Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Genovese_

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2307
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    16

Zawartość dodana przez Genovese_

  1. Od kilku dni nie schodzi z nadgarstka :
  2. Genovese_

    Nóż

    A u mnie dziś BM Adamas auto + Spartan Talos :
  3. Genovese_

    Nóż

    Masz na myśli przy styku czyli to frezowanie u góry ?Bo to nie jest ostre , ono jest imo bardzo fajnie wyprofilowane.Muszę poszukać, chyba mam foto z góry gdzieś tego wgłębienia na palec to Ci pokażę kiedyś.
  4. Genovese_

    Nóż

    Na razie wrzucam z archiwum aby przypomnieć moją kolekcję tym co mogą nie pamiętać... 😉 Poniżej dwie ciekawsze fotki modelu Pohan Leu Negligence Zirconium & Blue LSCF Flipper Custom Knife ,który powstał 2018 roku.Ostre o długości 8,9 cm ze stali CPM-S35VN w stylu tanto ma satynowe wykończenie.Rękojeść łączy bolster z cyrkonu z niebieskim Lightning Strike Carbon Fiber (LSCF).Mechanizm flippera działa naprawdę fajnie 😇, z dobrym detentem i centrowaniem ostrza.Całość mierzy około 22,3 cm, a złożony – 13,7 cm.Sam twórca Pohan Leu jest amerykańskim rzemieślnikiem o azjatyckich korzeniach.Leu zaczął tworzyć noże w 2003 roku jako hobby.Specjalizuje się głównie w składanych nożach , choć robi też noże stałe.Jego pasja do noży taktycznych zaczęła się w dzieciństwie, a w 2014 roku zaczął je robić na poważnie, zaczynając od noży kuchennych. Leu słynie z nietuzinkowych unikalnych designów, łączących takie materiały jak cyrkon czy włókno węglowe.Modele Hamachi czy Bluephin stały się ikonami wśród kolekcjonerów.
  5. Genovese_

    Nóż

    Siemanko ! 😉
  6. Siemanko wszystkim ! Od kilku dni nie schodzi z nadgarstka :
  7. Fota z wczoraj ale zegarek ten sam na łapce :
  8. Czeka na ptaki aż przylecą do karmnika :
  9. Genovese_

    Nóż

    Taki zestaw od 3 dni noszę.Hoback Summit + Protech TR-3 :
  10. Bardzo fajne Seiko , jaka to referencja ?
  11. Idziesz Panie ostro....Fajny zegar ,mechanizm wizualnie miazga.Gratki niech się nosi jak najdłużej !
  12. Uuu Panie ,świetny Oris !!!. PS.notabene też się na niego kiedyś czaiłem ale niestety na mojej łapce okazał się być za mały....
  13. Genovese_

    Nóż

    Świetny , szkoda ,że nie większy...Napisz proszę coś o nim więcej.
  14. Genovese_

    Nóż

    MT UT + MT SB :
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.