Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sviety

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1610
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez sviety

  1. Do codziennego tyrania polecam Ex 36 -pasuje do garnituru jak i dżinsów. I spokojnie zmieścisz się w budżecie.
  2. Dawaj więcej zdjęć ....bo serio świetny zegar ale nic nie widać
  3. Ładny stan, nieobdrapany. Gratulacje.
  4. Napisz, że wątek "edukacyjny" 😁
  5. Musiałbyś też pokazać zdjęcia w normalnej skali bo tak to nie ma odniesienia czy np nie widać tego "gołym" okiem.
  6. Dość odważnie ...letnio-majtkowe: edit. zdjęcie internety
  7. Cytuję odpowiedź Kruka na moje pytanie o dostępność kilku modeli sprzed paru dni: "Pod koniec marca spodziewamy się prezentacji nowych modeli, proszę odwiedzać stronę Rolex."
  8. Też tak sobie mówiłem i wszystko zmierza niedługo w podobnym kierunku 😁. No i potwierdzam opinie kolegów ...leży rewelacyjnie.
  9. Zdecydowanie Ex 36 -u mnie na 16,5 cm wygląda tak (pasuje do garniaka jak i dżinsów):
  10. Nowoczesnego to chyba, że tak nowo wyglądającego Zauważ, że sprzedawca pisze o odrestaurowaniu zegarka. Moim zdaniem, przez polerowanie ostrych linii koperty raczej nie udało się zachować.
  11. Dzięki. Jakbym mógł to bym Ci pożyczył ps a to jakieś limity wprowadzono teraz czy co?
  12. sviety

    Seiko 5 ref. 6309-5030

    Nie opłaca się. Koszt profesjonalnej polerki to kilkaset złotych, szkło też będzie ciężko dostać, chyba, że dasz dorobić (ale to już nie będzie oryginał). A sprzedaż go po renowacji przy dobrych wiatrach może za 200 zł.
  13. Wiem, mam manię natręctw czy coś w tym stylu
  14. Pasek mi się nawet podoba. Ale jak by nie było tego logo. No bo tak jakby ubrać buty Nike do spodni Adiddasa ... u mnie by nie przeszło. Szanuję jednak naturę buntownika 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.