Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wojtas79

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    645
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Wojtas79

  1. Nie z wszystkim się nie zgadzam, ale też z wszystkim zgodzić się nie mogę.
  2. Leżał w pudełeczku rok. W tym czasie trenowałem na innych, a z nim obchodziłem się jak Wempiełqr pisze, jak czasami do niego zaglądałem. I właśnie stwierdziłem że jeszcze jestem za cienki żeby zrobić mu przegląd, także wraca do pudełeczka na kolejne miesiące a ja zabieram się za Amfibie (liczba mnoga bo zamówiłem z dziesięć sztuk) w stanie agonalnym, które właśnie pocztą do mnie idą.
  3. Taki piękniś i to przed spa. Ryski i zmatowienia tylko na szkiełku i deklu, będzie stan idealny jak czegoś nie popsuje przy czyszczeniu ☺. Ps. Nie wiem dlaczego te zdjęcia się same obracają o 45stopni.
  4. Ponoć chude są uczciwsze☺ A już na pewno lepsze do radzieckich zegarków
  5. Szkoda, mam automat 35mm i miałem nadzieję że istnieje większa odmiana. Dzięki za pomiar.
  6. No nie popadajmy w zbytni patos, ja to zamierzam jeszcze troche tu pobyć i na forum i na ... Szczęście że jestem zastępowalny ☺
  7. No może muszę się przekonać, będzie od razu słychać że zegarek mechaniczny☺. A może jakby nieco zmniejszyć docisk sprężyny dociskajacej zapadkę?
  8. No to ostatnia prośba, możesz podać/zmierzyć średnicę koperty bez koronki dla dużego 23j i mniejszego automatu?
  9. Zegarki mechaniczne przetrwały rewolucję kwarcową to i forum przetrwa fakt, że nikt tu nie będzie na zawsze.
  10. No cóż ani ch ani h nie zmienia faktu, że mój 2415 grzechocze jak zabawka z odpustu. A tak mi się ten mechanizm spodobał jak otworzyłem dekiel.
  11. Czyli jak dobrze zrozumiałem 23j i automat i każdy inny De Luxe Poljot mają tą samą średnicę koperty bez różnicy z jakiego materiału zrobiona?
  12. Przy okazji, jak się pisze wach(h)nik?
  13. Czy nakręca to muszę sprawdzić, ale to grzechotanie zdecydowanie dyskwalifikuje noszenie tego zegarka, jest na tyle głośne, że wzbudzaloby zainteresowanie ludzi dookoła. Musi być jakaś konkretna przyczyną, a wywalenie wahnika to dosyć radykalne rozwiązanie :-).
  14. Ogólnie to mnie zaskoczyła Policja, że jednak nie odpuszczają. Mówili że liczba oszustw na Olx cały czas spada i coraz bezpieczniej się robi tam kupować. Ale wiadomo uważać trzeba a super okazje to rzadkość.
  15. W zeszłym roku "kupiłem" na olx gajowego, wiadomo okazja to człowiek gupieje. Ani zegarka ani pieniędzy. A jakiś czas później wezwanie na Policję, żeby złożyć zeznanie w tej sprawie. Oszustem okazała się kobita.
  16. Zabrałem się za serwis pięknego de luxa na 2415. Zegarek jest w idealnym stanie, wszystko chodzi z wyjątkiem automatu. Przy obrotach wahnika w dowolnym kierunku wydaje dźwięk jak grzechotka. Porównywalny do dźwięku obrotu koronki w przeciwnym kierunku niż nakręcanie np w Rakiecie (czyli dosyć głośno). Dźwięk wydaje przedstawiona na zdjęciu zapadka na zębach koła. Wiecie co może być przyczyną?
  17. Czy myślicie, że jest jakieś ryzyko umycia pozłacanej koperty w myjce ultradźwiękowe?
  18. To wskazówka drugiej strefy czasowej, jak mniemam. Sweter wskazuje, że kolega chyba nie w Polsce :-)
  19. Widzę już drugi raz, wiecie może gdzie można zakupić taki "neptunowski" sekundnik?
  20. Dzięki. Do nowego mu troche jednak brakuje, boję się usuwać rysy z koperty żeby nie przetrzeć chromowania. A sprężyna faktycznie działała, takie wygiecie jej końca jak wyczytalem w mądrej książce było kiedyś standardową naprawą i wymagało obróbki termicznej, dlatego ktoś się musiał znać.
  21. Przed i po Z ciekawostek taki zaczep sprężyny. Po wstępnym skrytykowaniu, uznałem jednak że osoba która to zrobiła znała się na rzeczy. Sprężyna wymieniona na nową/używaną/sprawną.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.