Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Genovese_

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2297
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    16

Zawartość dodana przez Genovese_

  1. Czeka na ptaki aż przylecą do karmnika :
  2. Genovese_

    Nóż

    Taki zestaw od 3 dni noszę.Hoback Summit + Protech TR-3 :
  3. Bardzo fajne Seiko , jaka to referencja ?
  4. Idziesz Panie ostro....Fajny zegar ,mechanizm wizualnie miazga.Gratki niech się nosi jak najdłużej !
  5. Uuu Panie ,świetny Oris !!!. PS.notabene też się na niego kiedyś czaiłem ale niestety na mojej łapce okazał się być za mały....
  6. Genovese_

    Nóż

    Świetny , szkoda ,że nie większy...Napisz proszę coś o nim więcej.
  7. Genovese_

    Nóż

    MT UT + MT SB :
  8. Też tak mam i tak było z Roleksami.Gdyby mi się cholernie nie podobały to bym przecież nie kupił... Bardzo fajny , gratuluję niech się nosi !
  9. Genovese_

    Nóż

    Jake Hoback A15 !
  10. Wiesz co , ja naprawdę przerobiłem sporo różnych zegarków na przestrzeni dwóch dekad.Były to zegarki z różnych półek cenowych od 2 k do 40 k i tylko w przypadku Roleksów nie myślę o ich sprzedaży..A tak większość fajnych lub bardzo fajnych zegarków już dawno sprzedałem bo leżakowały nie noszone i zwyczajnie mi się znudziły lub były totalnie niewygodne mimo ,że na początku byłem zachwycony każdym z tych grubaśnych" klocków".IMO Rolex ma to coś... , oprócz mega wygody na łapie zarówno Sub jak i Ex 2 nie mogą mi się znudzić i choć nieraz też leżakują w sejfie, to jak wreszcie wracają na łapę mam niesamowitą radochę z ich noszenia.Także IMHO Roleksa trzeba ponosić dłużej aby go finalnie ocenić. A dziś u mnie na łapce mój ulubiony Pilot Chronoswiss Timemaster : PS.i odrazu odpowiadam ,że "cebulowata" koronka jest wygodna i nie powoduje dyskomfortu...
  11. Genovese_

    Nóż

    Świetne Marfione gratuluję 😍.
  12. Genovese_

    Nóż

    Było ostatnio trochę klikane:
  13. brawo KobyS0 !!! no i graty świetnego wprawnego oka i wiedzy ... 😂 normalny miszcz forumowy jesteś !!! 😉
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.