Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Butik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3097
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Butik

  1. Kilka takich sztuk wisi w korytarzach Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, niestety niesprawne. Ciekawe czy temat wzbudziłby zainteresowanie, jakbym zgłosił do butiku? Może spróbuję.
  2. cudo ♥️ DŻEJELSI handluje używkami https://www.jaeger-lecoultre.com/ww-en/news/watchmaking/the-collectibles?fbclid=IwAR35IZuw10J7Fka0oK3GpkJRV6dLyjkxCNo8eAEshCRaookf-dGIKO4ef0I
  3. Nie, słowo daję. Pod normalne koszule wchodzi, pod spinkowe oczywiście nie. Jakieś mocno taliowane przy nadgarstku też nie. Tak, dla mnie tylko wersja tytanowa jest "noszalna", bo nic nie waży i grubość nie przeszkadza.
  4. Król pasków na tym forum jest tylko jeden!
  5. Na kanał wleciało kilka odmian Planet Ołszyn:
  6. Poziom obiektywizmu w takim pojedynku na pewno 10/10, obu stron pojedynkujących się 😈 Z czym do ludzi, nie masz szans 😇
  7. Będzie tak samo słabo czytelny jak ten i ten Tak jak koledzy mówili - wybierz to co się Tobie podoba, nie patrz na innych. Moje paskowe eksperymenty są tu wyśmiewane, co nie znaczy że przestanę eksperymentować i nosić to co się mnie podoba. Pytaj śmiało o sprawy obiektywne, ale w kwestii gustu ufaj tylko i wyłącznie sobie, bez przejmowania się innymi.
  8. Tutaj masz ten zegarek na moim 18cm nadgrarstku w 4K Jest piękny, nie ma o czym dyskutować. I jeden z niewielu Tresorów, który jest czytelny (jak zobaczysz inne Tresory na moim kanale to zauważysz, że często wskazówki giną na tle tarczy). Prześliczny mechanizm ręcznie nakręcany, bardzo ładnie układa się na nadgarstku. Jeśli się podoba to nie zastanawiaj się. Pasek od nowości dość sztywny (nawet widać to na filmie, że koperta na pasku trochę od nadgarstka odstaje), ale bazując na moich doświadczeniach z aligatorami od Omegi - po paru dniach się ułoży i będzie dobrze.
  9. Grubo i pięknie, gratki! Cholercia, jak ja lubię tę sikorkę
  10. Ad 1 - chodzą słuchy, choć od stycznia miało już rosnąć, ale nie urosło, od lutego chyba jednak pójdzie Ad 2 - trzeba sprawdzać, bo w niektórych sklepach mogą być z poprzednich dostaw Ad 3 - rozmawiać z dealerami typu Jubitom albo Kruk albo z którymś z polskich i forumowych handlowców (np @Ulotny) - mają często nówki sztuki za lepszą cenę. W butiku Omegi zapomnij. Ad 4 - są
  11. Czytelność od strony niebieskiej bywa różna. Ale zegar przepiękny.
  12. A'propos pięknych pasków, to jednak chcę się pozbyć kupionej niedawno czerwonej gumy od Zealande, jak ktoś potrzebuje to zapraszam na priw.
  13. Chyba tak. Pamiętaj jednak (i sprawdż), że to jest bardzo toporna bransoleta (moim zdaniem), nie ma żadnego taliowania, 20mm po całości. Ja osobiście noszę na meshu (wielu to się jednak nie podoba) i wtedy jest bardziej ażurowo oraz delikatniej. Mesh mam nieoryginalny za 200zł
  14. Oczywiście, że tak. Możesz kupić bransoletę stalowo-złotą, możesz też kupić samą stal (na pewno będzie duuużo tańsza, choć nie tania). Każda standardowa bransoleta od nowej SMP300 fizycznie będzie pasować, wizualnie to już kwestia indywidualna Są też dostępne bransolety "after market" do SMP300, z prostymi i spasowanymi endlinkami, do wyboru do koloru. Tu masz jeszcze na szybko w wordzie nieudolną "wizualizację" na bransolecie z samej stali: I ewentualnie na meshu Z pośpiechu wrzuciłem chyba rose gold, ale widać generalnie o co chodzi, nie będę już poprawiał na żółto
  15. Tego typu zegar, jeśli noszony raz na tydzień albo parę tygodni warto chyba na rotomat wrzucać, żeby właśnie tego ustawiania od nowa nie było.
  16. Fajny jest ten pasek od Chronomata, jak z jego elastycznością? Zastanawiam się nad takim do Aerospace, choć póki co nie ma w kolorze białym 22-20. Ale może rozważę ciemnozielony
  17. Myślę Panowie, że nie wszyscy muszą znać wszystkich forumowych paskoróbców . Nawet gwiazdy wśród gwiazd Kolego szanowny, pasek zrobiony przez @eye_lip, więcej dowiesz się tutaj: https://jfszymaniak.pl/
  18. Moim zdaniem pierwszy całkiem dobrze czytelny skeleton w ogóle. Choć oczywiście patrzymy na render, nie wiadomo jak to w rzeczywistości będzie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.