Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Butik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3096
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Butik

  1. Miał, ale źródełko mi niestety zamykają, tak więc już after birds @Smycel załapał się przed ostatnim dzwonkiem. Wydaje mi się, że teraz powinni już nowe dostarczać z nowym zapięciem. Zawsze zastrzegłbym przy zamówieniu, że jak przyjdzie ze starym to nie odbierzesz - masz zresztą do tego prawo.
  2. cała przyjemnosć po mojej stronie, niech się nosi, no i miło było poznać
  3. Przy okazji krótkiej podróży służbowej do ZEA w przyszłym tygodniu zabukowałem sobie taki ekspirjens: https://www.jaeger-lecoultre.com/us-en/news/events/the-stellar-odyssey-exhibition Dam znać jak to wygląda na żywo, a jak ktoś w Emiratach w tym czasie to polecam. Jest jeszcze jeden łoczmejkingowy iwent teoretycznie, ale cały wybukowany. Takie jeszcze walentynkowe gołe zdjątko mi się popełniło
  4. Tłumacz sobie. Miałeś od forum odpocząć i co 😈 Tak na poważnie to znam ten ból. Chciałbym, a boję się. I wierci w mózgu "co by tu jeszcze spieprzyć panowie, co by tu jeszcze". 😇
  5. Mam możliwość zakupu tego zegarka w bardzo dobrej cenie (-30%) nówka sztuka ze sklepu. Jak ktoś zainteresowany proszę o kontakt na PW.
  6. Na Moonie szafirowym z bransą pykły 4 dychy, na SMP z bransą 3. Farsa.
  7. Bo miejsca więcej nie starczyło No i nie wiem czy widziałeś moje wideo - to jest regulacja dwupozycyjna. Tak czy siak dla większości te 2-3mm starczą na dzienne letnie zmiany obwodu nadgarstka.
  8. Divery jeszcze po staremu. Pamiętam jak Moona sprzedałem za 18k po roku noszenia z zyskiem ok 4k i myślałem, że zrobiłem inwestycję życia 😈
  9. No nieeee, no jedną Omesię na stanie muszę mieć zawsze 😈
  10. Potrzymam chwilę razem. Dwóch niebieskich dajwerów nie przewiduję. Ale teraz się nie pozbywam SMP, bo jeszcze nie jestem pewien który z tych dwóch wygra.
  11. Nie wiem, nie mam starszej wersji do porównania.
  12. Szanowni Państwo. OMEGA prizents - ze nju regulowane zapięcie na munłoczu. Na pewno jest krok do przodu, choć na pewno nie "giant leap for mankind"
  13. Tak będzie, choć to powrót do PO-GMT w tytanie na niebieskim pasku. Jak już będzie - dam znać, wtedy SMP niebieski pewnie będzie do wzięcia
  14. Paskowy Rambo właśnie chciał powiedzieć, jak bardzo ten pasek pomaga temu zegarku
  15. No i miodzio, jeszcze poprzednia wersja na 8500 ze ślicznymi zaokrąglonymi cyferkami i ciekłym metalem, brawo! U mnie już niedługo (tylko mniejsza średnica, troszkę grubiej, trochę lżej i o jedną wskazówkę więcej ).
  16. Tarcza optycznie rzeczywiście wydaje się spora, ale zegar na 16,5 będzie się nosił idealnie. Moim zdaniem AT41 będzie za duża. 38mm jest OK ale tam mechanizm jest słabszy. Kwestia estetyki i przydatności w kolekcji to już sprawa indywydualna. Oba zegarki są śliczne. Globe na pewno rzadszy, znacznie wyżej postawiony w hierarchii omegowych modeli no i technologicznie też na wyższej półce. To co widzisz na filmie to mój 18cm nadgarstek (szerokość 55mm)
  17. Chyba chodzi tutaj głównie o możliwość regulacji napięcia krzemowej sprężyny, pokazane jest to nieźle tutaj: Jeszcze jedna myśl przychodzi mi do głowy w związku z tą premierą - jest szansa że ta bransoleta (a'la nowy moon) będzie pasować do innych kopert 44,25, m.in. od Moonphase czy aktualnych Racing (czy też innych 2-counterów). Jak miałem swojego moonphase to bransoleta była zbyt toporna. Myślałem wtedy kupić od Chronoscope, ale okazało się - inna koperta i inne osadzenie teleskopów (tylko lug-width się zgadzał). Tutaj przy 44,25 średnicy, 21mm w uchach i ~15mm wysokości powinno zadziałać.
  18. Supr i gratki. Wiem, że ja w tym temacie nie specjalnie powinienem się wypowiadać, ale rzeczywiście pasek... hmmm... Mój Evo Night Mission chyba jednak będzie szukał nowego domu, z różnych względów. Jakby ktoś coś to zapraszam na priw zanim gdziekolwiek będę wrzucał, może najpierw trafi do kogoś z "rodziny"
  19. Łamiąca wiadomość. Na forum Tim Mosso obstawiłem 15k€, więc troszkę więcej od Ciebie
  20. Miałem oba, nawet zrobiłem dwa widła porównawcze. Moim zdaniem mimo mniejszego rozmiaru Globe nie wydaje się mniejszy. Bezel właśnie jest dość cieniutki, więc tarcza duża. W Globe masz szczotkowaną bransoletę, duo trudniej ją zrypać. Na AT polerowane linki rysują się od pierwszego spojrzenia. Oba zegary są świetne, ten sam mechanizm, Globe rzeczywiście ma super karbowany bezel. Jest też dużo rzadszy, co może być zaletą. Tu masz jeszcze globe biały, z AT small seconds i DJ. Moim zdaniem trudny i nieoczywisty wybór.
  21. Kilka takich sztuk wisi w korytarzach Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, niestety niesprawne. Ciekawe czy temat wzbudziłby zainteresowanie, jakbym zgłosił do butiku? Może spróbuję.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.