gospodarczą, unia to zło i LGBT😁. Moja stara idzie z nią na noże a ja siedzę cicho i mam ubaw. Ale i tak mam przes....e bo ona ma mnie za tego złego co jej córce w głowie namieszał 🤣🤣🤣
Zadra, jakoś ten termin dobra zmiana źle się kojarzy😁
Desmo, o jakiej Ty sprawczości mówisz? Konsument kiełbasy grillowej i piwa Harnaś z podkarpackiej, lubelskiej czy podlaskiej wsi pomyśli, że go obrażasz😁. A tam niestety wygrywa się wybory, nie w Warszawie, Poznaniu czy Gdańsku.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.