Za 50 kafli to juz po dobrych negocjacjach w niezłe JLC można wejść, albo inne Brege czy Bląpą…
Kiedyś Omegę ceniłem za dostępność i rozsądek. Dostępność (oprócz wyjątków) jeszcze jest, rozsądek pod względem cenowym się skończył.
Poza tym dawanie odczuć wyznawcy marki w głównym sklepie marki jakim to jest niższej katerorii klientem tylko dlatego że wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze w sklepie innym niż flagowy może ok i zrozumiałe, ale nie dla mnie,
Dobra, Panie i Panowie, nie ma co narzekać.
Dobrej zabawy sylwestrowej i porządnego roku 2023.