Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Olsztyn- Ukiel vel Krzywe

 

IMG_2001.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze byłem zwolennikiem "nowych" ...ale ma to dla mnie jeden podstawowy mankament: mam problem z ich noszeniem (wiem, to nienormalne 🤪). Więc zacząłem szukać używanych w bardzo dobrym stanie z papierami i po prostu cierpliwie czekać na okazje. A takie naprawdę się zdarzają.

 

1111.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosic nie biadolic i sie cieszyc

raz ja wozie raz pod wozem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pepepatryk napisał(-a):


Wielka historia za tym nie idzie, mam najgorsze współistniejące schorzenie jeśli chodzi o kupowanie zegarków🫤 Kupuje tylko nowe zegarki. Jak kupowałem swojego 560 to nie było nowych 112. Dodatkowo 8dni rezerwy też było super bonusem. No i wiem, że to nie popularne stwierdzenie, ale wole swoje indeksy od kanapki
 

Powoli się przekonuje do używek, jak widzę w jakim stanie kupujecie „stare” PAMy, a wtedy świat Panerai stoi przede mną otworem, bo chyba wszystko co dobre to już było. 

Pogubiłem się czy czegoś nie wiem ...560 nie ma "kanapki" ? Były różne wersje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, sviety napisał(-a):

Pogubiłem się czy czegoś nie wiem ...560 nie ma "kanapki" ? Były różne wersje?

Pierwsze wypust były z kanapką 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, pepepatryk napisał(-a):


Wielka historia za tym nie idzie, mam najgorsze współistniejące schorzenie jeśli chodzi o kupowanie zegarków🫤 Kupuje tylko nowe zegarki. Jak kupowałem swojego 560 to nie było nowych 112. Dodatkowo 8dni rezerwy też było super bonusem. No i wiem, że to nie popularne stwierdzenie, ale wole swoje indeksy od kanapki
 

Powoli się przekonuje do używek, jak widzę w jakim stanie kupujecie „stare” PAMy, a wtedy świat Panerai stoi przede mną otworem, bo chyba wszystko co dobre to już było. 

 

Doskonale Cię rozumiem :)

 

Też wybrałem nówkę (1086) głównie z dwóch powodów:

 

1. Jednak to nowy zegarek z gwarancją 

2. Wole indeksy lekko wgłębione niż kanapkę

3. I w sumie trzeci powód to to, że srebrne wskazówki podobają mi sie bardziej niż czarne :D 


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, sviety napisał(-a):

Pogubiłem się czy czegoś nie wiem ...560 nie ma "kanapki" ? Były różne wersje?

 

560-tki do serii Q i 2015/2016 miały kanapkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sanik napisał(-a):

Solina 😜

IMG_20230816_120859.jpg

Ładne widoki 😀W maju udało mi się odwiedzić 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Ładne widoki 😀W maju udało mi się odwiedzić 😀

Mnie się udało zorganizować spontaniczny wypad z synem w Bieszczady, w które zawsze było nie podrodze 🤷😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam wzor, kreska… do przyjecia😎👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.08.2023 o 22:05, Nuter napisał(-a):

Dorzuć do tego poziom, do jakiego zjechała cena tego bogatego zestawu 372, który wreszcie ostatnio się sprzedał i wiadomo, że jest lipa. Idealne czasy jak ktoś myślał kupić.

Do ceny zegarka warto dodac historie a wtedy moze sie okazac, ze to robi duza roznice 😉 Jesli zegarek nawet leciwy, ale nie byl nigdy polerowany, nic nie bylo w nim naprawiane/wymieniane i ma pelen komplet dokumentow, to cena zawsze bedzie wyzsza takiego setu. A z tego co pamietam, to tam cos sie z nim dzialo 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał 112 w dobrej cenie, to zapraszam 3d5d9495ae48d01404ad380e7c3dd269.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, artme napisał(-a):

Do ceny zegarka warto dodac historie a wtedy moze sie okazac, ze to robi duza roznice 😉 Jesli zegarek nawet leciwy, ale nie byl nigdy polerowany, nic nie bylo w nim naprawiane/wymieniane i ma pelen komplet dokumentow, to cena zawsze bedzie wyzsza takiego setu. A z tego co pamietam, to tam cos sie z nim dzialo 🤔

Żadna historia nie jest w stanie wytłumaczyć tej ceny jaka była za to 372…Wszystko było Ok z tym pamem. Był po serwisie w Monachium i w dodatku z 8 letnia gwarancją która chyba leciała od 2019. Patrząc po dodatkowych paskach i komplecie cena była mega atrakcyjna….

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamowie ;) tak sobie czytam, że teraz jest dobry okres na zakupy a mnie od paru lat nachodzi myśl o takim zegareczku i związku z powyższym jest pytanie. Ile obecnie należałoby posiadać kolorowych papierków z królami ;) aby stać się posiadaczem Pam'a na Unitasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Nocny Jastrząb napisał(-a):

Pamowie ;) tak sobie czytam, że teraz jest dobry okres na zakupy a mnie od paru lat nachodzi myśl o takim zegareczku i związku z powyższym jest pytanie. Ile obecnie należałoby posiadać kolorowych papierków z królami ;) aby stać się posiadaczem Pam'a na Unitasie?

 

Zależy jakiego chcesz. Jak "standardowe" bazowe typu 111/112/176 etc.  to 19-25k w zależności od stanu i zestawu. Ceny niby lecą ale dobra sztuka jest w sumie w podobnych jak bywały pieniądzach.

Jak coś limitowanego to zdrożej

Zaletą obecnych czasów nie jest może cena a ilość ofert. Kiedyś na 112 polowałem kilka miesięcy a w tym miesiącu widziałem do sprzedania chyba 3 szt.

Kupuj, PAMa trzeba mieć :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Nocny Jastrząb napisał(-a):

Pamowie ;) tak sobie czytam, że teraz jest dobry okres na zakupy a mnie od paru lat nachodzi myśl o takim zegareczku i związku z powyższym jest pytanie. Ile obecnie należałoby posiadać kolorowych papierków z królami ;) aby stać się posiadaczem Pam'a na Unitasie?

Bierz bo ceny myślę, że są teraz dobre a 111/112 jak @pisar pisze wysypało ...polecam też chrono24 bo tam masz spory wybór. Ja swoją 112 sprzedałem w okazyjnej cenie bo wcale tłumu chętnych nie było, więc moim zdaniem sporo poniżej 20k możesz się spokojnie zakręcić.

 

 

368606247_830861351756498_8066314020724442119_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odzew :) może faktycznie jak to się mówi teraz albo nigdy. W najbliższym czasie zrobię przegląd na chrono oraz oczywiście naszego ryneczku i zobaczymy co z tego wyniknie. Szczerze powiedziawszy to najbardziej podoba mi się model z sekundnikiem i tarcza kanapka oczywiście zasilany Unitasem dokładnie taki jaki prezentuje kolega powyżej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nocny Jastrząb napisał(-a):

Dziękuję za odzew :) może faktycznie jak to się mówi teraz albo nigdy. W najbliższym czasie zrobię przegląd na chrono oraz oczywiście naszego ryneczku i zobaczymy co z tego wyniknie. Szczerze powiedziawszy to najbardziej podoba mi się model z sekundnikiem i tarcza kanapka oczywiście zasilany Unitasem dokładnie taki jaki prezentuje kolega powyżej. 

Najlepiej też śledzić Paneristi Poland na FB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.