Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Recommended Posts

Brakuje mu tylko wypukłego szkiełka:)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Guest hubex

toś się konkretnie namyślił :lol:

zapomniałeś o butach i żyrandolu w tle...od dzisiaj wszystkie foty w temacie trzeba robić w szopie, na bosaka i w krótki rękaw

:lol:  zbyt wysoko się cenisz

Przepraszam, musiałem się odnieść. Pięknie napisane. Sam dałem Ci plusa. I wszystko to prawda. Tylko nie nie wiem co ma z tym wspólnego moja samoocena, bo tu akurat jest słabo - biorąc pod uwagę stan posiadania i wiedzę, oceniłbym się na dwójkę z minusem ;)

A co myślicie o Pamie Luminor Due 3 Days w tytanie (niebieska tarcza)? Nie przeszkadza mi w tym modelu WR tylko 30m. Podoba mi się tarcza i ogólny design.

Dziękuję.

Kupował ktoś z Was Panerai'e (lub inne zegarki) w polskiej firmie Time Trader? Są na Chrono24.

Nie kupowałem, ale dowiadywałem się o cenę 1305. Panowie mają chyba całkowicie pusty stock, bo na moje pytanie o dostępność rzeczonego modelu (wówczas widniał u nich na chrono24) i że chętnie bym obejrzał i przymierzył to stwierdzili, że jak już zamówią i będzie za kilka dni to muszę kupić :) Pewnie znajomy Chińczyk zamówienia w Hong Kongu realizuje i przewozi w skarpecie :)

Edited by Bartekk

Przyświeciło dziś aż miło....

post-31778-0-28597100-1522960510_thumb.jpeg

Dzięki, to jest 270.

Naprawde fajna maszynka. Tarcza plus GMT - super. Ale dość kosztowny sprzęt jakby nie patrzeć. Czy mając taka szeroka kolekcję przy takiej kwocie nie myślałeś o czyms jednak bardziej nieszablonowym typu G. Perregaux, J. Droz albo R. Jerome? :)

Pam, to Pam B)

Sa o wiele drozsze i to na ecie ;) , ale tego sie nie da wytlumaczyc racjonalnie - Pamy albo sie kocha, albo... wybiera cos innego :)

Naprawde fajna maszynka. Tarcza plus GMT - super. Ale dość kosztowny sprzęt jakby nie patrzeć. Czy mając taka szeroka kolekcję przy takiej kwocie nie myślałeś o czyms jednak bardziej nieszablonowym typu G. Perregaux, J. Droz albo R. Jerome? :)

Ale Muzzy już ma G. Perregaux

Tak naprawdę to powyżej pewnej kwoty każdy zakup cieżko wytlumaczyć racjonalnie :)

PAM Muzzy’ego jest super, swoje kosztuje i tutaj już każdy indywidualnie podejmuje decyzję, na którą markę się decyduje w zależności od upodobań

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie, no oczywiście, że jest to świetny zegarek, przecież to napisałem :) ale Mazik miał/ma tak szeroka kolekcję, tyle "oczywistych wyborów" nosił na ręce, że się zastanawiałem czy go czasem nie korci żeby większe zakupy ukierunkowac na coś mniej oczywistego ;) tylko tyle

Dla mnie akurat Panerai to mało oczywisty wybór , założe się że gdy zapytamy 100 osób na ulicy to może 1 będzie wiedziała co to za marka. Np w środowisku moich znajomych nikt nie ma pojęcia . Mało jest też dostępnych  zegarków z 10 dniowa rezerwą chodu w automacie.

A dzisiaj przyjechał nowy pasek od JFS i znowu na nadgarstku :)

c5517d5ceb284.jpg

Od 18 kwietnia Panerai w Aparcie. Przynajmniej w Galerii Mokotów.

Dodatkowo Hublot i Cartier.

ChronoDB (aplikacja dla twoich zegarków): Windows, macOS, Android

Guest Passero

Świetny zestaw Mariusz :) Nosiłem Zero na zielonym canvasie i było to moje ulubione połączenie.

A zdjęcie... :wub:  

Mi także bardzo podszedł ten pasek. Razem z Pamem tworzy fajny militarny charakter.

Dzięki

Mariusz

No to Panerai stanie się bardziej rozpoznawalny w Polsce

Nie wiem, czy to jest akurat dobra informacja.

Ciekawi mnie, jak będzie z serwisem, czy Apart będzie też wysyłać zegarki do Monachium.

53d86c4416444d8bc4f1aeae736f44e6.jpg