Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Butik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3096
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Butik

  1. Nowy Defy Skyline Skeleton. https://www.zenith-watches.com/int/brand/defy-skyline-skeleton
  2. Graty, widzę że mesz wchodzi do użytku coraz szerzej To oryginał czy after market?
  3. Kierunek wschód - tam musi być jakaś cywilizacja
  4. Nie pożałujesz, póki nie sprzedasz i nie będzie Ci brak. Ja w ramach totalnego cięcia szukam tej ostatniej jednej jedynej Omegi i mocno mnie jednak gryzie pozbycie się PO-GMT w tytanie. Ale chyba coś wypatrzyłem na wtórnym w Dubaju, będę tam niedługo w biznesie to pewnie wezmę, wtedy niebieska SMP będzie prawdopodobnie do wzięcia.
  5. Mnie od niego odwiódł brak AR zewnętrzny. NIestety strasznie odbija światło. Gdyby nie to byłby kandydatem na jeden zegarek (no dobra, jeden z dwóch ;))
  6. Uwaga, łamiąca informacja (przecieki były już od paru miesięcy). OMEGA w Kruku na warszawskim lotnisku Okęcie tylko do końca marca. Nowych zamówień na zegarki, których nie ma na stanie już nie przyjmują. Jak ktoś coś potrzebuje to ja praktycznie co tydzień gdzieś lecę więc może coś się da wyciągnąć. Niestety po zabraniu Rolka i Omegi zostanie tam już tylko paździerz
  7. Szajsfonem nie umiem, a tylko to mam pod ręką. No i sekundnika brakuje. Cholera - bez sekundnika ciągle mam schizę czy zegarek chodzi, dla mnie psychologiczna bariera nie do przebicia. Ale piękny without 2 sentences.
  8. Dziś będzie wyjazd w inną strefę czasową w garniaku, więc wybór może być tylko jeden
  9. Tymczasem na omegaforums pojawiają się już pierwsze zdjęcia nadgarstkowe nowych właścicieli 60-rocznicowego bąda.
  10. Koledzy już pożartowali to podsumujmy - niestety nie znalazłeś Rolexa tylko bardzo kiepskiej jakości wyrób zegarkopodonbny, na którym bezprawnie umieszczono logo uznanej firmy, która takiego badziewia nie wypuściłaby na światło dzienne.
  11. Tak, tyle widzę, ale czy z tym, czy tylko z tym, i co zrobią - nie ma bladego pojęcia.
  12. Nie mam zielonego pojęcia, trzeba chyba jednak wykazać te 2 tygodnie cierpliwości. No chyba że ktoś gdzieś usłyszy jakieś przecieki to oczywiście prosimy o podzielenie się.
  13. Tiny Device Massive Change #Speedmaster Stay tuned 26.01.2023
  14. Na "łowcach" (FB) trafiła się okazja na oryginał Zealande, więc nie mam namiarów na sklep. W sklepie Zealande ten pasek kosztuje €170, mnie udało się funkiel sztukę trafić za 350zł.
  15. Po dokładnym przeliczeniu to nawet mniejsze pu No i tutaj mam na sobie zwykłe letnie białe polo, więc nie jest koszulowo. Niektórzy twierdzą, że wygląda tęczowo, a niech tam - wezmę udział w nachalnej promocji Stać Cię na drogie zegarki - płać drogo za serwis ;). Tak na serio to ostro poszli z podwyżkami tutaj... Ale póki co ceny zegarków chyba nie wzrosły (z naciskiem na chyba).
  16. Tymczasem paskowych zabaw ciąg dalszy - trafiła się okazja za pudarmo na takie Zealande, nawet wygodnie. Czy ładnie to jak zawsze każdy będzie miał swoje zdanie
  17. Tia, jak najlepiej wrócić do pracy na spokojnie? Przeglądając forum
  18. Ja myślę, że tutaj absolutnie nikt nie krytykyje Twojego wyboru :). To jest fajny sikor without 2 sentences i uważam że wszyscy (albo większość) cueszymy się z Tobą i innymi, którzy ten model mieli okazję odebrać. Tak przy okazji musimy na koniec roku popolaczyć i ponarzekać (może trochę z zazdrości 😎)
  19. Za 50 kafli to juz po dobrych negocjacjach w niezłe JLC można wejść, albo inne Brege czy Bląpą… Kiedyś Omegę ceniłem za dostępność i rozsądek. Dostępność (oprócz wyjątków) jeszcze jest, rozsądek pod względem cenowym się skończył. Poza tym dawanie odczuć wyznawcy marki w głównym sklepie marki jakim to jest niższej katerorii klientem tylko dlatego że wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze w sklepie innym niż flagowy może ok i zrozumiałe, ale nie dla mnie, Dobra, Panie i Panowie, nie ma co narzekać. Dobrej zabawy sylwestrowej i porządnego roku 2023.
  20. Równowaga w przyrodzie jest konieczna - Butik odchodzi od Omegi, Mario wchodzi w Omegę Tak na poważnie to zgadzam się na 100% - trzeba samodzielnie dłużej spróbować (jeśli są ku temu możliwości). Dlatego jestem daleki od wyzywania ludzi od flipperów tylko dlatego, że często zmieniają zegarki. Ja to nazywam poszukiwaniam (nie mówię tu o klasycznym fliperowaniu i kupowaniu z chęcią odsprzedaży z zyskiem natychmiast). Gratki doa Ciebie. Osobiście żałuję, że nie zamówiłem w Kruku, tylko w butiku. W tym pierwszym jako chyba niezły klient pewnie bym już miał, w tym drugim mam wrażenie, że moje zamówienie było potraktowane z mocznym przymrużeniem oka (a nawet szyderczym śmiechem).
  21. to gratulacje dla człowieka z butiku 😔 choć wierzyć mi się nie chce
  22. Chronoscope ma 21mm w uchach, Moonwatch / Snoopy 20mm
  23. Wszystkiego najlepszego na nowej - lepszej drodze życia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.